Хмарна подушка безпеки

Надаємо знижку 50% на шість місяців користування публічною хмарою GigaCloud.
А ще — 20 годин безкоштовної технічної підтримки та доступ до спеціальних пропозицій від наших вендорів.

Скористайтеся можливістю оптимізувати витрати та зберегти бізнес.
Термін дії пропозиції: 1.06.2022 – 31.08.22

Працюємо разом заради перемоги!

Як отримати підтримку
about
Детальніше про програму

Публічна хмара від GigaCloud — IaaS сервіс для бізнесу. Це універсальне рішення для перенесення в хмару ІТ-інфраструктури або її частини.

Вам не потрібно інвестувати в покупку власного обладнання: інфраструктуру можна взяти в оренду в необхідних для вашого бізнесу обсягах. Додаткові ресурси доступні будь-якої миті. Також ви можете зменшити обсяг віртуальної інфраструктури та заощадити кошти.

Виходячи із завдань бізнесу, ми пропонуємо публічну хмару двох типів:

  • На платформі VMware, яка є лідером у сегменті закритих (proprietary) рішень.
  • На платформі OpenStack та KVM.

Ми надаємо новим клієнтам знижку 50% на шість місяців користування нашими публічними хмарами. Це стосується і публічної хмари на платформі VMware, і публічної хмари на платформі OpenStack.

Наші фахівці налаштовують інфраструктуру клієнта, обслуговують її, проводять міграцію даних, займаються експлуатацією та модернізацією ресурсів на всіх етапах роботи з проєктом. І все це безкоштовно.

guarantee

Що ви отримуєте

Підтримка

Підтримка

Надаємо новим клієнтам знижку 50% на шість місяців користування нашими публічними хмарами. Термін дії: 1.06.2022 – 31.08.22. Пропозиція почне діяти з моменту укладення договору.

GigaCloud Admin

GigaCloud Admin

У рамках програми надаємо 20 безкоштовних годин розширеної технічної підтримки. Це дозволить делегувати налаштування та обслуговування інфраструктури нашим фахівцям. Пропозиція діє 12 місяців з початку користування послугою.

Надійність та відмовостійкість

Надійність та відмовостійкість

Обладнання розміщене на чотирьох географічно-рознесених майданчиках. Всі дата-центри відповідають рівню TIER III. Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі підтверджений сертифікатами PCI DSS, ISO 27001, SAP та КСЗІ.

Можливість розміщення у європейському дата-центрі

Можливість розміщення у європейському дата-центрі

GigaCloud розміщує своє обладнання у дата-центрі Atman у Варшаві. Це ЦОД рівня Tier III, сертифікований за міжнародними стандартами ISO 27001:2013 та ISO 9001:2008.

Захист від фінансової нестабільності

Захист від фінансової нестабільності

Оплата проводиться в гривні, без прив’язки до курсу валют, навіть за умови розміщення у європейському дата-центрі. Оплачуйте сервіс зручним для вас способом.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Фахівці служби технічної підтримки GigaCloud готові допомагати 24/7 у вирішенні питань, пов’язаних із хмарною інфраструктурою.

facilities

Процес впровадження та налаштування

Заявка
Заявка

З вами зв’яжеться наш фахівець для уточнення усіх деталей. На основі цього фахівці зроблять попередній розрахунок необхідних ресурсів.

Міграція та тест
Міграція та тест

Фахівці допоможуть мігрувати ваші сервіси у хмару, після чого ви зможете її протестувати. Все це безкоштовно.

Впровадження та налаштування
Впровадження та налаштування

Фахівці GigaCloud оптимізують хмарну інфраструктуру та допоможуть з налаштуванням.

Користування хмарою
Користування хмарою

Повноцінна технічна підтримка на зв’язку 24/7, SLA 99,95%.

advantages

Історії успіху

Кейс ЄДБК

Європейська дорожньо-будівельна компанія відчула гостру потребу у підвищенні ефективності своїх бізнес-процесів. І перше, що «лягло під ніж» ― програма для складання кошторисів. Як хмарні технології допомогли оптимізувати роботу з програмою, розповідаємо у кейсі.

Детальніше про кейс >>>

Кейс OVITTA

2 тисячі доларів на годину ― такі збитки завдавали тренінговій компанії DDoS-атаки, віруси чи інші збої у роботі IT-сервісів. Як публічна хмара в Україні та реплікація в Європі допомогли досягти максимальної відмовостійкості та уникнути форс-мажорів, розповідаємо у кейсі.

Детальніше про кейс >>>

Кейс «Асклепій»

Щоб поставити точний діагноз, призначити правильне лікування та зробити все швидко, потрібно не лише новітнє медичне обладнання. Важлива й надійна IT-інфраструктура. А хмара GigaCloud дозволяє знизити витрати на неї до 50%. Детальніше про це у кейсі.

Детальніше про кейс >>>

tasks

Додаткові сервіси

Віддалені робочі столи

SysElegance Application Server ― український аналог Microsoft RDS для організації віддалених робочих столів у публічній хмарній інфраструктурі на OpenStack.

Вартість ліцензії рахується за кількістю конкурентних підключень, а не за кількістю користувачів або девайсів. З одним підключенням незалежно один від одного можуть працювати декілька працівників в різний проміжок часу. При цьому кожен із них матиме власні налаштування програм та робочого столу.

У рамках програми підтримки бізнесу від GigaCloud клієнти публічної хмари зможуть користуватися ліцензією безкоштовно протягом трьох місяців з моменту замовлення.

Період дії акційної пропозиції ― до 31 жовтня 2022 року включно.


Детальніше

GigaCloud Admin

GigaCloud Admin — послуга розширеної технічної підтримки віртуальної інфраструктури. Передбачає своєчасне вирішення питань і проблем у встановленні, налаштуванні та обслуговуванні хмарної інфраструктури, програмного забезпечення, мереж та баз даних.

Скориставшись послугою GigaCloud Admin, вам більше не доведеться займатися адмініструванням.

У рамках програми підтримки бізнесу ми пропонуємо 20 безкоштовних годин GigaCloud Admin.


Детальніше

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as a Service ― це резервний віртуальний дата-центр, в який реплікується ІТ інфраструктура клієнта разом з усіма розгорнутими в ній додатками. У разі аварії в основній інфраструктурі, або навіть при проведенні в ній регламентних робіт, можна переключитися на резервну інфраструктуру за кілька хвилин, забезпечивши безперебійну роботу. При цьому підтримання резервної інфраструктури в неактивному режимі коштує всього кілька відсотків від вартості основної.


Детальніше

Backup as a Service

Backup as a Service ― сервіс резервного копіювання даних у хмарному сховищі. BaaS найбільш надійний спосіб захистити дані від втрати у разі поломки обладнання або збоїв програмного забезпечення, людської помилки або хакерської атаки.

У публічній хмарі на платформі OpenStack керувати сервісом Backup можна за допомогою HostBill та Horizon. Послуга резервного копіювання в хмарі на платформі VMware побудована за допомогою рішень Veeam.

Залишайте заявку на підключення рішень Veeam і хмарного репозиторію GigaCloud та отримайте ліцензії Veeam у безкоштовне користування до 30 червня 2022 року!


Детальніше

Зв’язатися з фахівцем

Скористайтеся програмою підтримки бізнесу від GigaCloud та наближайте перемогу разом з нами!


Залиште свої контактні дані, і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.


Первинна консультація, прорахунок ресурсів, планування проєкту, тест та міграція безкоштовні.