Віддалені робочі столи RDS

Організуйте безпечну дистанційну роботу бізнесу та оптимізуйте витрати на IT з хмарою GigaCloud та службою Microsoft RDS або її українським аналогом — SysElegance Application Server.

Використовуючи ліцензії RDS чи Application Server для підключення віддалених робочих столів у хмарі, ви не будете фізично прив'язані до свого робочого місця. Технологія віддаленого підключення дозволяє багатьом співробітникам сумісно працювати з будь-якого пристрою на виділеній віртуальній машині.

Користувачі можуть підключатися до корпоративних ресурсів та робочого столу з будь-якого пристрою: десктопу, ноутбука, MacBook, планшета, телефона тощо. На ефективність роботи не впливає потужність цих пристроїв, тому оновлювати їх не потрібно.

Отримати консультацію
about

Які задачі бізнесу вирішують віддалені робочі столи

Які задачі бізнесу вирішують віддалені робочі столи  • Швидка організація ефективної відділеної роботи працівників.
  • Зниження витрат на IT-інфраструктуру шляхом переходу до операційної моделі.
  • Уникнення витоків інформації, захист та збереження критично важливих даних бізнесу.
  • Розміщення даних та сервісів за кордоном.
  • Зручне та просте адміністрування інфраструктури.
facilities

Як працює RDS у хмарі

Швидкий старт
Швидкий старт

Віддалені робочі столи розгортаються у публічній хмарі GigaCloud. Рішення входить до операційної системи Windows Server Datacenter. Якщо клієнт орендує Windows-інфраструктуру в хмарі, то просто розгортає на виділених ресурсах термінальний сервер для віддаленого доступу пристроїв. Всі дані користувачів обчислюються та обробляються на виділених серверах.

Зручне адміністрування
Зручне адміністрування

Підключення до віддаленого робочого столу забезпечують RDP-клієнти на кінцевих пристроях та ліцензії Microsoft RDS чи SysElegance Application Server. Для користувача нічого не змінюється. Він бачить на екрані звичний робочий стіл, ту ж ОС і програми. Він не прив’язаний до конкретного ПК. Щоб відновити роботу з іншого місця, достатньо авторизуватися

Робота з будь-якої точки світу
Робота з будь-якої точки світу

Користувач може під'єднатися до робочого столу у хмарі з будь-якого пристрою через інтернет або локальну мережу у будь-якій точці світу. Доступ до робочого стола виконується через стандартний протокол RDP. На продуктивність роботи віддаленого робочого столу не впливає швидкість інтернет-з’єднання та потужність ПК користувачів, тому оновлювати їх не потрібно.

guarantee

Переваги RDS від GigaCloud

Захист даних

Захист даних

Дані знаходяться в єдиному центрі та обробляються на призначених для користувача віртуальних машинах всередині хмари, не залишаючи периметр безпеки. Детальніше.

Інформаційна безпека

Інформаційна безпека

Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами PCI DSS, ISO 27001, ISO 27701, SAP та КСЗІ.

Можливість розміщення у європейському ЦОД

Можливість розміщення у європейському ЦОД

GigaCloud розміщує своє обладнання у дата-центрі Atman у Варшаві. Це ЦОД рівня Tier III, сертифікований за міжнародними стандартами ISO 27001:2013 та ISO 9001:2015.

Захист від фінансової нестабільності

Захист від фінансової нестабільності

Оплата проводиться в гривні, без прив’язки до курсу валют. Оплачуйте послуги зручним для вас способом.

Гнучкість та доступність

Гнучкість та доступність

Хмарна інфраструктура доступна постійно, SLA становить 99,95%. Усі дата-центри відповідають рівню TIER III, мають два й більше енерговводи від двох різних підстанцій та дизельні генератори.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Наші фахівці служби технічної підтримки готові допомагати 24/7 у розв’язанні питань, пов’язаних із хмарною інфраструктурою та віддаленими робочими столами. Міграція та тест безкоштовні.

dashboard

Різниця між Microsoft RDS
та SysElegance Application ServerMicrosoft RDS — один із компонентів Microsoft Windows Server,
який дозволяє користувачам віддалено отримувати доступ до графічних робочих столів і програм Windows.


SysElegance Application Server — український аналог Microsoft RDS для віддаленого підключення
з будь-якого пристрою до виділеної віртуальної машини у хмарній інфраструктурі.

