Хмара з GPU

Хмара з GPU від GigaCloud розширює можливості та пришвидшує обробку даних.

Використовуйте хмарне рішення з найпотужнішими графічними процесорами NVIDIA коли це потрібно. Більше не треба купувати дефіцитне і дороге обладнання під проєкт.

Працюйте з графікою та 3D-технологіями, створюйте ігри в кінематографічній якості, проводьте наукові дослідження за допомогою штучного інтелекту та аналізуйте великі масиви даних ― швидкість виконання цих задач вас вразить. Якщо завдання вимагає більшої обчислювальної потужності, хмару легко масштабувати.

Консультація
about

Для яких задач хмара з GPU ― must have

Для яких задач хмара з GPU ― must have

Хмара з GPU необхідна бізнесу, якщо його діяльність пов’язана з:

  • Обробкою великих масивів даних.
  • Глибоким машинним навчанням та штучним інтелектом (ML та AI).
  • 3D-моделюванням, розробкою та потоковою передачею відеоігор, рендерингом.
  • Використанням віртуальних робочих місць (VDI).
  • Проєктуванням та будівництвом.

Завдяки рішенню GigaCloud можна швидше закривати задачі та оптимізувати витрати на IT-інфраструктуру.

details
Детальніше про
хмару з GPU

Хмара з GPU ― високопродуктивна та надійна публічна хмарна інфраструктура на платформі VMware. Складається із віртуальних машин, дисків, оперативної пам’яті, місця у сховищах різних типів та процесорних ядер.

До хмари ми додали новий тип обчислювальних ресурсів ― графічні ядра (GPU), які складаються із безлічі дрібних ядер.

Обробка даних за допомогою графічних ядер відбувається швидше, тому що аналіз великих об’ємів різних даних ведеться одночасно, паралельно та великою кількістю потоків. Графічне ядро може виконати у 10-14 разів більше операцій, ніж процесорні ядра. Обробка даних обходиться дешевше. Щоб зробити один і той самий обсяг розрахунків, необхідно виділити та оплатити більше процесорних ядер, ніж графічних.

Для віртуалізації графічних ядер ми використовуємо технологію NVIDIA GRID. Вона дозволяє успішно застосовувати хмару для різних типів навантажень.

Замовити тестування
guarantee

Переваги хмари з GPU від GigaCloud

Прискорення роботи

Прискорення роботи

Технологія віртуальних GPU прискорює ресурсомістке серверне робоче навантаження у 10 разів (у порівнянні з CPU). Якщо раніше обчислення та рендеринг займали години, використанням графічних карт скоротило цей час до хвилин.

Безпека та надійність

Безпека та надійність

Хмара розміщена у дата-центрі, який відповідає рівню надійності Tier III. Дані зберігаються централізовано, під наглядом адміністратора, а не на локальній машині.

Ефективне використання

Ефективне використання

3D-моделери, бізнес-аналітики, спеціалісти зі створення відеоконтенту, та усі, хто працює у форматі воркейшн, зможуть працювати віддалено. Без прив`язки до місця і з будь-якого пристрою, навіть зі слабкого ноутбука.

Оптимізовані витрати

Оптимізовані витрати

TCO хмари з GPU до 70% менше, ніж володіння власною робочою станцією з відеокартою. Оренда хмарної інфраструктури дозволяє відмовитися від витрат на її обслуговування та підтримку.

about
Хмара з GPU для VDI
Організувати безпечну та ефективну дистанційну роботу допомагають віртуальні робочі столи (VDI). І якщо для бухгалтера чи менеджера з продажів вистачить хмарного VDI зі звичайним процесором, то для дизайнера, 3D-моделера чи бізнес-аналітика цього буде замало. Для реалізації їхніх завдань необхідна надійна інфраструктура, де вони зможуть працювати в максимально комфортних умовах.

Для цього розробники хмарного VDI додають до нього графічні ядра, які розміщують у відеокарті. При цьому налаштовують його так, що коли користувачу потрібно запустити рендеринг чи додаток, VDI працює як рендеринг ферма. У всіх інших випадках ― як звичайна робоча станція. Таким чином, компанія може оптимізувати використання обчислювальних ресурсів та суттєво зекономити.

Зв’язатися з фахівцем

Переконайтесь у перевагах роботи із хмарою з GPU.Потрібна консультація, прорахунок ресурсів чи тест? Залиште свої контактні дані, і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.