GigaCloud отримав найвищий статус Lenovo Platinum ISG Partner

Новини компанії

Автор: GigaCloud

30.01.2023

GigaCloud отримав найвищий статус Platinum ISG Partner в рамках бізнес-партнерства з компанією Lenovo. Також ми стали першим в Україні сертифікованим сервіс-провайдером, отримавши сертифікат Lenovo Infrastructure Solutions Managed Services Provider.

Lenovo ― провідний світовий виробник та постачальник IT-обладнання. Найвищий бізнес-статус від Lenovo Platinum ISG Partner надається ключовим партнерам вендора, які відповідають низці вимог, серед яких наявність у штаті сертифікованих фахівців та технічних консультантів з інфраструктурних рішень, довіра клієнтів, підтверджена певним обсягом продажів, а також високий рівень послуг у галузі побудови комплексних інфраструктурних проєктів.

GigaCloud тривалий час співпрацює з вендором, використовуючи для побудови своїх хмарних рішень його обладнання: сервери, системи зберігання даних, комутатори тощо. Отримання статусу платинового партнера свідчить про стабільне зростання нашої технічної експертизи, успіхи у побудові ІТ-інфраструктури та реалізації ІТ-проєктів з використанням продуктів вендора. Також технічні фахівці GigaCloud пройшли навчання та сертифікації від Lenovo.

«Ми використовуємо продукти компанії Lenovo для побудови публічних та приватних хмарних інфраструктур для бізнесу будь-якого масштабу та із будь-якої сфери, ― говорить Володимир Бєлов, CEO GigaCloud Ukraine.― Отримання статусу платинового партнера ― це підтвердження послідовної політики компанії інвестувати в експертизу наших фахівців, щоб завжди надавати нашим клієнтам рішення найвищої якості».

Клієнти GigaCloud можуть бути впевнені, що:

  • Фахівці хмарного оператора мають міцну базу знань та навичок для роботи з продуктовим портфелем Lenovo, тому завжди побудують оптимальне рішення для клієнта.
  • Рішення, що будуть використовуватись в проєктах клієнтів ― новинки світового рівня
  • Всі оновлення та патчі будуть проводитися вчасно.

«Lenovo має одне з найбільших у світі портфоліо технологічних продуктів. Lenovo відповідає вимогам клієнтів та партнерів, стаючи єдиним джерелом обладнання, програмного забезпечення та послуг для людей та бізнесу. Ми раді, що GigaCloud в Україні приєднався до нашої надійної партнерської екосистеми, адже ми підтримуємо фахівців компанії, які демонструють високі професійні навички у створенні хмарних рішень з використанням продуктів та сервісів Lenovo. Я впевнений, що наше партнерство принесе багато користі українським компаніям», ― говорить Alexander Jenewein, Director EMEA Cloud Service Provider & Hyperscale at Lenovo (Олександр Дженевейн, директор EMEA Cloud Service Provider & Hyperscale в Lenovo).

Нагадаємо, GigaCloud пройшов сертифікацію ISO/IEC 27701:2019.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!