Благодійний освітній проект GigaStart: будуємо IT-майбутнє України

Новини компанії

Автор: GigaCloud

22.05.2019

18 травня стартував GigaStart — спільний освітній проект GigaCloud, альтернативної школи Main School та фонду «Об’єднання світових культур». Цієї суботи ми познайомилися з учнями та провели перший урок.

Проект передбачає безкоштовне IT-навчання талановитих дітей віком 12-16 років, які потребують підтримки: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з обмеженими можливостями, з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей із сімей учасників АТО та сімей-переселенців із АТО. Курс складається з 7 уроків тривалістю 4 години. Заняття проходитимуть щосуботи в школі Main School, випуск учнів програми заплановано на кінець червня цього року.

Щоби взяти участь в проекті, діти мали пройти відбір — виконати IT-тест та зняти коротку відео-візитку на тему «Моя IT-мрія». Кожний кандидат підійшов до завдання відповідально та креативно. Визначити найкращих кандидатів було непросто, в результаті ми відібрали 8 учнів. Вони вивчатимуть курс «Front-end розробка (HTML, CSS)» у найкращих викладачів школи Main School, яка позиціонує себе як альтернативний навчальний заклад нового формату з використанням сучасних IT-технологій. Дипломною роботою курсу буде створення власної landing page.


Ідея запуску благодійного проекту виникла через те, що ми, як IT-компанія з власного досвіду знаємо, наскільки важко знайти хороших працівників. Саме тому ми вирішили зробити свій внесок в розвиток IT-сфери України та допомогти дітям втілити свою мрію в життя. Кожен учасник проекту GigaStart зможе реалізувати свій потенціал та, можливо, визначиться з майбутньою професією.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!