Сталий цифровий розвиток: чому без хмар це неможливо

Заходи

Автор: GigaCloud

10.06.2019

Наприкінці травня ми стали членами Асоціації підприємств промислової автоматизації України (АППАУ). І одразу ж почали активну участь в її діяльності: 6 червня виступили на конференції «Сталий цифровий розвиток», яка пройшла в Дніпрі в просторі Upipe Of-Interpipe.

Конференція зібрала представників промислових підприємств України, виробників обладнання, а також керівників IT-відділів. Учасники обговорювали питання планування та реалізації цифрових стратегій, ділилися практичним досвідом впровадження технологій та розповідали про те, як залучати інвестиції в бізнес та впроваджувати інновації в режимі нон-стоп.

GigaCloud на конференції представляв Сергій Пилипенко, керівник відділу enterprise-продажів. Він розповів, як хмарні сервіси сприяють розвиткові промислових підприємств. Хмара допомагає запустити новий продукт або сервіс без значних інвестицій, знайти ресурси для впровадження інновацій, покращити стабільність та безпеку бізнесу. Свою доповідь Сергій підкріпив дієвими кейсами.

Підприємства України вже активно використовують хмарні сервіси. Це в своєму виступі підтвердив Сергій Саєвич, IТ-директор Interpipe: «Ми використовуємо хмари в своїй інфраструктурі. І це не данина моді, а необхідність».

Вступ до АППАУ — важливий крок для GigaCloud. Це єдина професійна бізнес-асоціація, яка об’єднує промислові підприємства, виробників та постачальників промислового обладнання, системних інтеграторів, IT-розробників. Члени асоціації ставлять собі за мету спільно розвивати та вирішувати проблеми промислової галузі. Ми як хмарний провайдер плануємо втілювати в життя ідеї щодо розвитку IT-сфери в Україні та зміцнювати партнерські відносини з іншим членами Асоціації.


subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!