ПАРТНЕРАМ

Приєднуйтесь до партнерської мережі GigaCloud: отримаєте додаткове джерело доходу, нових клієнтів, підтримку в просуванні бізнесу. Ми розробили партнерські програми з особливими умовами, які допоможуть отримати максимум вигоди від співпраці.

Стати партнером
about

Вигідно кожному

Вигідно кожному

Програма S-Cloud «Сhannel Plus»

Партнерська програма для продажу послуг для середнього та малого бізнесу. Кожному партнеру гарантовано тестовий сервер для демонстрації можливостей хмари S-Cloud, а також до 10% знижки на наші послуги. Ви отримуєте до 50% першої оплати кожного клієнта, підключеного вами до S-Cloud. Ваш прибуток зростатиме разом з рівнем продажів!

Партнерська програма E-CLOUD

Партнерська програма для компаній, зорієнтованих на роботу з IT в корпоративному секторі. Ви можете самостійно вести клієнта або передати контакти менеджерам GigaCloud – винагорода за підключення гарантована! Кожен партнер, який досяг певного рівня продажів, може розраховувати на маркетинговий фонд від GigaCloud.

facilities

Що отримує
ПАРТНЕР GIGACLOUD

Новий канал залучення клієнтів

Новий канал залучення клієнтів

Ваш продукт та інформація про вас розміщуються у розділі «Рішення». Ми рекомендуємо ваші сервіси у хмарі клієнтам, зацікавленими послугами з вашого портфеля.

Навчання продажам

Навчання продажам

Ми гарантуємо, що проведемо навчання для знайомства з хмарними продуктами й технікою їх продажу на підставі реальних кейсів.

Додаткове джерело доходу

Додаткове джерело доходу

Ви отримуєте винагороду за кожного клієнта, який замовив хмариза вашою рекомендацією. Вам не обов'язково супроводжувати процес продажів – достатньо передати контакти нашому менеджеру.

Маркетингова підтримка

Маркетингова підтримка

Ми готові брати участь в ваших заходах, готувати комерційні пропозиції, спільну друковану продукцію та презентації. Також ми формуємо персональний маркетинговий фонд для підтримки рекламних активностей партнерів E-Cloud.

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЕМО-СЕРВЕР

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЕМО-СЕРВЕР

Ми надаємо кожному партнеру безкоштовний хмарний сервер для демонстрації клієнтам своїх послуг у хмарі.

Швидке підключення свого сервісу

Швидке підключення свого сервісу

Більше не потрібно купувати додаткове обладнання для запуску послуг для нових клієнтів

become

Як стати партнером

Як стати партнером

Щоб стати партнером GigaCloud, достатньо зареєструватися.

Співпраця за програмою Channel Plus укладається на підставі договору-оферти. Для партнерів E-Cloud ми готуємо Партнерський договір і підписуємо NDA.

Приєднуйтеся до партнерської мережі GigaCloud і отримуйте додаткове джерело доходу, рекламу своїх послуг та іміджеве просування завдяки співпраці з найбільш швидкозростаючим хмарним оператором України.

Стати партнером
facilities

Процес підключення

Реєстрація
Реєстрація

Заповнюєте заявку на співпрацю

Ідентифікація
Ідентифікація

Вам зателефонує менеджер з партнерської програми GigaCloud

Співпраця
Співпраця

Підписуємо договір, розміщуємо ваші послуги в розділі "Рішення" – ви заробляєте

support

Потрібно більше
інформації щодо співпраці? Напишіть!