Пікові навантаження на систему — більше не проблема: кейс сервісу інтернет-телебачення OLL.TV

Кейси

Автор: GigaCloud

21.05.2020

OLL.TV — український сервіс інтернет-телебачення, розроблений компанією Digital Screens. OLL.TV — це 150 українських і зарубіжних телеканалів, більше 15 000 фільмів і серіалів, прямі трансляції спортивних подій у високій якості.

Завдання бізнесу
Особливість роботи відеосервісу — велика відвідуваність. В періоди пікових навантажень, наприклад, під час трансляції футбольних матчів, сервіс за 5 хвилин одночасно отримує до 300 000 запитів на авторизацію і отримання контенту. Щоб їх обробляти, технічні фахівці OLL.TV розділили систему на мікросервіси, використовуючи контейнери і Kubernetes, які самостійно відпрацьовують авторизацію користувачів і надають контент для перегляду.

Існуючої IT-інфраструктури вистачає для надійної роботи в звичайному режимі. Пікові навантаження вимагали додаткових потужностей і можливості швидкого масштабування ресурсів.

Рішення
Компанія орендувала приватну хмару на платформі OpenStack у GigaCloud і розмістила в ній два окремих пули ресурсів. Один виділили під сегмент тестування навантажень, інший — під продуктову систему. Це дозволяє тестувати мікросервіси і визначати, який з них найбільш завантажений, не впливаючи при цьому на продуктивні ресурси, необхідні для роботи всієї платформи.

Результат
Замовник отримав максимально надійний сервіс, стійкий до пікових навантажень. Робота в хмарі дала йому низку переваг:

  • швидкий доступ до сучасних технологій;
  • надійність, гнучкість і масштабованість рішень;
  • можливість вивільнити ресурс IT-команди для роботи над клієнтським сервісом.

«Ми давно планували масштабне оновлення наших ресурсів. Під час очікуваних футбольних матчів, наприклад, поєдинків українських клубів в Лізі чемпіонів і Лізі Європи УЄФА, ми відчували потужні короткочасні навантаження. Щоб правильно розрахувати необхідну кількість ресурсів і перекривати пікові навантаження на сервіс, ми звернулися до GigaCloud», — коментує Віктор Гоч, IT-директор Digital Screens.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!