Віртуальні робочі столи VDI

Отримайте більше свободи та гнучкості, оптимізуйте витрати на IT та захистіть критично важливі дані з послугою VDI від GigaCloud.

VDI (Virtual Desktop Infrastructure) ― віртуальні робочі місця. Рішення допоможе організувати безпечну та ефективну дистанційну роботу. Обробка даних відбувається централізовано, всередині вашої приватної інфраструктури. Працівники зможуть підключатися до корпоративних ресурсів і робочого столу з будь-якого пристрою та місця, де є інтернет.

Отримати консультацію
about

Коли бізнесу слід задуматися про VDI

Коли бізнесу слід задуматися про VDI
  • Компанія має територіально розподілену структуру, багато співробітників, які працюють віддалено. Системним адміністраторам складно обслуговувати комп’ютери та інше обладнання.
  • Обладнання старіє та зношується, вимагаючи все більше грошей на підтримку, а поломки ведуть до погіршення ефективності праці.
  • Співробітники працюють віддалено, користуючись слабо захищеними домашніми мережами, або відкритим публічним Wi-Fi. Зловмисники можуть легко вкрасти дані.
  • Через тимчасові відключення електропостачання, IT-сервіси та програми, які розміщені на власних серверах, припиняють роботу. Всі бізнес-процеси зупиняються.

Всі ці проблеми вирішує VDI. Рішення дозволяє оптимізувати витрати, захистити дані, забезпечити безперебійність роботи та отримати технічну підтримку з боку хмарного оператора.

about
Технічні характеристики віртуальних робочих столів VDI

Віртуальні робочі столи VDI розгортаються у приватній хмарі PRO Cloud від GigaCloud. Вона складається із серверів, сховищ даних, оперативної пам’яті та мережевого обладнання. Керувати ними можна за допомогою системи віртуалізації та оркестрації.

Технічні фахівці GigaCloud під кожного клієнта збирають необхідну конфігурацію хмарної інфраструктури, яку можна в будь-який момент змінити, додаючи або видаляючи ресурси. Коли хмарна інфраструктура готова, ми розгортаємо під клієнта VDI.

Для клієнта нічого не змінюється. На екрані він бачить звичний робочий стіл, ту ж ОС і програми. Користувач не прив’язаний до конкретного ПК. Щоб відновити роботу з іншого місця, достатньо авторизуватися.

Працівники компанії комфортно працюють зі своїх віртуальних робочих столів.

Оновлювати робочі комп’ютери працівників не потрібно, оскільки підключення до віддаленого робочого столу відбувається за допомогою тонких клієнтів.

Доступ до робочих столів забезпечує VMware Horizon. Програмний продукт ліцензується за кількістю конкурентних підключень, без прив'язки до девайсів та користувачів.

Консультації під час підбору оптимальної конфігурації апаратного забезпечення безкоштовні. Додатково клієнт може замовити розширену підтримку та навчання з роботи з VDI.

guarantee

Переваги VDI від GigaCloud

Віддалене робоче місце за 10 хвилин

Віддалене робоче місце за 10 хвилин

Приватна хмарна інфраструктура GigaCloud ― це готовий до роботи сервіс. Розгортання у ній віртуального робочого місця займає всього 10 хвилин.

Захист та безпека

Захист та безпека

Дані знаходяться в єдиному центрі та обробляються на призначених для користувача віртуальних машинах всередині хмари, не залишаючи периметр безпеки.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Наші фахівці служби технічної підтримки готові допомагати 24/7 у вирішенні питань, пов’язаних із хмарною інфраструктурою та VDI.

Гнучкість та доступність

Гнучкість та доступність

Хмарна інфраструктура доступна постійно, SLA становить 99,95%. При необхідності, у хмарі можна розгорнути десятки та сотні тимчасових робочих місць під проєкт або сезонне навантаження.

Централізоване керування

Централізоване керування

Налаштовувати резервне копіювання, оновлювати ПЗ, керувати трафіком та стежити за діями користувачів можна з однієї системи.

Фінансова економія

Фінансова економія

Послуга надається за орендною моделлю, що дозволяє уникнути капітальних витрат. TCO VDI у приватній хмарі менше, ніж ТСО володіння власними комп'ютерами, або побудови віртуальних робочих місць на власному обладнанні.

facilities

Процес впровадження та налаштування VDI

Заявка
Заявка

З вами зв’яжеться наш менеджер-консультант, якому ви зможете поставити запитання стосовно послуги VDI.

Визначення кількості ресурсів та вартості
Визначення кількості ресурсів та вартості

Наші фахівці зроблять попередній розрахунок необхідних ресурсів.

Впровадження та налаштування
Впровадження та налаштування

Фахівці GigaCloud оптимізують хмарну інфраструктуру та розгортають у ній VDI.

Користування сервісом
Користування сервісом

Повноцінна технічна підтримка на зв’язку 24/7; SLA 99,95%

Зв'язатись зі спеціалістом

Відчуйте всі переваги роботи з віртуальним робочим столом від GigaCloud будь-коли та де завгодно!

Потрібна консультація, прорахунок ресурсів чи тест? Залиште свої контактні дані, і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.