«Найкращий хмарний проект» на BEST CIO 2018: прийом заявок подовжено до 25 січня

Новини компанії

Автор: GigaCloud

13.12.2018

Оргкомітет конкурсу BEST CIO подовжив реєстрацію учасників до 25 січня 2019 року. Відповідно, подовжена подача заявок на номінацію «Найкращий хмарний проект», організовану GigaCloud.

Минулого року вперше в історії конкурсу BEST CIO ми запропонували відзначити найкращий хмарний проект, незалежно від галузі. До трійки фіналістів потрапили рішення «Медіа Група Україна» (побудова резервного майданчику), «Велика Кишеня» (створення гібридної інфраструктури) і Lauffer Group (повне перенесення інфраструктури в хмару). Нагороду «Найкращий хмарний проект 2017» отримав IT-директор «Медіа Група Україна» Андрій Шостик.

Всеукраїнський конкурс IT-директорів BEST CIO проводиться виданням «Компьютерное Обозрение» з 2008 року. На першому етапі проекту журі визначає фіналістів, після цього проводиться окремий тур для збору додаткової інформації та вибору переможців. До складу журі проекту входять представники партнерів BEST CIO, IТ-директори, які були раніше переможцями в конкурсі, а також голова аналітичної компанії IDC в Україні.

Партнерами Одинадцятого щорічного конкурсу для IТ-директорів України BEST CIO 2018 є компанії Dell EMC, Check Point, OKI, Colobridge, GigaCloud, IT-Solutions і «Укртелеком».

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!