GigaCloud Partners Day: як це було

Заходи

Автор: GigaCloud

17.05.2019

15 травня, частина команди GigaCloud розпочала свій робочий день не в стінах офісу, а в конференц-залі комплексу Nivki-Hall. Ми зібрали наших партнерів на масштабній конференції GigaCloud Partners Day. Це перша з наших партнерських зустрічей, яку ми проводимо в новому форматі — максимум користі для директорів та продавців.

На конференцію прибули більше 80 наших партнерів з різних регіонів України. Ми розповідали про GigaCloud, продукти, які вже є в нашому портфоліо та над якими ми працюємо, а також про партнерську програму.

Зустріч розпочав СЕО GigaCloud Артем Коханевич. «Отримавши бажане — подвоюй зусилля», — так він охарактеризував появу в компанії відділу по роботі з партнерами. Від моменту заснування GigaCloud ми займалися розробкою та вдосконаленням наших продуктів, і лише коли впевнилися у їхній високій якості, почали пропонувати їх клієнтам та партнерам. Щоби стати оператором національного масштабу, треба знайти підхід і до великих замовників, і до середнього та малого бізнесу. Наша партнерська програма — це ключ до середнього та малого бізнесу. «Ви допомагаєте нам робити половину продажів в SMB», — зізнався Артем присутнім в залі партнерам.

«Наша мета полягає не тільки в залученні якомога більшої кількості партнерів. Ми зацікавлені в тому, щоб вони могли вирішувати завдання своїх клієнтів на високому рівні, адже це підвищує лояльність клієнтів та дає розуміння того, що їм під силу виконати будь-яке завдання», — наголосив у своєму виступі Любомир Дорошенко, керівник відділів по роботі з партнерами і клієнтами в SMB продажах GigaCloud. На даний момент наша партнерська мережа налічує 460 партнерів із різних сфер. 135 з них регулярно продають наші сервіси та рекомендують їх своїм клієнтам.

Георгій Трегубов, менеджер з продуктів GigaCloud, розповів гостям про те, які сервіси ми вже пропонуємо нашим клієнтам та тестуванням яких займаємося зараз. Один із таких — інфраструктура для розміщення додатків в контейнерах Kubernetes. Нещодавно ми запустили бета-тестування цього продукту в нашій хмарі, запрошуємо партнерів та клієнтів долучитися до нього.

Ми цінуємо всіх наших партнерів, і тому відзначати серед них найкращих було непросто. Наводимо список людей і компаній, співпрацею з якими ми, без перебільшення, пишаємося.

  • Максим Зосим (TQM Systems) — Золотий партнер GigaCloud
  • Анатолій Дєньгін (СОФТКОМ) — Золотий партнер GigaCloud
  • Олег Твердохліб (Інформпроект) — Найскладніший партнерський проект
  • Юрій Булах (Автоматизатор) — Найбільша партнерська угода
  • Віталій Павлюк (Lead Line IT) — Найбільший об’єм продажів на місяць
  • Вікторія Пащенко (Торгсофт) — Швидкий старт
  • Ігор Білінський (НЕТГРУП) — 100-й партнер з продажів
  • Надія Сахнюк (Профінтеко) — «Наймолодший» партнер з продажів

«Вишнею на торті» нашої конференції став тренінг Олександра Зайоми — викладача ораторської майстерності та спічрайтера. В невимушеному форматі Олександр поділився лайфхаками ведення перемовин на ринку B2B.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю та приємні слова на адресу команди GigaCloud! Наступну партнерську конференцію ми плануємо провести восени 2019 року.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!