Бекапи для виробництва: кейс Zeelandia Ukraine

Кейси

Автор: GigaCloud

24.11.2021

Підприємство з виготовлення інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості вирішило змінити підхід до збереження даних. Адже 300 нових рецептур, які з’являються щорічно у лабораторії компанії, коштують занадто дорого, щоб їх втратити через людську помилку чи вірус.

«Зееландія» ― дочірнє підприємство міжнародної групи Zeelandia з Нідерландів. Виготовляє інгредієнти для хлібопекарської та кондитерської промисловості. Має власний «розумний» завод, відділ розробки нових продуктів, лабораторії та автопарк для забезпечення якісної логістики. І найголовніше ― компанія постійно інвестує у розвиток власного виробництва та надає технологічну підтримку своїм клієнтам.

Завдання

Всі IT-сервіси ДП «Зееландія» розміщуються у хмарній інфраструктурі, яку технічні фахівці розробили самостійно на базі власного «заліза». Резервні копії критично важливої інформації зберігаються на окремому сервері.

У компанії зрозуміли, що збереження лише локальних копій несе ризики: напади вірусів, кібератаки, крадіжки, і елементарно, псування. Фахівці «Зееландія» вирішили дотримуватись правила «3-2-1» та зберігати їх ще десь. А конкретніше ― в іншій хмарі.

Рішення

Технічні фахівці підприємства почали шукати хмарного оператора, який би відповідав вимогам підприємства:

  • оператор розміщує своє обладнання у кількох дата-центрах, які знаходяться не лише в Україні, а й закордоном;
  • його хмарна інфраструктура побудована з використанням ліцензійного програмного забезпечення;
  • пропонує якісні сервіси за доступною ціною.

GigaCloud повністю задовольнив вимоги замовника. Хмарний оператор надав ДП «Зееландія» сервіс для резервного копіювання BaaS (Backup as a Service), побудований на технологіях віртуалізації VMware та програмному забезпеченні для резервного копіювання Veeam Backup & Replication. Сервіс дозволяє використовувати репозиторій хмарного оператора для зберігання бекапів.

Результат

Тепер ДП «Зееландія» зберігає копії критично важливої інформації ще й у хмарному репозиторії GigaCloud. Якщо з бекапами на фізичному сервері щось трапиться, інформацію можна відновити із хмарних копій.

BaaS від GigaCloud дав компанії низку переваг:

  • надійне зберігання критичних для бізнесу даних;
  • швидке відновлення інформації у випадку втрати;
  • правильно налаштований план бекапіювання з необхідними RTO та RPO для інфраструктури;
  • просте адміністрування;
  • швидкий доступ до ресурсів.

«Після того, як ми стали зберігати бекапи у хмарі, спимо спокійно, ― говорить Олександр Калараш, CIO «Зееландія». ― Рівень надійності зберігання резервних копій вище, ніж на локальних носіях в офісі компанії. Та й у наших IT-фахівців з’явилося більше часу на цікаві задачі».

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!