GigaCloud ― перший хмарний партнер Red Hat в Україні

Новини компанії

Автор: GigaCloud

14.09.2021

GigaCloud став першим хмарним оператором, який отримав статус CCSP партнера (Red Hat Certified Cloud and Service Provider) компанії Red Hat в Україні. Це означає, що всі нові рішення та кластери на платформі OpenStack ми будуватимемо за підтримки Red Hat.

«PaaS-платформа OpenStack з'явилася на ринку хмарних рішень 10 років тому, але вже встигла зарекомендувати себе як високо функціональний та надійний продукт, ― говорить Кирило Науменко, CTO GigaCloud. ― Платформа працює за принципом конструктора: користувач вибирає необхідні модулі та збирає унікальне рішення. OpenStack ― відкрита платформа, і вендорної підтримки у неї немає. Підтримують працездатність системи фахівці компанії, яка його використовує та адмініструє. Тепер у нас з'явилася можливість будувати приватні та публічні хмари на базі Red Hat OpenStack Platform, і наші клієнти можуть бути ще спокійнішими, адже за спинами фахівців GigaCloud стоять інженери Red Hat».


Компанія Red Hat займається розробкою, постачанням та підтримкою промислових open source технологій з 1993 року, а з 2018 є частиною IBM. Red Hat пропонує великий портфель рішень на базі Linux, хмарні рішення та рішення для контейнеризації, керування та автоматизації, що допомагає заощадити час IT-персоналу компанії та скоротити час незапланованих простоїв. За дослідженнями Red Hat 90% компаній корпоративного сегмента використовують програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом. 87% з них вважають його більш безпечним, ніж пропрієтарне програмне забезпечення.

«Для GigaCloud отримання статусу CCSP партнера Red Hat ― важливий крок вперед, ― каже Артем Коханевич, CEO GigaCloud. ― Наші фахівці отримали доступ до бази знань вендора та кращих практик розгортання інфраструктури, можуть звертатися до офіційної технічної підтримки. Це допоможе будувати для клієнтів ще більш надійні та технологічні хмарні проєкти».

Клієнти GigaCloud отримають:

  • Стабільні enterprise (промислові) PaaS-рішення, оптимізовані для корпоративного використання.
  • Безпеку та відповідальність від надійного партнера.
  • Доступ до вендорної технічної підтримки та документації.
  • Гнучкість, властиву open source рішенням.

«Програмне забезпечення Red Hat корпоративного класу застосовується для побудови гібридних хмарних архітектур для клієнтів по всьому світу. Компанії часто використовують у своїй роботі як рішення on-premise, так і публічні хмари, і тому бізнесу потрібна гнучка, надійна та стабільна гібридна інфраструктура, яка дозволяє переносити дані та процеси у хмарне середовище без втрати в продуктивності та безпеці. Ми раді, що зараз у нас з'явився надійний партнер в Україні, з яким ми зможемо запропонувати ринку якісні продукти, що відповідають потребам замовників», ― говорить Mustapha Hlil, Director, Channel and Red Hat & IBM synergy CEMEA (Central Eastern Europe, Middle East Africa) (Мустафа Хліль, директор з розвитку партнерської екосистеми в Центральній та Східній Європі Red Hat).

Технічні фахівці GigaCloud допомагають здійснити максимально комфортний, гнучкий та швидкий перехід до хмарних інфраструктур, побудованих на базі технологій OpenStack. За допомогою публічних і приватних хмарних рішень ми забезпечуємо безперебійну роботу критично важливих сервісів і бізнес-додатків клієнтів. До робіт над масштабними проєктами будемо залучати фахівців Red Hat, що дозволить розробляти надійні індивідуальні рішення enterprise-класу.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!