Хмарний відеонагляд

Для відеоконтролю та тривалого зберігання захищеного від зловмисників архіву, доступного з будь-яких пристроїв у будь-якій точці світу.

Хмарний відеонагляд – зручний сервіс із запису, контролю та зберігання даних, який підходить для бізнесу та приватних цілей. Переваги сервіс легко встановити, не потрібно виділяти місце під дані на фізичному сервері та оновлювати спеціалізоване ПЗ. У клієнта є онлайн-доступ до відео з будь-яких пристроїв, через звичайний веб-браузер.

Тестувати безкоштовно
pricing

guarantee

Можливості хмарного відеонагляду

Відеоконтроль онлайн та доступ з будь-якого пристрою

Відеоконтроль онлайн та доступ з будь-якого пристрою

Для перегляду відео не потрібні спеціальні програми та відеореєстратори: після підключення камери до хмарного сервісу, ви маєте змогу переглядати дані з камер онлайн через веб-браузер або через додаток на вашому ПК чи телефоні

Віддалене зберігання відеоархіву

Віддалене зберігання відеоархіву

Відео з камер нагляду записується до захищеного архіву. Ви зможете переглядати та завантажувати відеофрагменти, коли це буде необхідно

Необмежений вибір камер

Необмежений вибір камер

Ми надаємо вам унікальний сервіс та не обмежуємо вибір камер. Використовуйте будь-які стандартні камери відеонагляду

Консолідація об’єктів відеонагляду

Консолідація об’єктів відеонагляду

Переглядайте відеодані з кількох камер на одному пристрої, наживо

Запис звуку

Запис звуку

Якщо у камері є мікрофон, ви можете не тільки бачити, але й чути те, що відбувається на території, що перебуває під відеонаглядом

Зручне керування

Зручне керування

Обирайте кількість камер на екрані, поворот та нахил камери, збільшуйте та зменшуйте зображення

Моніторинг та безпека

Моніторинг та безпека

Ми контролюємо доступність відеокамер і при найменшій несправності відправляємо сповіщення клієнтам

Оптимальні тарифи

Оптимальні тарифи

Ми пропонуємо лінійку доступних тарифів, з яких ви можете обрати той, що найкраще підходить під ваші завдання

support

tasks

Завдання відеонагляду

Для бізнесу

Завдяки хмарному відеонагляду, ви можете створити єдину систему захищеного, безперебійного контролю за кількома чи безліччю об’єктів.

Для кого це актуально? Рітейл-мережі, девелоперські компанії, охоронні служби та будь-які інші види бізнесу, де необхідний постійний контроль за тим, що відбувається у приміщенні (офісі, магазині, на складі) та на прилеглій території.

Ще одне важливе завдання, окрім безпеки та повноти контролю, – скорочення капітальних витрат на фізичне обладнання для зберігання даних, оновлення ПЗ та оплату роботи спеціалістів, які відповідають за традиційні системи відеонагляду.

Для приватного використання

Хмарний відеонагляд – це безпека, яка необхідна кожному. Сервіс підходить для контроля за вашим домом. Зручний доступ з будь-яких пристроїв, онлайн- та офлайн-перегляди допомагають бути в курсі того, що відбувається, навіть якщо ви знаходитеся в іншому місті чи країні.

payment

dashboard

more