Хмара надала гнучкість та оптимізувала бюджет на IT: кейс групи компаній «Альянс»

Кейси

Автор: GigaCloud

15.06.2022

IT-інфраструктура найбільшого на Івано-Франківщині дилера автомобілів працює так само чітко як двигуни Volkswagen або Mitsubishi. Розповідаємо, як міграція у хмару дозволила зекономити на модернізації ІТ-обладнання та досягти максимальної відмовостійкості.

Група компаній «Альянс» — офіційний дилер Volkswagen, Nissan, BMW, Ford, Škoda, Fiat, Mitsubishi, Mazda та Suzuki в Івано-Франківській області. Має чотири повномасштабні автоцентри.


Завдання

IT-інфраструктура групи компаній «Альянс» починалася з власної серверної. В міру масштабування ГК «Альянс» та збільшення IT-інфраструктури, розширювався і серверний парк. У планах була побудова резервного майданчика на випадок форс-мажорів. Для цього технічні фахівці зайнялися пошуками хмарного оператора.

Проаналізувавши пропозиції усіх операторів, вивчивши детально можливості та переваги хмарних технологій, вирішили перенести до хмари всю свою критичну IT-інфраструктуру.Рішення

Фахівці ГК «Альянс» обрали рішення від хмарного оператора GigaCloud — публічну хмару, побудовану на платформі OpenStack з KVM. Головною перевагою розміщення у цій хмарі фахівці назвали те, що хмарою легко керувати, можна швидко організувати віддалену роботу працівників та підвищити рівень відмовостійкості сервісів. Також відпала необхідність модернізації власних серверів та систем кондиціонування серверної.

Технічні фахівці ГК «Альянс» страхують бізнес від вірусів, кібератак та інших форс-мажорів завдяки вбудованому у хмарне рішення сервісу backup. Він дозволяє створювати резервні копії системних і додаткових дисків віртуальних машин. Налаштування бекап-плану спрощує роботу системного адміністратора, оскільки резервування відбувається автоматично, а результат про виконання бекапу приходить на пошту.Результат

Розміщення у публічній хмарі на платформі OpenStack з KVM дає технічним фахівцям ГК «Альянс» ряд переваг:

  • гнучка зміна кількості обчислювальних ресурсів;
  • оптимізація бюджету на IT;
  • відмова від покупки та модернізації обладнання;
  • цілодобова технічна підтримка від GigaCloud;
  • організація ефективної віддаленої роботи.

«Перенесення всієї критичної IT-інфраструктури в хмару GigaCloud стало нашим правильним рішенням, — говорить Юрій Кушнір, менеджер IT-відділу групи компаній “Альянс”. — Це доступний за ціною та якісний за функціоналом продукт. Ми стали більш гнучкими та готовими до будь-яких змін, які нам диктують сьогоднішні реалії».

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!