Миттєвий та регулярний бекапи: чому це важливо

Новини компанії

Автор: GigaCloud

23.11.2018

Бекапування у хмарі — ефективний захист віртуальної машини та даних користувача від вірусів, DDoS-атак, а також дій самого клієнта, наприклад, невдалого оновлення ПЗ. Це єдиний спосіб вберегти інформацію від можливої втрати.

Користувачам S-Cloud ми пропонуємо два варіанти резервного копіювання інформації: «Регулярний бекап» та «Миттєвий бекап».

Миттєвий бекап

Ця функція схожа на знайоме всім натискання кнопки «Зберегти» в програмі Microsoft Word. Кожний користувач S-Cloud може будь-якої миті зробити резервну копію своєї віртуальної машини. На панелі керування є кнопка «Миттєвий бекап». Натиснувши на неї, за хвилину з’явиться резервна копія, доступна для відновлення в меню «Керування бекапам».

Ми рекомендуємо робити такий бекап перед кожним втручанням в систему віртуальної машини: оновленням ПЗ, баз даних, тощо. В разі, коли щось пішло не за планом, інформацію можна відновити. Послуга «Миттєвий бекап» надається безкоштовно.

Регулярний бекап

Ця послуга дозволяє завжди мати під рукою резервну копію віртуальної машини, навіть якщо користувач забув натиснути кнопку «Миттєвий бекап» на панелі керування. В цьому випадку резервне копіювання відбувається щоночі, між 00:00 та 05:00. В разі втрати інформації, віртуальну машину можна повернути до того стану, в якому вона була на момент резервного копіювання.

Вартість послуги «Регулярний бекап» — від 24 грн/місяць. Її можна підключити в особистому кабінеті користувача, інструкція доступна тут.

Важливо!

Миттєвий та регулярний бекапи зберігають резервні копії лише системного диску. Додаткові диски необхідно резервувати самостійно.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!