Приватна хмара Pro Cloud

Приватна хмара (private cloud) — фізично ізольована віртуальна інфраструктура з ексклюзивним доступом, підвищеною продуктивністю та безпекою.

За своїм функціоналом приватна хмара ні в чому не поступається власному дата-центру. На відміну від свого ЦОД-у, який вимагає капітальних вкладень (СapEx), оренда ресурсів у хмарі дозволяє обійтися операційними витратами (OpEx).

Замовити тестування
about
Навіщо бізнесу приватна хмара?

Великі онлайн-рітейлери, тендерні майданчики, медіа-групи, держустанови та інші великі компанії часто стикаються з такими проблемами:

  • критично високий рівень вимог до захисту інформації, якого складно досягти своїми силами;
  • стабільно високі навантаження на IT-інфраструктуру;
  • є потреба у власному ЦОД-і, але його будівництво займає багато часу і вимагає великих грошових вкладень;
  • обмежений час на запуск проектів.

Приватна хмара — єдиний варіант, який дозволяє запускати будь-які проекти швидко, уникаючи капітальних витрат.

details
Що такеPro Cloud?

Приватна хмара PRO Cloud від GigaCloud — це гнучкий конструктор із фізичних ресурсів: сервери, сховища даних, мережеве обладнання. Управління ними відбувається за допомогою системи віртуалізації та оркестрації.

Виходячи із завдань замовника, ми збираємо із цих ресурсів необхідну конфігурацію хмарної інфраструктури, яку можна в будь-який момент змінити, додаючи або видаляючи ресурси. У приватній хмарі Pro Cloud замовник отримує власний захищений та продуктивний дата-центр з уже готовою віртуалізацією. Його можна:

  • підключити до вже існуючої інфраструктури;
  • інтегрувати з публічною хмарою.

Детальна документація

Наші фахівці налаштовують інфраструктуру клієнта, обслуговують її, проводять міграцію даних, займаються експлуатацією та модернізацією ресурсів на всіх етапах роботи з проектом.

Приватна хмара Pro Cloud надається в оренду, що дозволяє швидко запускати проекти без капітальних витрат. На відміну від власного дата-центру, який потрібно будувати та обслуговувати, приватна хмара відразу готова до експлуатації. Якщо приватна хмара не підходить для вирішення завдань клієнта, від неї можна відмовитися без додаткових зобов'язань.

Тестувати безкоштовно
advantages

Дізнайтеся більше про приватну хмару

Все про PRO CLOUD

Як влаштована наша приватна хмара, які її апаратні складові, кластери серверів, системи зберігання даних, мережеве обладнання, яка система віртуалізації використовується, які додаткові сервіси можна замовити, як здійснюється захист даних, у чому полягають умови оренди приватної хмари та як ним користуватися — все це ви можете дізнатися, прочитавши повну документацію.


Читати whitepaper >>>

Кейс сервісу OLL.TV

У клієнта було завдання: забезпечити стабільну роботу сервісу в періоди пікових навантажень. Ми надали в оренду клієнту приватну хмару на платформі OpenStack та розмістили в ній два окремих пули ресурсів. Один виділили під сегмент тестування навантажень, інший — під продуктову систему. В результаті клієнт отримав максимально надійний сервіс, стійкий до пікових навантажень.


Детальніше про кейс OLL.TV >>>

Кейс сервісу PROZORRO

Клієнт хотів побудувати другий віртуальний дата-центр для безперервної діяльності та безпеки системи, з'єднати два хмарні майданчики та запустити балансування навантаження. Ми запропонували йому приватну хмару на платформі віртуалізації OpenStack. Завдяки розподілу компонентів між двома дата-центрами, система ProZorro стала більш відмовостійкою.


Детальніше про кейс ProZorro >>>

dashboard

Переваги приватної хмари

Приватна хмара – це спосіб отримати ресурси і запускати проекти за тижні, а не за місяці, без переплат.

Гнучкість та продуктивність

Високопродуктивна та гнучка IT-інфраструктура без єдиних точок відмови. Хмарний оператор займається оптимізацією інфраструктури, її обслуговуванням, експлуатацією та модернізацією ресурсів.

Швидкий старт

Запуск проекту до 4 тижнів, без витрачання часу на вибір обладнання, його закупівлю та доставку. У будь-який момент клієнт може запросити додаткові ресурси для масштабування інфраструктури.

​Підвищена безпека

Обладнання клієнта встановлено на екранованій стійці в окремій кімнаті та ізольовано від інших користувачів. Високий рівень управління інформаційною безпекою підтверджений сертифікатами ISO 27001 та КСЗІ.

Зниження ТСО

Витрати на обслуговування обладнання, витратні матеріали, електроенергію, організацію контролю доступу, ліцензійні платежі бере на себе хмарний оператор.

Консалтинг

Ми безкоштовно проводимо аудит клієнтського проекту, розраховуємо потрібний обсяг технічних ресурсів, допомагаємо сформувати вимоги до хмарної інфраструктури. Також надаємо допомогу в проходженні сертифікації КСЗІ.

Експертиза

Наші інженери реалізували не один десяток найрізноманітніших проектів, мають велику експертизу в питаннях хмарної інфраструктури. Ми знаємо, як побудувати ідеальну приватну хмару.

Спробуйте Pro Cloud!

Хочете дізнатися, чи підходить вам приватна хмара Pro Cloud?

Запрошуємо вас на екскурсію в наш дата-центр, де на прикладі демо-стенду ми покажемо, де «живе» і як влаштована приватна хмара Pro Cloud.

Залишайте свої контакти, і наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.