Публічна хмара для якісних доріг: кейс «Європейської дорожньо-будівельної компанії»

Кейси

Автор: GigaCloud

08.11.2021

Дорожньо-будівельна компанія відчула гостру потребу у підвищенні ефективності своїх бізнес-процесів. І перше, що «лягло під ніж» ― програма для складання кошторисів. Як хмарні технології допомогли оптимізувати роботу з програмою, розповідаємо нижче.

«Європейська дорожньо-будівельна компанія» будує автомобільні дороги, злітно-посадкові смуги, перони, руліжні доріжки, виробничі майданчики, стоянки для великовантажних транспортних засобів. Серед реалізованих проєктів ― будівництво перону міжнародного аеропорту «Київ», реконструкція перону для повітряних суден Термінала D аеропорту «Бориспіль», реконструкція аеродрому КП «Вінниця».

Завдання

Робота над будь-яким проєктом «Європейської дорожньо-будівельної компанії» починається з планування. Оскільки реалізація поставлених задач потребує значних витрат, тому перш ніж братися за будівництво або реконструкцію доріг, перонів чи злітних смуг, компанія розробляє кошторис. Довгий час програма, призначена для складання кошторисів, розміщувалася локально на комп’ютерах кожного працівника, який з нею працював. Віддалено під'єднатися до неї було неможливо.

Крім цього програма постійно видавала помилки під час перенесення файлів з одного комп’ютера на інший та «вилітала». Технічні фахівці компанії звернулися до розробників цього софту з проханням доопрацювати його та виправити помилки у роботі. Розробники у запиті відмовили, мотивуючи негативну відповідь тим, що програму «підігнати» під потреби компанії неможливо. У «ЄДБК» почали шукати альтернативу.

Рішення

Технічні фахівці вияснили, що існує інша програма для складання кошторисів, яка дозволяє працювати з нею віддалено одночасно багатьом співробітникам. Розміщувати її вирішили у публічній хмарній інфраструктурі GigaCloud. Це хмара S-Cloud 2.0, що побудована на платформі OpenStack з KVM. Працівники IT-відділу «ЄДБК» пояснили фахівцям хмарного оператора суть свого запиту, ті підібрали найбільш слушне рішення, розмістили у хмарі та налаштували його. На це витратили тиждень.

Результат

Для компанії це був перший досвід переведення окремо взятого процесу у хмару. Але результат того вартий. Кількість помилок, допущених через неправильну роботу програми, знизилася до нуля. Працівникам більше не потрібно переносити файли з одного комп'ютера на інший, віддалений доступ скоротив час на роботу з документацією, а ефективність праці зросла.

Крім того, хмара дала компанії ряд переваг:

  • масштабування інфраструктури за потреби;
  • відмовостійкість;
  • більш ефективний розподіл часу і завдань IT-відділу;
  • цілодобова технічна підтримка від GigaCloud 24/7.

«Використання іншої програми для складання кошторисів та розміщення її у хмарі GigaCloud ― стало найкращим нашим рішенням, ― говорить Ігор Щерба, керівник технічного відділу “Європейської дорожньо-будівельної компанії”. ― Ми оптимізували бізнес-процеси та дали нашим співробітникам більше свободи у їхній роботі. Наразі плануємо перенести ще деякі наші сервіси у хмару GigaCloud».

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!