Як «Сингента» в Україні перенесла фінансові операції в хмару

Кейси

Автор: GigaCloud

11.05.2023

З 2022 року перед аграрним бізнесом постали не лише погодні виклики, а й логістичні складнощі, блокування портів та відключення електроенергії. Розповідаємо, як міграція у хмару допомогла одному із лідерів світового агробізнесу вчасно проводити всі фінансові операції в Україні.

Syngenta AG — швейцарська компанія, один із лідерів у галузі виробництва засобів захисту рослин та насінництва. Компанія пропонує готові системи захисту й антирезистентні програми для різних культур, розробляє і впроваджує у виробництво нове сільськогосподарське обладнання. У компанії працює 30 тисяч фахівців у більш ніж 90 країнах світу. У 2001 році було створено українську філію компанії ― «Сингента» в Україні.

Кожна третя пляшка олії у світі виготовлена з насіння гібридів «Сингента» в Україні

Завдання

Компанія «Сингента» в Україні мала гібридну IT-інфраструктуру. Частину сервісів розміщувала у хмарах зарубіжних операторів. Більш критичні, такі як фінансовий софт та програми, що використовуються для локальної звітності ― на власному сервері. Так було зручно та комфортно.

З початком масованих обстрілів росією критичної інфраструктури України, офіс на довгий час залишався без електроенергії. Щоб вчасно здати фінансову звітність фахівцям доводилося працювати у неробочий час та на вихідних, коли з’являлася електроенергія. Потрібно було постійно підлаштовуватися під графік відключень, що значно гальмувало роботу. Тоді у компанії вирішили перенести фінансові програми у хмару.

4 400 000 тонн бавовни вирощується із застосуванням ЗЗР «Сингента». Це 20 млрд футболок та 3,6 млрд джинсів

Рішення

Фахівці «Сингента» в Україні до кінця не розуміли, яким має бути рішення. Але точно знали, що мігруватимуть у хмару українського оператора, адже мали бажання підтримати національний проєкт.

«Про GigaCloud я чув давно, а також декілька разів був на екскурсії у дата-центрі оператора в Києві, ― говорить Єгор Бугрій, IT-директор «Сингента» в Україні. ― Обрати інфраструктурним партнером саме цю компанію допомогли її репутація на ринку та впізнаваність».

Технічна команда замовника описала свою задачу, а фахівці хмарного оператора підібрали інфраструктуру ― публічну хмару на OpenStack. Після тестування інженери GigaCloud налаштували сервіс, а технічна команда «Сингента» перенесла фінансові програми у хмару. Міграція пройшла плавно та невідчутно для працівників.

Щодня «Сингента» витрачає понад $ 2 млн на розробку нової продукції та нових технологій

Результат

З грудня 2022 року «Сингента» в Україні працює у хмарі GigaCloud. За словами IT-директора Єгора Бугрія, фахівці компанії задоволені, що довірили найкритичніші сервіси GigaCloud.

Крім того, Єгор виділяє низку переваг роботи у хмарі:

  • Відмовостійкість. Хмара та програми, розміщені в ній, працюють чітко та не залежать від наявності електрики та різних форс-мажорів.
  • Віддалений доступ. Для компанії було важливо, щоб фінансові програми працювали в українському сегменті інтернету, адже підключатися до них можна лише з українських IP.
  • Швидкість. Багато працівників відчули зменшення затримки в доступі до програм, у порівнянні з локальним сервером.
  • Співвідношення ціни та якості. Хмара має доступну ціну, а її можливостями та функціоналом компанія задоволена.

«GigaCloud дуже лояльно відноситься до своїх клієнтів, і ми йому за це вдячні, ― говорить Єгор Бугрій, IT-директор «Сингента» в Україні. ― Фахівці технічної підтримки професійно виконують свою роботу та відповідають на наші запити у режимі 24/7. І це дуже цінно. Після війни ми не збираємося повертатися на свій сервер, а у майбутньому допускаємо можливість розміщення ще якихось сервісів у хмарі GigaCloud».

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!