Оголошено Рік GigaПартнерки! Наш звіт з першого дня народження

Заходи

19.03.2018

15 березня, 2017: ми запустили партнерську програму з відмінними умовами продажу хмарних продуктів та почали встановлювати перші контакти з бізнесом.

15 березня, 2018: ми відзначаємо перший день народження партнерської програми GigaCloud у теплому колі наших партнерів. А точніше, їх невеликої частини, адже сьогодні у GigaПартнерці – більше ніж 235 компаній з усієї України. Як минув Рік GigaПартнерки, та чому тепер з нами ще вигідніше співпрацювати – читайте у звіті.

На свій день народження, як заведено у GigaCloud, подарунки отримують гості. Ми підготували декілька сюрпризів:

  • Оновлені умови партнерської програми
  • Презентацію нового сервісу для партнерських продажів – хмарний відеонагляд та аналітику Cloud Video
  • GigaТорт (куди ж без солодкого на святі?)

15:00: перші гості збираються в залі ЦеХаб на вітальну каву.

15:30: старт програми. СЕО GigaCloud Артем Коханевич розповідає присутнім про компанію та наші хмарні сервіси.

Слово бере керівник партнерських та клієнтських продажів Любомир Дорошенко. У нього сьогодні – ключова інформація заходу:

1. Яким був перший рік розвитку партнерської мережі GigaCloud:

2. Що ми покращили у програмі зразку 2018 року:

Ще рік тому деякі компанії, які починали з нами співпрацювати, були обережними та цікавилися, чи все буде так добре, як ми обіцяємо. Зараз, коли кількість компаній у партнерській мережі, як і обсяги партнерських продажів, неухильно зростають, можемо стверджувати: з кожним роком усе буде тільки кращати.

Після детального розгляду додаткових «плюсів» – презентація сервісу Cloud Video, який також включено до лінійки сервісів для партнерських продажів.

Хмарний відеонагляд та аналітика – це послуга, яка необхідна і для приватних цілей, але особливо – для бізнесу. Користувачам доступні функції бізнес-аналітики та детектори безпеки, починаючи ще з мінімального тарифу. Про сервіс розповів Артем Коханевич.

Більше про послугу можна дізнатися на сторінці Cloud Video.

Наші заходи об'єднують компанії з різних галузей. Тому на зустрічі можна не тільки поспілкуватися з командою GigaCloud, але й познайомитися з профі з будь-яких питань, як то веб-розробники, розробники ПЗ, спеціалісти з інтернет-просування, аудиту та IT-консалтингу. Цього разу атмосфера та час сприяли продуктивному нетворкінгу. Який, до того ж, ми доповнили кавою та святковим тортом.

Дякуємо всім, хто був з нами – нам приємна кожна зустріч! Дякуємо за відгуки: ми врахували ваші побажання та посилено працюємо над новою, цікавою програмою заходів, яку анонсуємо пізніше.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!