IT-п’ятниця в липні: кібербезпека

Заходи

Автор: GigaCloud

09.07.2019

Наприкінці травня ми завершили перший сезон IT-п’ятниць з GigaCloud. Зустріч провели в стилі шкільного «останнього дзвоника», підбили підсумки навчального року та розійшлися на канікули. Старт нового сезону запанували на осінь. Але, за численними проханнями доповідачів, 5 липня знову зібралися в тому ж форматі, в тому ж місці та в той же час.

Липневу IT-п’ятницу ми анонсували як спеціальну, присвячену темі інформаційної безпеки. З темою заходу не прогадали: у просторі ЦеХАБ зібралися 50+ гостей, які не просто слухали доповідачів, але також брали активну участь в обговоренні.

Зустріч відкрила Оксана Ригель, менеджер систем з інформаційної безпеки GigaTrans. Оксана розповіла про систему управління інформаційною безпекою (СУІБ). Пояснила, що дає сертифікація, чому вона важлива та обов’язкова для сучасного бізнесу.

Другим доповідачем став Артем Михайлов, директор з корпоративних рішень ISSP. Ця компанія — один з найбільших українських операторів в галузі кібербезпеки з офісами в Україні, Польщі, США та інших країнах. Артем підкріпив свій виступ дієвими кейсами, чим «розкачав» аудиторію на шквал запитань.

Нещодавно GigaGroup запустили компанію GigaSafe ─ нового гравця на ринку захисту бізнесу від кібератак. Наші колеги долучилися до IT-п’ятниці з доповіддю про важливість захисту даних не лише у бізнесі, але й у звичайному житті. «Всі шляхи до успішного цифрового майбутнього проходять через БЕЗПЕКУ» — з такою темою виступили Олексій Хоменко, операційний директор GigaSafe, і Валерій Яцківський, технічний директор GigaSafe.

Нижче ─ фотозвіт про подію. Приєднуйтесь до нашої Facebook-групи та будьте в курсі новин. До зустрічі восени!


subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!