Хмарні технології для сфери охорони здоров'я

Хмарна інфраструктура GigaCloud — надійний та безпечний сервіс для обробки та зберігання персональних медичних даних. Хмара має сертифікат КСЗІ, необхідний для проходження повної сертифікації медичної інформаційної системи охорони здоров'я.

Медичні заклади, що використовують в роботі спеціалізовану інфраструктуру GigaCloud, отримують перевагу перед конкурентами за рахунок підвищення якості, ефективності та автоматизації бізнес-процесів всередині організації.

Замовити тестування
about

Сучасна медицина

Сучасна медицина

Сучасний медичний заклад потребує спеціалізованих систем, які зроблять його роботу більш зручною та ефективною. З цим завданням добре справляються медичні інформаційні системи — МІС.

Медична інформаційна система призначена для отримання пацієнтами кваліфікованої медичної допомоги, а медичним персоналом та установами — ефективної автоматизації всього процесу надання медичних послуг. Одна із функцій МІС — збирати, обробляти, передавати персональні та медичні дані, а також гарантувати їхнє безпечне зберігання. Для цього вона має своєчасно синхронізуватися із державною хмарною базою даних E-Health і відповідати державному стандарту комплексного захисту інформації (КСЗІ).

Державна електронна система охорони здоров'я E-Health і медичні інформаційні системи для розміщення своїх сервісів обирають віртуальні дата-центри.

guarantee

Переваги для МІС

Відповідність державним стандартам

Відповідність державним стандартам

Хмара GigaCloud має сертифікат КСЗІ, що підтверджує рівень безпеки та надійності зберігання даних відповідно до державних вимог

ПЗ для безпеки та відмовостійкості

ПЗ для безпеки та відмовостійкості

Додатково клієнтам доступні в оренду ліцензії Cisco, Fortigate щодо шифрування трафіку та антивірусного захисту, сервіси резервного копіювання (BaaS), післяаварійного відновлення (DRaaS), партнерські послуги з кібербезпеки

Зниження вартості інфраструктури

Зниження вартості інфраструктури

Орендна модель хмарних сервісів не вимагає капітальних вкладень у власне обладнання, дозволяє гнучко управляти об'ємом та вартістю ресурсів

Перевірене рішення

Перевірене рішення

Серед наших клієнтів 11 МІС, державні та приватні лікарні, дослідницькі центри та лабораторії. Ми точно знаємо, що потрібно для надійної роботи сфери охорони здоров'я

advantages

Кейси

МІС «ЕМСІМЕД»

Єдиним центром обробки даних, який відразу та беззастережно був готовий виконати всі вимоги компанії «АЛТ Україна ЛТД», виявився дата-центр GigaCloud що, в кінцевому підсумку, і стало визначальним фактором при виборі компанією партнера в цьому проекті. У найкоротші терміни клієнт впровадив ІТС МІС «ЕМСІМЕД» у хмарі, отримав КСЗІ та підтвердив її відповідність вимогам, описаним в останній постанові Кабміну. Детальніше читайте в нашому кейсі.


Детальніше про кейс >>>

МІС NHEALTH

У червні 2019 року Кабмін посилив вимоги до об'єктів критичної інфраструктури, під які потрапляють і медичні інформаційні системи. За новими правилами такі об'єкти мають будуватися на основі відмовостійкого підходу. Компанія «Роял Інтеграція» не могла більше використовувати власний сервер для зберігання даних сервісу nHealth і почала шукати серверну інфраструктуру, яка відповідала б цьому стандарту. Більше інформації — в кейсі.


Детальніше про кейс >>>

МІС HEALTH24

Для реєстрації нових клінік, приватних кабінетів і пацієнтів, медична інформаційна система Health24 збирає масу персональних даних. Щоб працювати з державною електронною системою E-Health, інформація має бути захищена згідно з державним стандартом КСЗІ. Health24 була необхідна серверна інфраструктура, що відповідає цьому стандарту. Які переваги отримала МІС Health24 від співпраці з GigaCloud читайте в кейсі.


Детальніше про кейс >>>

facilities

Переваги для медзакладів

Підвищення ефективності роботи

Підвищення ефективності роботи

Електронна реєстратура, історія хвороби, ведення календарів, електронні висновки із затвердженням цифровим підписом дозволяють лікарям зосередитися на роботі, а не на паперах

Великий вибір МІС

Великий вибір МІС

Більшість МІС України розміщені в хмарі GigaСloud. Ви зможете вибрати ту систему, яка найкращим чином підійде для вашого медзакладу та не турбуватися за збереження даних в ній

Постійний доступ сервісу

Постійний доступ сервісу

Хмарна інфраструктура працює постійно, SLA складає 99.95%. Ваша система буде доступна завжди, 24/7/365

Експертиза у різних рішеннях

Експертиза у різних рішеннях

Крім МІС, медзаклад може розмістити в нашій хмарі 1С, резервні копії даних, офісні додатки, електронну пошту тощо

about
Інші проекти в медицині

Наша команда взяла участь в проекті Кабінету міністрів України «Коронавірус в Україні». У рамках цього проекту ми безкоштовно надали хмарну платформу для розміщення сайту, який зараз є головним джерелом інформації про епідемію COVID-19 в Україні. Також розмістили на своїх ресурсах аналітичний модуль, який дозволяє збирати дані, проводити глибокий аналіз та отримувати максимально точну картину протікання пандемії.

Посилання на сайт

testing

Замовити тестування сервісу

Переконайтеся, наскільки зручно працювати з продуктовим рішенням для сфери охорони здоров'я від компанії GigaCloud