Хмарний сервер для
1С Бітрікс і Бітрікс 24

Швидкий хмарний сервер с правильним налаштуванням

Отримайте готове рішення для хостингу сайтів Бітрікс: хмарний сервер S-Cloud 2.0 з шаблоном ОС BitrixVM від офіційного вендора. Замовляйте та отримуйте високопродуктивний сервер і безкоштовну допомогу в міграції сайтів.

Спробувати
guarantee

За що ви платите

Захист і безпека даних

Захист і безпека даних

Хмара захищена від шифрування, DDoS-атак і вірусів. Всю інформацію легко можна відновити за допомогою сервісу резервного копіювання.

Зручність і швидкість роботи

Зручність і швидкість роботи

Можливість віддаленого підключення до хмари в будь-який час, з будь-якого пристрою, в будь-якій точці світу. Найновіше обладнання!

Human-2-Human

Human-2-Human

Ми беремося не тільки за прості, але й індивідуальні, складні проекти, заглиблюємося в деталі, шукаємо рішення, які допоможуть «закрити» завдання клієнта на 100%.

Професійна підтримка

Професійна підтримка

Технічна підтримка працює для вас у режимі 24/7/365. Середня оцінка роботи ─ 4,9 бала з 5. У кожного клієнта є персональний менеджер, який миттєво відповість на дзвінок і не заспокоїться, поки не вирішить його проблеми.

about
Детальніше про хмару S-Cloud 2.0

S-Cloud 2.0 ― найбільш технологічна хмара на українському ринку. Це гнучка, надійна та безпечна інфраструктура з широкими можливостями для постійного вдосконалення, що дає повне право називати її Platform as a Service (PaaS, «платформа як послуга»).

Використання відкритого ПЗ дозволило нам досягти максимального балансу надійності, технологічності та ціни. OpenStack та KVM широко використовують для побудови комерційних рішень великі зарубіжні хмарні оператори, наприклад Amazon AWS.

Хмарна інфраструктура S-Cloud 2.0
Кейс «Створення ВМ та снепшотів у хмарі S-Cloud 2.0»

Основні компоненти послуги:

  • Віртуальні ресурси ― квота ресурсів, яка буде доступна для розподілення між віртуальними машинами: віртуальні ядра, оперативна пам’ять, дисковий простір.
  • Віртуальні машини ― сервери, які створюються в рамках квоти ресурсів із можливістю вибору кількості віртуальних ядер, RAM, типу та об`єму дискового сховища.
  • Мережевий зв’язок ― ІР-адреси, балансувальники навантаження, VPN-сервери та приватні мережі для зв’язку віртуальних серверів між собою.

Віртуальна інфраструктура пристосована для розгортання ПЗ від більш ніж 200 наших партнерів із впровадження ІТ-рішень для задоволення потреб будь-якого бізнесу.

facilities

Хмара S-Cloud 2.0 для Bitrix включає:

Налаштовану операційну систему BitrixVM

Налаштовану операційну систему BitrixVM

Офіційне оптимізоване рішення від компанії Бітрікс для управління сайтами. Звісно, останню стабільну версію.

Безкоштовне тестування

Безкоштовне тестування

Протестуйте хмару для Бітрікс та переконайтеся у швидкій роботі сайту на нашій платформі.

Безкоштовну міграцію продукту

Безкоштовну міграцію продукту

Ми надаємо допомогу в перенесенні сайтів на Бітрікс в нашу хмару й пропонуємо безкоштовну цілодобову техпідтримку.

Фінансову гарантію працездатності сервера

Фінансову гарантію працездатності сервера

Ми відповідаємо за відмовостійкість наших серверів на підставі договору SLA (99,5%).

Захист даних

Захист даних

Наші сервери розміщені в дата-центрі рівня Tier III з цілодобовим захистом. Інформаційна безпека підтверджена сертифікатом ISO27001.

Ідеальне співвідношення ціна-якість

Ідеальне співвідношення ціна-якість

Хмара побудована на базі віртуалізатора KVM та оркестратора OpenStack, що дозволяє зробити її дешевшою для клієнта, шляхом відсутності ліцензійних платежів. Водночас ― це надійне та перевірене рішення.

Найпотужніші хмарні сервери для продуктів на Бітрікс

Отримайте готове рішення для хостингу, сайту чи CRM:
хмара S-Cloud 2.0 + встановлена Bitrix VM