IT-п'ятниця в січні: п'ята, ювілейна

Заходи

Автор: GigaCloud

14.01.2019

Перша IT-п'ятниця 2019 року стала особливою. Через свята ми трохи відійшли від звичного графіка і провели подію 11 січня, в другу п'ятницю місяця. Навряд чи хтось прийшов би слухати доповіді на IT-тематику в період між Новим роком і Різдвом. І взагалі, як відомо, ділова активність в Україні підпорядковується формулі "давайте вже після свят". Проте, нам вдалося зібрати рекордну кількість реєстрацій і зробити цю IT-п'ятницю наймасштабнішою в історії.

На січневій IT-тусовці, також вперше в її історії, виступив закордонний доповідач. Директор з розвитку білоруської компанії hoster.by Павло Богданов розповів про Linux контейнери на базі LXD. Дві інших доповіді прочитали Олексій Кириченко (CEPH — SDS з великим потенціалом) і Олексій Котов (Побудова відмовостійкого Інтернету: досвід провайдера GigaCloud).

Січневу IT-п'ятницю ми анонсували як спеціальну — New Year Edition. Крім доповідей, ми організували вікторину з цінними і корисними призами (головний приз — дрон). Подарунки роздавав керівник R&D відділу GigaCloud Кирило Науменко, замаскований під Діда мороза.

Нижче — фотозвіт про січневу IT-п'ятницю.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!