Віддалені робочі столи

Організуйте віддалену роботу бізнесу, оптимізуйте витрати на IT та захистіть критично важливі дані з хмарною інфраструктурою GigaCloud та службою RDS від Microsoft.

Хмарна інфраструктура (IaaS) — це комплекс IT-ресурсів в межах віртуального дата-центру. Інфраструктура надається користувачу як онлайн-сервіс, що дозволяє відмовитись від купівлі обладнання. У інфраструктурі розгортається RDS (Remote Desktop Services). Це технологія віддаленого підключення, яка дозволяє багатьом співробітникам сумісно працювати з будь-якого пристрою на виділеній віртуальній машині.

Отримати консультацію
about

Які задачі бізнесу вирішують віддалені робочі столи

Які задачі бізнесу вирішують віддалені робочі столи  • Швидка організація ефективної відділеної роботи працівників.
  • Зниження витрат на IT-інфраструктуру. Для обслуговування та підтримки обладнання не потрібен великий штат технічних фахівців.
  • Уникнення витоків інформації, захист та збереження критично важливих даних бізнесу.
  • Розміщення даних та сервісів за кордоном.
about
Докладніше про служби віддалених робочих столів

Служби віддаленого робочого столу розгортаються у хмарній інфраструктурі клієнта, розміщеній у дата-центрах GigaCloud в Україні чи Польщі. Рішення RDS від Microsoft входить до операційної системи Windows Server Datacenter, яку оператор використовує на своїх фізичних серверах. Якщо клієнт орендує Windows-інфраструктуру у хмарі, то просто розгортає на виділених ресурсах термінальні сервери для віддаленого доступу пристроїв.

Всі дані користувачів обчислюються та обробляються на виділених серверах. Підключення до віддаленого робочого столу забезпечують RDP-клієнти на кінцевих пристроях та ліцензії Remote Desktop Service від Microsoft. Ліцензії надає оператор за кількістю користувачів, що будуть сумісно працювати з потрібними програмами та сервісами на термінальному сервері. Користувач може під'єднатися до робочого столу у хмарі з будь-якого пристрою через інтернет або локальну мережу у будь-якій точці світу. Доступ до робочого стола виконується через протокол RDP від Microsoft.

На продуктивність роботи віддаленого робочого столу не впливає потужність ПК користувачів та швидкість інтернет-з’єднання.

guarantee

Переваги RDS від GigaCloud

Захист даних

Захист даних

Дані знаходяться в єдиному центрі та обробляються на призначених для користувача віртуальних машинах всередині хмари, не залишаючи периметр безпеки.

Інформаційна безпека

Інформаційна безпека

Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами PCI DSS, ISO 27001, SAP та КСЗІ.

Можливість розміщення у європейському ЦОД

Можливість розміщення у європейському ЦОД

GigaCloud розміщує своє обладнання у дата-центрі Atman у Варшаві. Це ЦОД рівня Tier III, сертифікований за міжнародними стандартами ISO 27001:2013 та ISO 9001:2008.

Захист від фінансової нестабільності

Захист від фінансової нестабільності

Оплата проводиться в гривні, без прив’язки до курсу валют. Оплачуйте послуги зручним для вас способом.

Гнучкість та доступність

Гнучкість та доступність

Хмарна інфраструктура доступна постійно, SLA становить 99,95%. При необхідності, у хмарі можна розгорнути тимчасові робочі столи під проєкт або сезонне навантаження.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Наші фахівці служби технічної підтримки готові допомагати 24/7 у розв’язанні питань, пов’язаних із хмарною інфраструктурою та RDS. Міграція та тест безкоштовні.

tasks

Додаткові сервіси

GigaCloud Admin

GigaCloud Admin — послуга розширеної технічної підтримки віртуальної інфраструктури. Передбачає своєчасне вирішення питань і проблем у встановленні, налаштуванні та обслуговуванні хмарної інфраструктури, програмного забезпечення, мереж та баз даних.

Скориставшись послугою GigaCloud Admin, вам більше не доведеться займатися адмініструванням.

Наразі послуга надається безкоштовно.


Детальніше

Backup as a Service

Backup as a Service – сервіс резервного копіювання даних у хмарному сховищі. BaaS найбільш надійний спосіб захистити дані від втрати у разі поломки обладнання або збоїв програмного забезпечення, людської помилки або хакерської атаки. Послуга резервного копіювання в хмарі GigaCloud побудована за допомогою рішень Veeam.

Veeam – провідний світовий розробник рішень для бекапіювання даних. Інструмент Veeam Backup and Replication дозволяє налаштовувати план копіювання, вибірково відновлювати дані та в автоматичному режимі робити необхідну кількість резервних копій потрібного типу. В хмарі E-Cloud можливо здійснювати:

  • Резервне копіювання хмарної інфраструктури в хмарі E-Cloud
  • Створення резервних копій з власної хмари клієнта в хмару E-Cloud
  • Створення резервних копій «залізних» серверів і окремих комп'ютерів у хмару E-Cloud


Детальніше

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as a Service – це резервний віртуальний дата-центр, в який реплікується ІТ інфраструктура клієнта разом з усіма розгорнутими в ній додатками. У разі аварії в основній інфраструктурі, або навіть при проведенні в ній регламентних робіт, можна переключитися на резервну інфраструктуру за кілька хвилин, забезпечивши безперебійну роботу.


Детальніше

facilities

Процес впровадження та налаштування

Замовлення
Замовлення

З вами зв’яжеться наш менеджер-консультант, якому ви зможете поставити запитання стосовно послуги віддалених робочих столів.

Визначення кількості ресурсів та вартість
Визначення кількості ресурсів та вартість

Наші фахівці зроблять попередній розрахунок необхідних ресурсів.

Впровадження та налаштування
Впровадження та налаштування

Фахівці GigaCloud оптимізують хмарну інфраструктуру та допомагають з налаштуванням.

Користування сервісом
Користування сервісом

Повноцінна технічна підтримка на зв’язку 24/7; SLA 99,95%

Скористайтеся віддаленими робочими столами

Залиште свої контактні дані, і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом. Консультація, прорахунок ресурсів та тест безкоштовні.