S-Cloud 2.0 — перше українське
хмарне PaaS-рішення

S-Cloud 2.0 ― публічна хмара для програм і тестових середовищ. У ній можна самостійно керувати обсягом ресурсів і налаштовувати віртуальні машини за допомогою API та порталу самообслуговування.

Інфраструктура S-Cloud 2.0 побудована на open source ПЗ ― платформі OpenStack та гіпервізорі KVM. До інфраструктури можна додавати нові функції та розвивати її як платформу.

Можна обрати різні зони доступності S-Cloud 2.0 — Київ або Львів.

Замовити тестування
about
Детальніше про хмару S-Cloud 2.0

S-Cloud 2.0 ― найбільш технологічна хмара на українському ринку. Це гнучка, надійна та безпечна інфраструктура з широкими можливостями для постійного вдосконалення, що дає повне право називати її Platform as a Service (PaaS, «платформа як послуга»).

Використання відкритого ПЗ дозволило нам досягти максимального балансу надійності, технологічності та ціни. OpenStack та KVM широко використовують для побудови комерційних рішень великі зарубіжні хмарні оператори, наприклад Amazon AWS.

Хмарна інфраструктура S-Cloud 2.0
Кейс «Створення ВМ та снепшотів у хмарі S-Cloud 2.0»

Основні компоненти послуги:

 • Віртуальні ресурси ― квота ресурсів, яка буде доступна для розподілення між віртуальними машинами: віртуальні ядра, оперативна пам’ять, дисковий простір.
 • Віртуальні машини ― сервери, які створюються в рамках квоти ресурсів із можливістю вибору кількості віртуальних ядер, RAM, типу та об`єму дискового сховища.
 • Мережевий зв’язок ― ІР-адреси, балансувальники навантаження, VPN-сервери та приватні мережі для зв’язку віртуальних серверів між собою.

Віртуальна інфраструктура пристосована для розгортання ПЗ від більш ніж 200 наших партнерів із впровадження ІТ-рішень для задоволення потреб будь-якого бізнесу.

dashboard

Особливості S-Cloud 2.0

Сервери Intel

У хмарі використовуються сервери Intel, оснащені двома процесорами Intel Xeon Gold 6240 другого покоління, з 18 двопотоковими ядрами на кожний. Частота віртуального ядра ― 2,6 GHz.

Сховище CEPH

Сховище даних побудоване з використанням лише SSD дисків та технології зберігання СЕРН, що забезпечує надійність роботи сховища, реплікацію даних користувачів та стабільну високу продуктивність.

Балансувальник

Рішення з балансування (розподілення) робочого навантаження в групі VM, що приймає запити від клієнтів на боці front-end та розподіляє їх до back-end систем (після перевірки, що вони знаходяться у робочому стані, відповідають на запити).

Внутрішні мережі та Firewall

Firewall ― програмний чи програмно-апаратний елемент комп’ютерної мережі, який виконує дві функції: служить екраном між зовнішніми мережами та внутрішньою, а ще керує правилами доступу між віртуальними машинами всередині інфраструктури.

Панель керування Horizon

Horizon – web-утиліта графічної панелі керування (Dashboard), за допомогою якої користувач може виконувати основні операції у власному проекті: моніторинг стану віртуальних машин і створення снепшотів.

Інтеграція із Hostbill

Оркестратор OpenStack зв’язаний з клієнтським порталом самообслуговування, в якому є можливість швидко та просто керувати послугою.

guarantee

Переваги хмарної інфраструктури S-Cloud 2.0

Найбільш технологічне рішення

Найбільш технологічне рішення

Набір модулів OpenStack дозволяє гнучко керувати обчислювальними ресурсами, постійно вдосконалювати інфраструктуру та сервіси, а також розвивати її як Platform as a Service.

Ідеальне співвідношення ціна-якість

Ідеальне співвідношення ціна-якість

Хмара побудована на базі віртуалізатора KVM та оркестратора OpenStack, що дозволяє зробити її дешевшою для клієнта, шляхом відсутності ліцензійних платежів. Водночас ― це надійне та перевірене рішення.

Зручне керування

Зручне керування

Створити віртуальні машини, зв’язати їх в мережу, налаштувати резервне копіювання та мережевий екран можна самостійно на порталі самообслуговування або за допомогою API.

Надійність та відмовостійкість

Надійність та відмовостійкість

Обладнання розміщене у двох дата-центрах рівня TIER III, які мають два й більше енерговводи від двох різних підстанцій та дизельні генератори, для зменшення кількості єдиних точок відмови в IT-інфраструктурі з сертифікатом ISO 27001.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Для клієнтів доступна база знань та технічна документація для самостійної роботи з хмарою, а наші спеціалісти служби технічної підтримки готові допомагати 24/7.

Швидка зміна конфігурації обчислювальних та мережевих ресурсів

Швидка зміна конфігурації обчислювальних та мережевих ресурсів

Гнучкість хмарної інфраструктури дозволяє миттєво збільшувати або зменшувати технічні ресурси.

tasks

Додаткові сервіси

Віддалені робочі столи

SysElegance Application Server ― український аналог Microsoft RDS для організації віддалених робочих столів у публічній хмарній інфраструктурі на OpenStack.

