Хмара з фаєрволом Cisco

Віртуальний Firewall Cisco ― міжмережевий екран нового покоління для захисту периметра мережі та робочих навантажень від кібератак, вірусів та інших загроз. Доступний для публічної та приватної хмари, побудованих на платформі VMware чи OpenStack.

Файрвол встановлює бар'єр між внутрішньою захищеною мережею та зовнішніми інтернет-мережами, відстежує вхідний/вихідний трафік, має низку функцій безпеки для якісного захисту.

Отримайте безкоштовно два місяці захисту хмарної інфраструктури або маршрутизації трафіку з преміальними продуктами Cisco при замовленні нових ліцензій на рік.

Разом з компанією Мегатрейд ми проводимо акцію на ліцензії Cisco за моделлю MSLA. Пропозиція діє з 31 грудня 2023 року.

Безкоштовна консультація
about

Основні функції файрволу

Основні функції файрволу
  • Централізоване керування. Наявність єдиної платформи для налаштування, ведення журналів, звітів, моніторингу.
  • Контроль програм. Доступний набір інструментів для ідентифікації, моніторингу та контролю роботи програм. Це дозволяє забезпечити ефективну роботу програм та час відгуку для кінцевих користувачів.
  • Система запобігання вторгнення. Забезпечення блокування атак, захист від складного шкідливого програмного забезпечення з використанням пісочниці.
  • Фільтрування URL-адрес та регулярне оновлення бази загроз і сигнатур. Доступна колективна аналітика безпеки Cisco Talos.
facilities

Як почати користуватися хмарою з Firewall Cisco

Орендувати хмару
Орендувати хмару

На вибір клієнта надаємо публічну хмарну інфраструктуру на базі VMware чи OpenStack.

Орендувати ліцензії
Орендувати ліцензії

Пропонуємо ліцензії Cisco на віртуальний файрвол за програмою MSLA.

Налаштувати Firewall
Налаштувати Firewall

Розгортаємо файрвол на виділеній віртуальній машині, виконуємо налаштування трафіку та мережевої взаємодії.

guarantee

Переваги хмари від GigaCloud

Захист даних

Захист даних

Дані знаходяться в єдиному центрі та обробляються на призначених для користувача віртуальних машинах всередині хмари, не залишаючи периметр безпеки. Детальніше.

Інформаційна безпека

Інформаційна безпека

Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами PCI DSS, ISO 27001, ISO 27701, SAP та КСЗІ.

Можливість розміщення у європейському ЦОД

Можливість розміщення у європейському ЦОД

GigaCloud розміщує своє обладнання у дата-центрі Atman у Варшаві. Це ЦОД рівня Tier III, сертифікований за міжнародними стандартами ISO 27001:2013 та ISO 9001:2015.

Захист від фінансової нестабільності

Захист від фінансової нестабільності

Оплата проводиться в гривні, без прив’язки до курсу валют. Оплачуйте послуги зручним для вас способом.

Гнучкість та доступність

Гнучкість та доступність

Хмарна інфраструктура доступна постійно, SLA становить 99,95%. При необхідності, у хмарі можна розгорнути тимчасові робочі столи під проєкт або сезонне навантаження.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Наші фахівці служби технічної підтримки готові допомагати 24/7 у розв’язанні питань, пов’язаних із хмарною інфраструктурою та віддаленими робочими столами. Міграція та тест безкоштовні.

dashboard

Варіанти використання

Є дві моделі надання Firewall у вигляді ліцензії Cisco MSLA

ASAv

Включає базові налаштування безпеки (файрвол та VPN). Налаштування ASAv має дуже високий рівень кастомізації. Його можна проводити за допомогою CLI через окрему утиліту ASDM. Є можливість розширювати функціонал, обравши різні типи ліцензій.

FTDV (NGFWV)

Крім самого файрволу та VPN включає поглиблений аналіз трафіку 4-7 рівнів OSI, інспекцію SSL-трафіку, інтеграцію з онлайн-сервісами безпеки TALOS Cisco, IPS/IDS і можливість збереження статистики та аналізу з'єднань за наявності центру керування.

tasks

Додаткові сервіси

Міграція з російського ПЗ

Допомагаємо відмовитися від російського софту та знайти український чи закордонний аналог, який закриє потреби саме вашого бізнесу.

Пропонуємо комплексне рішення ― хмарну інфраструктуру GigaCloud та краще програмне забезпечення від наших партнерів. Ми допоможемо обрати софт, розгорнемо й налаштуємо його у хмарній інфраструктурі, спільно з компанією-розробником допрацюємо його за потреби та навчимо ваших співробітників користуватися ПЗ.


Детальніше

Backup as a Service

Backup as a Service – сервіс резервного копіювання даних у хмарному сховищі. BaaS найбільш надійний спосіб захистити дані від втрати у разі поломки обладнання або збоїв програмного забезпечення, людської помилки або хакерської атаки. Послуга резервного копіювання в хмарі GigaCloud побудована за допомогою рішень Veeam.

Veeam – провідний світовий розробник рішень для бекапіювання даних. Інструмент Veeam Backup and Replication дозволяє налаштовувати план копіювання, вибірково відновлювати дані та в автоматичному режимі робити необхідну кількість резервних копій потрібного типу. В хмарі E-Cloud можливо здійснювати:

  • Резервне копіювання хмарної інфраструктури в хмарний репозиторій GigaCloud
  • Створення резервних копій з власної хмари клієнта в хмарний репозиторій GigaCloud
  • Створення резервних копій «залізних» серверів і окремих комп'ютерів у хмарний репозиторій GigaCloud


Детальніше

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as a Service – це резервний віртуальний дата-центр, в який реплікується ІТ інфраструктура клієнта разом з усіма розгорнутими в ній додатками. У разі аварії в основній інфраструктурі, або навіть при проведенні в ній регламентних робіт, можна переключитися на резервну інфраструктуру за кілька хвилин, забезпечивши безперебійну роботу.


Детальніше

Скористайтеся хмарою з файрволом Cisco

Залиште свої контактні дані, і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом. Консультація, прорахунок ресурсів та тест безкоштовні.