Microsoft RDS

Призначена для підключення до робочого столу, розміщеного у нашій публічній хмарі на VMware або OpenStack.

Вартість ліцензій RDS рахується за кількістю користувачів або девайсів, які сумісно працюватимуть з програмами та сервісами на термінальному сервері.

SysElegance Application Server

Призначена для підключення до робочого столу, розміщеного у нашій публічній хмарі на OpenStack.

Вартість ліцензій SysElegance Application Server рахується за кількістю конкурентних підключень. З одним підключенням незалежно один від одного можуть працювати декілька працівників в різний проміжок часу. Більше — у whitepaper.

tasks

Додаткові сервіси

Міграція з російського ПЗ

Допомагаємо відмовитися від російського софту та знайти український чи закордонний аналог, який закриє потреби саме вашого бізнесу.

Пропонуємо комплексне рішення ― хмарну інфраструктуру GigaCloud та краще програмне забезпечення від наших партнерів. Ми допоможемо обрати софт, розгорнемо й налаштуємо його у хмарній інфраструктурі, спільно з компанією-розробником допрацюємо його за потреби та навчимо ваших співробітників користуватися ПЗ.


Детальніше

Backup as a Service

Backup as a Service – сервіс резервного копіювання даних у хмарному сховищі. BaaS найбільш надійний спосіб захистити дані від втрати у разі поломки обладнання або збоїв програмного забезпечення, людської помилки або хакерської атаки. Послуга резервного копіювання в хмарі GigaCloud побудована за допомогою рішень Veeam.

Veeam – провідний світовий розробник рішень для бекапіювання даних. Інструмент Veeam Backup and Replication дозволяє налаштовувати план копіювання, вибірково відновлювати дані та в автоматичному режимі робити необхідну кількість резервних копій потрібного типу. В хмарі E-Cloud можливо здійснювати:

  • Резервне копіювання хмарної інфраструктури в хмарний репозиторій GigaCloud
  • Створення резервних копій з власної хмари клієнта в хмарний репозиторій GigaCloud
  • Створення резервних копій «залізних» серверів і окремих комп'ютерів у хмарний репозиторій GigaCloud


Детальніше

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as a Service – це резервний віртуальний дата-центр, в який реплікується ІТ інфраструктура клієнта разом з усіма розгорнутими в ній додатками. У разі аварії в основній інфраструктурі, або навіть при проведенні в ній регламентних робіт, можна переключитися на резервну інфраструктуру за кілька хвилин, забезпечивши безперебійну роботу.


Детальніше

Скористайтеся віддаленими робочими столами

Залиште свої контактні дані, і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом. Консультація, прорахунок ресурсів та тест безкоштовні.

about
Докладніше про служби віддалених робочих столів

Віддалені робочі столи розгортаються у хмарній інфраструктурі клієнта, розміщеній у дата-центрах GigaCloud в Україні чи Польщі (виключно для хмари на VMware).

Підключення до робочого столу у публічній хмарі на базі VMware відбувається за допомогою ліцензії RDS (Remote Desktop Services) від Microsoft. Якщо клієнт використовує публічну хмару на платформі OpenStack, підключення до робочого столу можливе за допомогою ліцензії SysElegance Application Server або Microsoft RDS.

Якщо клієнт орендує Windows-інфраструктуру у хмарі, то просто розгортає на виділених ресурсах термінальні сервери для віддаленого доступу пристроїв.

Всі дані користувачів обчислюються та обробляються на виділених серверах. Підключення до віддаленого робочого столу забезпечують RDP-клієнти на кінцевих пристроях та ліцензії Remote Desktop Service від Microsoft або Application Server від SysElegance. Вартість ліцензій RDS рахується за кількістю користувачів або девайсів, які сумісно працюватимуть з програмами та сервісами на термінальному сервері. Вартість ліцензій SysElegance Application Server рахується за кількістю конкурентних підключень. З одним підключенням незалежно один від одного можуть працювати декілька працівників в різний проміжок часу.

Користувач може під'єднатися до робочого столу у хмарі з будь-якого пристрою через інтернет або локальну мережу у будь-якій точці світу. Доступ до робочого столу виконується через стандартні протокол RDP.

На продуктивність роботи віддаленого робочого столу не впливає потужність ПК користувачів та швидкість інтернет-з’єднання.