З-під обстрілів — у хмару в Європі: як Ukrainian Sugar Company відновила бізнес-процеси

Кейси

Автор: GigaCloud

18.07.2022

Великий промисловий комплекс із виробництва цукру опинився у зоні бойових дій. Під обстріли росіян потрапило не лише все виробництво, а й IT-обладнання підприємства. Але хмарні технології допомогли відновити бізнес-процеси.

Ukrainian Sugar Company ― дочірня компанія ED&F Man, одного з найбільших у світі постачальників продуктів харчування, цукру, спецій, кави, корму для тварин, біопалива тощо. USC спеціалізується на виробництві бурякового і тростинного цукру. Для цього вирощує буряк на власних чи орендованих полях на Півдні України та імпортує тростинний цукор-сирець. Компанія дотримується міжнародних стандартів безпеки харчових продуктів, зокрема ISO 22000.


Промисловий комплекс із виробництва цукру Ukrainian Sugar Company


Завдання

Ukrainian Sugar Company працює на базі «Засільського цукрового заводу» у смт Первомайське, Миколаївської області. Там же розміщуються поля, цехи, склади та офіс із серверним обладнанням.

Для ефективної роботи такого великого промислового комплексу використовується спеціальний софт, який охоплює основні завдання управління та обліку. Він дозволяє автоматизувати найважливіші галузі бізнесу: бухгалтерію, торгівлю, склад, розрахунок зарплати, кадровий облік тощо. Софт розміщувався на власному сервері в офісі, бо так було зручно та звично. В компанії планували перенести частину ресурсів у хмару для побудови безпечнішої IT-інфраструктури. Але не встигли.

Через вторгнення росії в Україну в межах Миколаївської області зникли електроенергія та інтернет. «Юкрейніан Шугар Компані» опинилася під обстрілами загарбників та перестала працювати. Лише через місяць, ціною великих зусиль, фахівцям вдалося вивезти сервер у більш безпечне місце та зробити копію віртуальної машини. Після цього компанія почала готуватися до міграції у хмару.


Російські війська обстрілювали підприємство та пошкодили виробничі приміщення


Рішення

Головним критерієм при виборі хмарного оператора для фахівців USC була можливість розміщення за межами України. GigaCloud запропонував публічну хмарну інфраструктуру на базі платформи VMware, розташовану на майданчику в ЄС.

GigaCloud розміщує своє обладнання в дата-центрі Atman у Варшаві, який відповідає рівню Tier III. USC перенесла туди свій програмний комплекс для управління всіма бізнес-процесами.

Оскільки працівники USC виїхали у більш безпечні райони України та за кордон, фахівці GigaCloud допомогали з міграцією програми до хмари ― у форматі тікетів та телефоном вдалося налаштувати хмарну інфраструктуру, запустити програму та відновити бізнес-процеси підприємства.

Міграція тривала тиждень. З того часу компанія стабільно працює у хмарі.


За час роботи в Україні компанія ED&F Man інвестувала в український агробізнес понад 142 мільйонів доларів


Результат

Окрім можливості відновити бізнес-процеси, фахівці Ukrainian Sugar Company отримали низку можливостей після переїзду в хмару:

  • Організація віддаленої роботи команди із будь-якого місця та із будь-якого пристрою (телефон, ноутбук, комп’ютер).
  • Гнучке керування об’ємом обчислювальних ресурсів.
  • Відмовостійкість.
  • Цілодобова технічна підтримка від GigaCloud 24/7.

«Не так ми уявляли трансформацію нашої IT-інфраструктури, але життя показало, що від нас часом мало що залежить, ― говорить Сергій Пронін, інженер комп’ютерних систем Ukrainian Sugar Company. ― Я радий, що навіть за таких тяжких умов ми відчули на собі переваги роботи із хмарними технологіями, і вдячні фахівцям GigaCloud, які допомогли нам у цьому. Нам подобається працювати у хмарі, і в майбутньому плануємо розширюватися».

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!