Вартість ліцензії рахується за кількістю конкурентних підключень, а не за кількістю користувачів або девайсів. З одним підключенням незалежно один від одного можуть працювати декілька працівників в різний проміжок часу. При цьому кожен із них матиме власні налаштування програм та робочого столу.

У рамках програми підтримки бізнесу від GigaCloud клієнти публічної хмари зможуть користуватися ліцензією безкоштовно протягом трьох місяців з моменту замовлення.

Період дії акційної пропозиції ― до 1 лютого 2023 року.


Детальніше

Backup в S-Cloud 2.0

Сервіс Backup призначений для резервування клієнтських даних, розташованих у хмарі S-Cloud 2.0.

Він дозволяє:

 • уникнути втрати даних з будь-яких причин: кібератака, невдале оновлення, людська помилка тощо;
 • один раз налаштувати Backup план та зосередитись на розвитку сервісів, а не обслуговуванні IT-інфраструктури;
 • швидко розгортати та оновлювати типові віртуальні машини внаслідок використання резервної копії для створення клону віртуальної машини;
 • прозоро вираховувати витрати на резервування ІТ-інфраструктури.

Керувати сервісом Backup можна за допомогою HostBill та Horizon.

Відновлення резервних копій відбувається двома способами:

 • створити нову віртуальну машину на основі резервної копії;
 • клонувати віртуальні машини та тестувати резервні копії до того, як змінювати робочу віртуальну машину на відновлену з резервної копії.

Сервіс працює лише для створення резервних копій у хмарній інфраструктурі S-Cloud 2.0. Для інших випадків є Veeam Backup.

GigaCloud Admin

GigaCloud Admin — послуга розширеної технічної підтримки віртуальної інфраструктури.

Послуга передбачає своєчасне вирішення питань і проблем у встановленні, налаштуванні та обслуговуванні хмарної інфраструктури, програмного забезпечення, мереж та баз даних.

Скориставшись послугою GigaCloud Admin, вам більше не доведеться займатися адмініструванням.

Вартість послуги варіюється від 380 грн/год до 500 грн/год. Залежить від кількості замовлених годин.

Ліцензійне ПЗ

Microsoft SPLA — оренда права використання ПЗ Microsoft. Спеціально для хмарних операторів Microsoft розробив програму Service Provider Licensing Agreement (SPLA). За SPLA-контрактом хмарний оператор надає серверне ПЗ Microsoft у користування своїм замовникам на потужностях своїх хмарних дата-центрів. Іншими словами, послуга Microsoft SPLA дозволить вам орендувати ліцензії на ПЗ Microsoft, розгорнути їх на орендованих віртуальних серверах та користуватись ними легально.

Cisco MSLA (Managed Services License Agreement) — гнучка ліцензійна модель для сервіс-провайдерів. Вона передбачає фіксовану ціну на програмне забезпечення для мережевого обладнання та включає підписку на оновлення, підтримку і навчання. Ви зможете не купувати ліцензії на програмні продукти Cisco, а брати їх в оренду за моделлю Cisco MSLA. ПЗ для мережевого обладнання можна використовувати в необхідному об’ємі та сплачувати лише за те, що використано по факту. Додатково ви отримаєте можливість користуватися технічною підтримкою Cisco.

facilities

Процес замовлення

Робите запит на необхідний обсяг ресурсів
Робите запит на необхідний обсяг ресурсів

З вами зв’яжеться наш менеджер-консультант та допоможе зробити попередній розрахунок необхідних ресурсів.

Мігруємо ваші сервіси у хмару
Мігруємо ваші сервіси у хмару

Надаємо підтримку на етапі міграції ваших сервісів до хмари S-Cloud 2.0. Допоможемо вирішити завдання будь-якої складності!

Тестуєте хмарну інфраструктуру
Тестуєте хмарну інфраструктуру

Ви тестуєте виділені ресурси. Протягом тестування ми з вами оптимізуємо хмарну інфраструктуру.

Користуєтесь сервісом
Користуєтесь сервісом

Керувати хмарою ви зможете самостійно, скористувавшись клієнтським порталом чи панеллю Horizon. Наша технічна підтримка готова вам допомагати 24/7.

about

Вашій інфраструктурі потрібно більше можливостей?

Вашій інфраструктурі потрібно більше можливостей?

Якщо використання хмарної інфраструктури S-Cloud 2.0 не може вирішити всі ваші бізнес-задачі, спробуйте хмарну інфраструктуру E-Cloud.

Переваги хмарної інфраструктури E-Сloud:

 • інфраструктура побудована на базі платформи VMware;
 • керування хмарною інфраструктурою відбувається за допомогою vCloud Director;
 • розміщується на базі чотирьох ЦОД. Усі дата-центри відповідають рівню TIER III. Це GigaCenter та BeMobile у Києві, Atman у Варшаві та ЦОД у Львові;
 • має атестат відповідності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ), сертифікати PCI DSS, ISO 27001, SAP;
 • є можливість укласти договір SLA, за яким очікуваний місячний простій сервісу не перевищує 21 хв. 35 с (SLA 99,95%), а також за бажанням ― договір NDA про нерозголошення інформації.

Хмарна інфраструктура E-Cloud

Потрібна допомога?

Залишіть свої контакти, і наш спеціаліст дасть відповідь на всі ваші запитання.