Хмара для SAP

Високопродуктивна, масштабована хмарна інфраструктура на платформі віртуалізації VMware для розгортання баз даних та рішень SAP, включно з SAP HANA.

Хмара гарантує рівень продуктивності, необхідний для роботи високонавантажених баз даних, високий рівень відмовостійкості IT-інфраструктури та резервне копіювання усіх даних.

  • сертифікована відповідно до стандартів SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations
  • надійність рішення підтверджена статусом VMware Cloud Verified
  • додаткова підтримка рішення SAP від сертифікованого партнера
Замовити тестування
about

Які задачі бізнесу вирішує хмара для SAP

Які задачі бізнесу вирішує хмара для SAP
  • Безпека та захист даних. Компанія SAP висуває жорсткі вимоги до ІТ-інфраструктури, на базі якої будуть розгорнуті її рішення. У разі, якщо вона не відповідає цим вимогам, то бізнес не зможе отримати професійну технічну підтримку від SAP. З сертифікованою хмарою ви отримаєте повноцінну підтримку від розробника ПЗ.
  • Масштабування. З розвитком бізнесу чи появою нових завдань, виникають потреби в ресурсах для впровадження нових модулів SAP. Хмара дозволяє масштабуватися за лічені хвилини.
  • Економія. Побудова власної інфраструктури відповідно до вимог SAP ― довгий, трудомісткий та дорогий процес. Розміщення у сертифікованій хмарі дозволяє швидко розгортати програмні продукти та оптимізує витрати.
  • Захист від форс-мажорів та георозподіленість. Війна в країні змусила підприємства будувати ще більш захищені ІТ-інфраструктури, щоб захиститися від обстрілів та блекаутів. Хмара захищена від форс-мажорів та побудована на базі відмовостійких дата-центрів України та Європи.
  • CapEx замість OpEx. Можливість використовувати інноваційні продукти SAP без капітальних вкладень та потреби будувати власну ІТ-інфраструктуру.
about
Докладніше про хмару для SAP

Ми будуємо публічну чи приватну хмару для розміщення SAP на платформі VMware.

Хмарна інфраструктура GigaCloud розміщується на базі чотирьох географічно рознесених майданчиків у Варшаві, Львові та Києві. Всі дата-центри відповідають рівню TIER III. Це дозволяє нам будувати будь-які складні та повністю зарезервовані IT-ландшафти. Високий рівень інформаційної безпеки у хмарі підтверджений сертифікатами SAP, ISO 27001, ISO 27701, PCI DSS, КСЗІ, CSA STAR. Це означає, що критично важливі дані клієнтів надійно захищені.

Хмарне рішення побудоване на обладнанні, яке рекомендоване вендором для відповідності сертифіката SAP, з використанням технології Fibre Channel для максимальної продуктивності системи зберігання даних. Для забезпечення моніторингу хмарних ресурсів в нашому рішенні використовується продукт VMware Aria Operations.

Для захисту даних від втрати у разі людської помилки або хакерської атаки використовується сервіс резервного копіювання. Також є можливість побудувати резервний майданчик для ще більшої відмовостійкості.

Користувач отримує хмарну інфраструктуру, а наші партнери допоможуть розгорнути у ній SAP. Вони допоможуть із налаштуванням рішення відповідно до бізнес-потреб клієнта.

facilities

Переваги розміщення SAP у хмарі GigaCloud

Відмовостійкість

Відмовостійкість

Чотири географічно рознесені технічні майданчики. Дата-центри відповідають рівню TIER III. Це дозволяє позбутися збоїв у роботі SAP-системи.

Гнучкість

Гнучкість

Хмара дозволяє швидко збільшувати або зменшувати кількість обчислювальних ресурсів у моменти пікових навантажень на систему.

Віддалений доступ

Віддалений доступ

Ви можете працювати з SAP будь-коли, будь-де і з будь-якого пристрою. Зміни вносяться миттєво та доступні для відстеження.

Сертифікація SAP

Сертифікація SAP

Хмарний оператор GigaCloud пройшов аудит та отримав сертифікат SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations.

Інформаційна безпека

Інформаційна безпека

Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами SAP, PCI DSS, ISO 27001, ISO 27701, CSA STAR та КСЗІ.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Фахівці GigaCloud готові допомагати у вирішенні питань, пов’язаних із хмарою та SAP, у режимі 24/7 у форматі тікетів чи телефоном.

advantages

Історії успіху

Кейс «Нові Продукти»

Група компаній «Нові Продукти» виробляє напої та снеки на заводі у Жашкові. У цехах встановлене сучасне обладнання, а процес виробництва відповідає світовому стандарту якості та безпеки харчових продуктів ― Food Safety System Certification 22000. Компанія проводить цифрову трансформацію та активно впроваджує нові сервіси. Один із них ― ERP-система SAP Business One. Програма розміщена у приватній хмарі GigaCloud, а компанія отримала від цього низку переваг.

Детальніше

Кейс «Таблеточки»

Благодійний фонд «Таблеточки» з 2011 року допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям — рятувати життя онкохворих дітей. Робота фонду складається з низки етапів та вимагає чіткої систематизації. Для цього співробітники фонду використовували програму для бухгалтерського обліку. Згодом у фонді вирішили перебудувати бізнес-процеси та змінити 1С на інше ПЗ. Ним стала ERP-система SAP Business One, яку фонд розмістив у хмарі GigaCloud.

Детальніше

SAP Certified Provider

Хмарний оператор GigaCloud пройшов аудит та отримав сертифікат SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations. Компанія черговий раз підтвердила відповідність своєї хмарної інфраструктури міжнародним стандартам. Тепер клієнти, які розміщують у нашій хмарі свої SAP-системи, отримали можливість повністю користуватися підтримкою від SAP та отримати всі переваги роботи із системою. Докладніше про це — у нашому блозі.

Детальніше

facilities

Як замовити хмару для SAP

Заявка
Заявка

Напишіть на sales@gigacloud.ua або зателефонуйте 044 233 71 70

Консультація
Консультація

Розкажіть яка у вас IT-інфраструктура та які задачі хочете вирішити завдяки хмарі

Міграція та тест
Міграція та тест

Фахівці GigaCloud допоможуть з перенесенням даних у хмару та нададуть безкоштовний тест

Користування
Користування

Готово! Ваша SAP-система працює стабільно у хмарі

support

Залишилися запитання?

Напишіть свої контактні дані, з вами зв’яжеться наш фахівець та допоможе обрати рішення, яке оптимізує бізнес-процеси вашої компанії.