«Найкращий хмарний проект»: нова номінація від GigaCloud в межах конкурсу BEST CIO

ЧИТАТЬ НА РУССКОМ

GigaCloud відзначить спеціальною нагородою найкращий проект у сфері cloud IT. Вибір «Найкращого хмарного проекту року» серед IT-топів бізнесу відбудеться в межах BEST CIO – всеукраїнського конкурсу серед IT-директорів України, який проводиться десятий рік поспіль.

Сьогодні в Україні є бізнеси з хмарними IT світового рівня

З інформації в медіа часто складається враження, що хмарні сервіси в Україні – це тренд, який тільки набуває популярності. Проте багато великих компаній, а в останні пару років – і представники середнього та малого бізнесу –переносять в хмару свої сервіси, IT-інфраструктуру, створюють складні системи з використанням традиційних та cloud-технологій.

Винесення IT у віртуальне середовище – звична практика для вітчизняних e-commerce-гігантів, що постійно працюють з великими навантаженнями на свої ресурси в інтернеті. Але й більші компанії в інших галузях, чия робота не пов'язана безпосередньо з онлайном, протягом кількох років кардинально перебудовують IT-системи. Выд власних потужних дата-центрыв – до повного аутсорсингу IT-інфраструктури. Від фізичного обладнання – до створення гібридної хмари із залученням cloud-ресурсів, власних потужностей, розміщення в комерційних дата-центрах.

Окрім комерційних компаній, хмарні сервіси беруть на озброєння і держструктури та переносять публічні додатки та CRM-систему у віртуальне середовище.

«Хмарні сервіси та перенесення IT-інфраструктури в хмару – не новий тренд, а реалії українського бізнесу. IT-директори, які займаються такими проектами – це провідні експерти з високою кваліфікацією. Перед ними стоять завдання, що вимагають нестандартного підходу. За останній рік нашими клієнтами стали десятки великих представників бізнесу, разом з якими ми створили хмарні проекти, достойні світових практик. Упевнений, зробити вибір серед номінантів на звання «Найкращого хмарного проекту» буде непросто», – прокоментував CEO GigaCloud Артем Коханевич.

Як визначать найкращий хмарний проект українського IT?

У конкурсі BEST CIO, організатором якого є журнал «Компьютерное обозрение», беруть участь керівники IT-департаментів. Мета проекту – визначити найкращих CIO українських компаній та організацій, виявити професійних керівників та лідерів у різноманітних галузях. За роки існування в BEST CIO взяли участь більше ніж 1000 ІТ-директорів України.

Заявки приймаються до 25 грудня. Церемонія нагородження переможців відбудеться у другій половині січня. Під час відбіркового туру учасники заповнюють дві анкети, одна з яких містить блок питань про віртуалізацію та хмарні обчислення. Детальніше про конкурс та умови участі – на сторінці BEST CIO.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!