Дайджест хмарних новин: липень

Новини компанії

Автор: GigaCloud

08.08.2019

Google ділитиметься своїми хмарними ресурсами з VMware, LinkedIn мігрує в Azure, а Microsoft інвестує $1 млрд в розробку штучного інтелекту. Що ще відбулося у хмарному світі в липні, читайте нижче.

Google та VMware оголосили про співпрацю

Новий союз Google та VMware полегшить запуск процесів віртуалізації в публічній хмарі Google Cloud. Відтепер програмне забезпечення VMware vSphere та мережеві інструменти будуть запускатися на Google Cloud Platform у спрощеному порядку. Для цього Google підтримуватиме VMware Cloud Foundation ― систему для розгортання і запуску гібридних хмар.

«Наше партнерство з Google Cloud завжди було направлено на задоволення потреб клієнтів. Ми раді, що відтепер вони зможуть запускати робочі процеси VMware в VMware Cloud Foundation на платформі Google Cloud», ― говорить Санджай Пунен з VMware.

Також Google співпрацюватиме з компанією CloudSimple. За допомогою її сервісу можна переносити робочі навантаження VMware в програмно-визначений дата-центр, запущений в хмарі Google. Це надасть повноцінний доступ до інструментів VMware NSX-T, vCenter і vSan.

LinkedIn мігрує в Azure

LinkedIn переживає одне з найбільших технологічних перетворень у своїй історії. Популярна соціальна мережа вирішила відмовитися від власних дата-центрів на користь публічної хмари Microsoft Azure.

«LinkedIn оцінював міграцію в публічну хмару багато разів. Команда відчувала, що прийшов час зробити крок. Хмарна інфраструктура ― це шлях в майбутнє, і ми хочемо бути його частиною», ― пояснює Мохак Шрофф, віце-президент з розробки LinkedIn.

Міграція в Azure надасть соціальній мережі доступ до широкого спектру апаратних і програмних інновацій. Це дозволить компанії зосередитися на створенні якісного продукту, його захисту та швидкого масштабування. В компанії планують перенести дані 645 мільйонів користувачів в хмарну інфраструктуру протягом декількох років.

Авіатарифи у хмарі AWS

Сервіс ATPCO (Airline Tariff Publishing Company), який займається збором та аналізом цін в авіаперевезеннях, переносить свою базу даних в хмару AWS. Інформацію про більше ніж 200 мільйонів тарифів для 460 авіакомпаній розділять між публічною та приватною хмарами.

Причиною співпраці з AWS є необхідність зберігати, систематизувати та правильно обробляти інформацію про авіарейси: модель літака, варіанти харчування, відстань між сидіннями і т.д. Після міграції ATPCO планує вивчити способи застосування нових технологій, таких як машинне навчання і блокчейн для аналізу та обробки даних.

«Щоб створити платформу для обробки великих даних, були необхідні багатомільйонні інвестиції, ― пояснює Навід Аббассі з ATPCO. — Таких коштів у нас не було, тому ми відкладали цей проект на майбутнє. Тепер з хмарною інфраструктурою AWS це стало можливим».

Alibaba виходить на стежку війни з Amazon

Alibaba вирішили розширити свої кордони електронної торгівлі та відкрили хмарну платформу для середнього та малого бізнесу США. Цей крок ставить китайського гіганта електронної комерції в пряму конкуренцію з Amazon.

«Якщо ви хочете продавати більше товарів в США, ця платформа ― правильне місце»,― говорить Джон Каплан, керівник Alibaba в Північній Америці.

Alibaba пропонує американським продавцям доступ до своєї платформи за стартовий внесок і щомісячну абонплату. В перший рік загальна сума платежів становитиме близько $2400. Продавці отримають доступ до маркетингових інструментів Alibaba та послуг технічної підтримки.

Microsoft витратить $1 млрд на штучний інтелект

Некомерційна дослідницька організація OpenAI отримала $1 млрд інвестицій від Microsoft. Кошти підуть на розробку технологій штучного інтелекту на базі хмарного сервісу Microsoft Azure.

В рамках проекту OpenAI перенесе свої сервіси в хмару Azure, які Microsoft використовуватиме для розробки нових AI-технологій та реалізації концепції загального штучного інтелекту. Також Microsoft і OpenAI будуть спільно створювати нові обчислювальні технології Azure на базі AI.

«Штучний інтелект ― одна з найбільш революційних технологій нашого часу, яка має великий потенціал у вирішенні багатьох проблем сучасного світу, ― зазначає голова Microsoft Сатья Наделла. — Об’єднавши технології OpenAI з новим обчислювальним функціоналом Azurе, ми демократизуємо штучний інтелект, приділяючи особливу увагу безпеці».

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!