Наш шостий ВІТ: як за рік побудувати універсального оператора й стати улюбленцем форумчан

Заходи

Автор: GigaCloud

25.09.2017

ЧИТАТЬ НА РУССКОМ

21 вересня в Києві відбувся Міжнародний Гранд Форум «Бізнес і ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо Автоматизації. Навколо безпеки. Навколо IoT. Навколо IP». Як заявляють організатори – унікальний галузевий захід. Як погоджєумося ми, які вкотре відвідали івент, – дійсно унікальний.

3 секції і 6 основних тематик. Більше 20 доповідачів: усі – топ-менеджери велетнів IT-індустрії. Послухати доповіді про успіхи, новини, плани й прогнози розвитку IT-ринку України міг кожен, хто зацікавився й зареєструвався на участь. А глядачів зібралося багато – 350 осіб.

За доброю традицією ми порадували гостей «хмарними» подарунками. По-перше, презентували оновлений спіч від улюбленця публіки Артема Коханевича (його доповідь на ВІТ кілька визнавали найкращою). По-друге, підготували розіграш із призами для шести щасливчиків.

«Як ми побудували універсального хмарного оператора лише за рік»

Доповідь, всупереч назві – не гімн власним успіхам. Це коротка історія нашого розвитку, адекватний аналіз цін на ринку (спойлер: у нас дешевше) й цілий набір корисних кейсів про перехід на хмарну інфраструктуру декількох enterprise-клієнтів із різних сфер бізнесу. А також поради для клієнтів SMB щодо вибору хмарної інфраструктури й знайомство з маркетплейсом із рішеннями наших партнерів. З презентацією нашого СЕО можна ознайомитися на офіційному сайті форуму. Нижче – короткий лист основних тез.

1. Молодий оператор може дозволити собі побудувати хмарну інфраструктуру на новітній версії платформи віртуалізації від гіганта ринку. Цей же молодий оператор може першим в Україні (а, можливо, й світі) перейти на оновлення – без шуму й пауз в обслуговуванні.

2. Мігрувати в хмару може компанія з будь-якою IT-інфраструктурою.

  • Наш перший великий клієнт – Велика Кишеня, яка входить до складу Retail Group, замовила гібридне рішення (хмара E-Cloud, colocation і канали зв'язку) для поступового відходу від фізичного обладнання та підтримання IT-потужностей, що досить-таки стрімко розвиваються;
  • Транспортна компанія SAT відмовилася від власної розвиненої фізичної інфраструктури на користь хмари, залишивши свій ЦОД тільки як резервний майданчик. GigaCloud вони вибрали через 5 років пошуків, вирішивши, що наша пропозиція – найкраща серед подібних від вітчизняних і закордонних операторів;
  • Компанія MOYO розмістила у нас свій інтернет-магазин, який входить lj топ-10 інтернет-майданчиків України, а також частину сервісів. Висока відмовостійкість наших хмар і надійність обладнання дозволяє швидко обробляти запити покупців для доставки замовлень; сайт функціонує без збоїв при будь-яких напливах трафіку.

3. Оператор може і повинен турбуватися про найвимогливішу і найуразливішу частину аудиторії – малий та середній бізнес.

Зараз SMB в Україні – це 80% всіх зайнятих працівників і 90% всіх податків. З року в рік кількість SMB-підприємств зростає. Середній та малий бізнес:

  • отримує найбільшу вигоду від суті хмарних сервісів;
  • дуже чутливий до ціни;
  • володіє недостатньою кваліфікацією в ІТ;
  • дуже вимогливий, постійно шукає кращого.

Ми врахували всі ці фактори й створили недороге рішення для SMB на підставі open source платформи OpenStack – S-Cloud (готові хмарні сервери зручних конфігурацій).

Тема OpenStack особливо зацікавила слухачів – під час обговорення доповіді Артема Коханевича цьому рішенню було присвячено найбільшу кількість часу. Та й після презентації слухачі не раз поверталися до ролі OpenStack в питанні здешевлення сервісів – вже під час розмов з іншими спікерами.

Хмарні подарунки від GigaCloud

Поки наш СЕО підкорював серця слухачів, менеджери напружено працювали – збирали анкети учасників, які претендували на перемогу в традиційному розіграші GigaCloud. В цьому році ми збільшили пул подарунків (крім головного призу – квадрокоптера – розіграли 5 сертифікатів на 50% знижку на хмарні сервери S-Cloud). Квадрокоптер отримав Сергій Фролов, фахівець Інституту прикладної оптики. Вітаємо щасливчика! Відеозапис розіграшу можна подивитися на нашій сторінці в Фейсбуці.

Загальне враження від конференції

Крім GigaCloud, з доповідями на BIT-2017 виступили ще кілька хмарних операторів. Організатор форуму Лана Платонова відзначила, що саме для України характерна висока зацікавленість у хмарних технологіях, що пов'язано і з дешевизною цих рішень, і з більш лояльним законодавством про зберігання персональних даних в порівнянні з Росією, Білоруссю й Казахстаном.

Що можна сказати наостанок? Міжнародний Гранд Форум вдався. CIS Events Group – чудові організатори; про це говорить і уважність по відношенню до таких дрібниць як додаткові стільці для гостей або шкільний дзвоник, що повідомляв про початок чергової сессії. Конференція від таких обов'язкових організаторів просто не може пройти погано. Дивіться фото і переконуйтеся самі.

Команда готова до конференції!

А ось і перші гості стенду

Судячи з посмішки керівника відділу enterprise-продажів Сергія Пилипенка, справи йдуть добре ;)

Артем Коханевич тим часом чекає на виступ

Ну що, познайомимося?


Трішки відволікаємося від роботи - поспішаємо підтримати шефа

А далі - знову до спілкування з гостями


Тим паче, що шеф навіть і не хвилюється!

Наш enterprise-відділ у повному складі

Заповнення анкет для участі в розіграші триває


Головний приз чекає на свого переможця

Публіка вже в очікуванні

І приз отри-и-и-имує...


Фахівець Інституту прикладної оптики Сергій Фролов! Наші вітання!


subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!