Дайджест хмарних новин: серпень

Новини компанії

Автор: GigaCloud

05.09.2019

Oracle надає свої хмарні технології для пошуку ліків від раку, AT&T мігрує сервіси в хмару Microsoft Azure, а Ford починає тестувати свою хмарну транспортну платформу на електрокарах Ayro. Детальніше про хмарні новини світу читайте нижче.

Oracle Cloud шукає ліки від раку

Американський виробник програмного забезпечення Oracle об'єднався з єгипетською Асоціацією друзів національної ініціативи по боротьбі з раком (AFNCI). Oracle надасть свої хмарні технології для оцифрування ряду основних бізнес-функцій AFNCI, а також дитячої онкологічної лікарні Каїра.

Хмарні обчислення Oracle допоможуть лікарні наймати кращих фахівців, управляти бухгалтерським обліком і процесами закупівель, оптимізують витрати на робочу силу. Ця установа фінансується тільки за рахунок приватних пожертвувань, і є найбільшою в світі дитячої онкологічною лікарнею.

«Перехід на Oracle Cloud дозволить AFNCI скоротити поточні інвестиції в підтримку своєї локальної ІТ-інфраструктури. Заощаджені гроші вони зможуть витратити на ресурси, що допомагають розширити дослідження та інновації в області раку», ― говорить Ісмаїл Халед, віце-президент по бізнес-додаткам в Oracle Digital.

Ayro буде використовувати хмарні технології Autonomic

Виробник електрокарів Ayro буде почав співпрацю з Autonomic ― підрозділом Ford Smart Mobility LLC, який займається хмарними технологіями в автотранспорті. Ayro планує використовувати хмарну платформу Transport Mobility Cloud Autonomic (TMC), що забезпечує зв’язок між транспортними засобами та додатками, даними про транспортні засоби, розробниками і виробниками.

«Ми раді співпрацювати з командою Autonomic в розробці спеціальних програм і сервісів. Вони дозволять поліпшити можливості управління нашими машинами», ― говорить Рід Келлер, генеральний директор Ayro.

Заснована в 2017 році, американська компанія Ayro розробляє компактні електрокари. Найближчим часом вона готує на ринок свою першу серійну модель Ayro 311x ― невеликий триколісний електромобіль з запасом ходу 130 км.

AT&T оголосили про співпрацю з IBM і Microsoft

Американський телекомунікаційний гігант AT&T оголосив про старт партнерських відносин з IBM і Microsoft. В рамках співпраці AT&T перенесе внутрішні програмні додатки AT&T Business Solutions в хмару IBM і допоможе трансформувати їхні мережеві рішення з сучасними технологіями 5G, Edge Compute, IOT і мульти-хмара.
Також AT&T перенесе багато зі своїх додатків в Microsoft Azure і буде використовувати пакет програмного забезпечення Офіс 365. У свою чергу, Microsoft буде використовувати мережі AT&T 5G для створення сучасних комп’ютерних програм.

«У нашій хмарі працюють провідні світові компанії, і ми раді, що AT&T вибрала Microsoft для прискорення своїх інновацій, ― заявила генеральний директор Microsoft Сатья Наделла. ― Разом ми будемо використовувати можливості Azure і Microsoft 365, щоб поліпшити можливості комунікації людей у всьому світі».

Microsoft купує jClarity

Корпорація Microsoft заявила про придбання британської компанії jClarity, яка займається реалізацією проектів на Java. Такий союз допоможе Microsoft оптимізувати робочі навантаження Java на хмарній платформі Azure.

Продукти jClarity виявляють неефективно працюючий код, фіксують проблеми з продуктивністю, використовують машинне навчання для генерування автоматичних рекомендацій щодо усунення несправностей. «Інженери Microsoft Azure та jClarity працюватимуть разом, щоб зробити Azure кращою платформою для наших Java-клієнтів і внутрішніх команд», ― говорить Джон Монтгомері з Microsoft.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!