Сайти наших клієнтів з захистом CloudFlare працюватимуть ще швидше

Новини компанії

Автор: GigaCloud

09.08.2017

ЧИТАТЬ НА РУССКОМ

Гарна новина для власників сайтів у хмарі GigaCloud, чиї ресурси захищені сервісами CloudFlare. Компанія GigaTrans, мережі якої використовуються для з’єднання з нашими хмарами, побудувала прямий паритет з CloudFlare. Завдяки цьому підключення користувачів до сервісів з CloudFlare стане ще швидшим!

Що таке CloudFlare

Американська компанія CloudFlare надає сервіси з обслуговування та підтримки безпеки з’єднання між сайтом і відвідувачем. Сервіси CloudFlare працюють як зворотні проксі: трафік на веб-сайт, що їх використовує, проходить через глобальну мережу CloudFlare, а в її вузлах відбувається кешування та бот-фільтрація. Копії статистичних файлів зберігаються у максимально близьких до веб-користувача місцях. Технології CloudFlare захищають сайти від DDoS атак, спаму та SQL-ін’єкцій, блокуючи атаки на мережі.

Як працює паритет

У квітні 2016 року CloudFlare відкрили дата-центр у Києві – це дозволило пришвидшити з’єднання з сайтами на українських хостингах. Створення прямого паритету між сервіс-провайдером і CloudFlare дозволяє направляти запити користувачів на сервер прямим каналом між CloudFlare й провайдером, без підключення додаткових вузлів . Швидкість відповіді сервера значно збільшується. І тепер це доступно й користувачам хмарного хостингу від GigaCloud.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!