Кадрові призначення в GIGAGROUP

Новини компанії

Автор: GigaCloud

03.03.2021

Група компаній GIGAGROUP оголошує про злиття маркетингових підрозділів компаній GigaCloud, GigaTrans та GigaCenter у єдиний департамент маркетингу GIGAGROUP. Керівником новоствореного підрозділу призначена Владислава Сова, яка до цього з 2017 року очолювала відділи маркетингу компаній GigaTrans та GigaCenter.

«Є кілька причин, чому ми вирішили об’єднати всі відділи маркетингу групи в один підрозділ, ― каже директор з розвитку бізнесу GIGAGROUP Антон Хвастунов. ― По-перше, компанії, що входять до групи, здатні будувати комплексні IT-рішення “з одних рук”. Консолідовані маркетингові активності допоможуть нам більш ефективно розповідати потенційним клієнтам про наші можливості. По-друге, наші амбіції поширюються на міжнародні ринки, і ми вирішили всі знання та професійні навички попереднього директора з маркетингу спрямувати саме в цьому напрямку. GigaCloud вже має найбільший на українському ринку хмарних технологій портфель послуг і зупинятися на цьому ми не збираємось».

«Для мене велика честь очолити департамент маркетингу GIGAGROUP, ― каже Владислава Сова. ― Кожна із компаній групи виникла у відповідь на потреби українського ринку, щоб надавати клієнтам нові можливості для розвитку та зростання. Ми стійко витримали першу хвилю локдауну і цілком готові до другої. Наш наступний крок ― консолідація маркетингу GIGAGROUP, щоб легко та достойно реагувати на будь-які соціально-економічні зміни у майбутньому. Моя мета ― побудувати роботу так, щоб кращі фахівці групи працювали не лише на свої бренди, а зосередились на спільних задачах для досягнення найкращого результату. Разом зі своєю командою я хочу використовувати накопичений досвід для створення сильної компанії. З нетерпінням чекаю цікавих завдань і переконана, що ми успішно з ними впораємося».subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!