​Кейс «Гарант-Енерго»: поштовий сервер у хмарі S-Cloud

Кейси

Автор: GigaCloud

18.08.2017

ЧИТАТЬ НА РУССКОМ

У електроенергетичного підприємства «Гарант-Енерго» – репутація професіоналів і безліч успішно виконаних проектів в арсеналі.

Як компанії вдалося досягти значних результатів? Доповнивши вагомий досвід роботи на конкурентному ринку (компанія існує з 1999 року) розумним менеджментом.

Досконалість в деталях. Керівництво «Гарант-Енерго» уважно ставиться до всіх внутрішніх процесів: від роботи корпоративних сервісів до оперативності підготовки кошторисної документації для замовника. Сьогодні розповідаємо про те, як компанія перенесла пошту на хмарні сервери.

Деталі проекту

До переходу на хмарний сервер «Гарант-Енерго» користувалися послугами хостера. Однак ані якість сервісу, ані наданий функціонал не влаштовували системного адміністратора Юрія Злотникова:

Я поставив раціональне питання: навіщо платити гроші даремно? Давайте відмовимося від готового сервісу й зробимо свій, якісний.

Найкращим варіантом для організації власного поштового сервера виявилася оренда хмари:

  • орендувати сервер на рік дешевше, ніж купувати й підтримувати власне обладнання;
  • хмара безпечніша, ніж інші віддалені платформи;
  • хмарний провайдер часто забезпечує повну технічну підтримку клієнтів.

Пошук оператора

Вивчивши ринок хмарних послуг, «Гарант-Енерго» зупинилися на пропозиціях трьох провайдерів. Але тестували врешті-решт тільки наші хмари.

Чому «Гарант-Енерго», що вигідніше за все буде співпрацювати з GigaCloud?

  1. Ми єдині, хто запропонував безкоштовне тестування на тривалий термін (3 тижні).
  2. При приблизно однаковому функціоналі вартість наших серверів менша в 4 рази.

Додатковими аргументами на користь GigaCloud стали безкоштовна технічна підтримка, розташування дата-центру в Києві та зручний інтерфейс сайту.

Рішення

Тритижневий тест продемонстрував: реальна потужність серверів відповідає запропонованій.

«Гарант-Енерго» одразу замовили на рік триядерний cервер S-Cloud конфігурації VM-8 на Linux. Компанія обрала конфігурацію, яка б дозволила функціонувати поштовому клієнту Zimbra – йому для роботи потрібно не менше 8 Gb оперативної пам'яті.

Про результати співпраці Юрій говорить тільки позитивно: задоволений і потужністю хмари, і якістю технічної підтримки. Зараз «Гарант-Енерго» закінчують налаштування поштового клієнта, а далі – націлені на перенесення ПО 1С в хмару GigaCloud.

Ви можете замовити поштовий сервер у хмарі для свого бізнесу.


subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!