Температурний відео-скринінг з інтеграцією у хмару GigaCloud

Новини компанії

Автор: GigaCloud

24.11.2020

В Україні з’явився перший температурний відео-скринінг з інтеграцією у хмару. Продукт розробила компанія EdPro, а ми розмістили його на власних ресурсах, щоб забезпечити стабільну роботу та надійне зберігання даних.

«Існує три типи приладів для безконтактного вимірювання температури: дорогі системи автоскринінгу, що вимірюють температуру в потоці, “пістолетні” термометри та планшети із технологією захоплення обличчя, ― розповідає Андрій Табачин, співзасновник компанії EdPro. ― Система автоскринінгу має два основних недоліки. По-перше, вона не розпізнає людей у головних уборах, окулярах і масках, що ускладнює вимір або робить його неможливим. По-друге, людей із підвищеною температурою потрібно якимось чином вилучати із потоку, це створює додаткові складнощі. У випадку із “пістолетними” термометрами результати вимірювання бачить тільки той, хто вимірює. Незрозуміло, що показує прилад і чи працює він взагалі. Планшет із технологією захоплення обличчя виключає недоліки попередніх двох приладів, тому ми й взялись за його розробку», ― продовжує Андрій Табачин.

Послуга температурного відео-скринінгу розпізнає до 30 тис. облич, в тому числі й у масках, вимірює та показує температуру тіла зі швидкістю до 1 секунди та з точністю приблизно 97%. Відстань вимірювання ― до 1 м. Інформація про результат виміру відображається на екрані та дублюється голосом. При позитивному результаті загорається зелена лампа, при виявленні підвищеної температури ― червона. Якщо система не може коректно виміряти температуру, вона сигналізує про це і просить зняти маску, окуляри чи головний убір.

Якщо пристрій під’єднано до інтернету, користувач може отримати доступ до всіх вимірювань температури з вказаним часом виміру та фотографією. Додатково можна налаштувати отримання повідомлень у месенджери про відвідувачів із підвищеною температурою, сформувати список обраних людей та отримувати сповіщення про те, коли вони наблизились до пристрою.

«Температурний відео-скринінг ― це важливий продукт нашої співпраці з львівською компанією EdPro, ― каже Артем Коханевич, СEO GigaCloud. ― Львів'яни займаються розробкою пристрою, а серверна частина працює на нашій інфраструктурі. Гнучкість хмарної платформи GigaCloud забезпечує стабільну роботу пристрою, надійне зберігання баз даних осіб, систем управління сканером та статистики по вимірах температури. Використовуючи цей девайс, кожен із нас може зробити простір у якому живе та працює більш комфортним та безпечним».

Сканер простий у використанні та легкий у монтажі, що дозволяє встановлювати його будь-де: у навчальних закладах та дитячих садках, кафе та ресторанах, лікарнях, кінотеатрах та торгових центрах, офісах та підприємствах. «Такого типу температурний відео-скринінг широко використовують готелі тих країн, які у цьому році приймають туристів на відпочинок, популярний він і в школах Китаю. Ми провели тестування сканеру в українських школах, і результати виявились втішними», ― каже Андрій Табачин.

EdPro ― компанія, що створила ринок інтерактивного обладнання в Україні і залишається тут лідером. Продуктами компанії EdPro користуються школи, коворкінги, профтехучилища й різні компанії.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!