Міграція з російського програмного забезпечення

Втрата даних, передача інформації країні-агресору, загроза кібератак ― це можливі проблеми від користування російським софтом. Застрахуйте свій бізнес від форс-мажорів з хмарною інфраструктурою GigaCloud та кращим програмним забезпеченням від наших партнерів.

Російські Бітрікс24 та 1С мають безліч аналогів. Обрати рішення та не помилитися ― складно. Завдяки великій мережі партнерів ми пропонуємо комплексне рішення ― допоможемо обрати софт, який вирішить потреби вашого бізнесу, розгорнемо й налаштуємо його у хмарній інфраструктурі (IaaS) та навчимо ваших співробітників користуватися ПЗ.

Відмовитись від російського софту ― легко!

Отримати консультацію
about

Чому треба мігрувати

Чому треба мігрувати

Користування 1С, її російськими аналогами, чи іншим ворожим софтом несе великі ризики:

  • Безпека. ПЗ, яке належить чи працює з країною-агресором, може зливати важливу інформацію ворогам. Сервер, на якому він розміщений також має бути не в росії, інакше перша умова нівелюється.
  • Гроші. Відрахування та податки з користування російським софтом годують армію країни-агресора.
  • Репутація. Користуватися ворожими програмами не патріотично. Конкуренти набудуть додаткової переваги.

Відмова від російського софту стане найкращим рішенням для вашого бізнесу у довготривалій перспективі.

dashboard

Все про послугу

Самостійний перехід на новий софт ― ризикова справа. По-перше, програма може потребувати масштабних доопрацювань.
По-друге, потрібно буде самостійно навчати своїх співробітників працювати з новим ПЗ.
По-третє, можливі проблеми при міграції даних у нову програму.
Тому перехід на новий софт має бути комплексним та виконуватися як розробником рішення чи інтегратором, так і хмарним оператором.

Партнерська мережа

GigaCloud має 150 компаній-партнерів, які розробляють та впроваджують будь-який софт. Це дозволяє обрати найкраще рішення, налаштувати та допрацювати його під потреби вашого бізнесу. Фахівці компанії-розробника проведуть для вас та ваших працівників навчання з роботи із програмою.

Переваги хмари

Розміщення софту у хмарі звільняє від капітальних інвестицій. Отримати ресурси і розпочати роботу можна протягом дня. З програмами можна працювати будь-де, де є інтернет, та гнучко змінювати кількість ресурсів. Збереження даних забезпечується за допомогою шифрування каналу передачі інформації.

Розміщення в Україні або ЄС

Хмарна інфраструктура GigaCloud розміщується на базі чотирьох технічних майданчиків — у Києві (GigaCenter, BeMobile), Львові та Варшаві (Atman). Всі дата-центри відповідають рівню Tier III. Наша інфраструктура дозволяє будувати будь-які складні та повністю зарезервовані IT-ландшафти.

Безкоштовна міграція

Міграція даних із наявної 1С чи CRM у новий софт ― непросте завдання. Саме тому наші фахівці та фахівці розробника допоможуть це зробити безпечно та безкоштовно. Обслуговуванням хмарної інфраструктури буде займатися хмарний оператор, як і її оптимізацією та експлуатацією.

Інформаційна безпека

Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами PCI DSS, ISO 27001, SAP та КСЗІ. Ми постійно проходимо аудити та ресертифікації.

Захист від фінансової нестабільності

Оплата за послуги проводиться в гривні, без прив’язки до курсу валют. Це захистить ваш бізнес курсових коливань та нестабільності. Ви зможете оплачувати сервіс зручним для вас способом.

facilities

Процес впровадження та налаштування

Заявка
Заявка

Фахівець GigaCloud обробляє запит клієнта та уточнює всі необхідні деталі.

Актуалізація та узгодження робіт
Актуалізація та узгодження робіт

Фахівці GigaCloud запропонують найкращий партнерський софт та зроблять попередній розрахунок необхідних ресурсів хмарної інфраструктури.

Міграція та доопрацювання
Міграція та доопрацювання

Фахівці GigaCloud та компанії-партнера мігрують дані клієнта, оптимізують хмарну інфраструктуру за результатами тестування. Фахівці компанії-партнера допоможуть з налаштуванням софту та його доопрацюванням за потреби.

Користування сервісом
Користування сервісом

GigaCloud забезпечує повноцінну технічну підтримку. Наші фахівці на зв’язку 24/7. SLA 99,95%.

support

Зв’язатися з фахівцем

Досить годувати армію країни-агресора та ризикувати безпекою свого бізнесу. Користуйтеся перевіреними та надійними рішеннями. Залиште свої контактні дані, і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом. Первинна консультація, прорахунок ресурсів та тест безкоштовні.