Робота
IT-інфраструктури без простою

Послуга післяаварійного відновлення без втрати даних (DRaaS)

Це рішення забезпечує захист ІТ-інфраструктури та додатків від аварій за допомогою постійного синхронного резервування у хмарному дата-центрі.

Спробувати
about

Детальніше про послугу DRaaS від GigaCloud

Детальніше про послугу DRaaS від GigaCloud

Для бізнесу критично важлива відмовостійкість інфраструктури. Це особливо актуально для банків, e-commerce, торгових мереж і будь-яких інших бізнесів, що залежать від постійної доступності сервісів і додатків. Кілька хвилин простою коштують компаніям великих фінансових збитків, для деяких ― це суми з шістьма нулями.

Два головні ризики, що здатні порушити роботу бізнесу:

  • Несправність обладнання. Коли сервер не працює, а IT-системи недоступні, співробітники компанії не можуть працювати.
  • Втрата даних. Це трапляється через вірус-шифрувальник, несправність жорсткого диску або програмну помилку. IT-системи працюють з даними, а якщо даних немає, то працювати неможливо.

У таких ситуаціях рятує сервіс DRaaS (Disaster Recovery as a Service) ― «страхування» бізнесу від форс-мажорних обставин і катастроф. Disaster Recovery дозволяє досягти найефективніших показників RPO (кількість втраченої інформації) та RTO (час відновлення).

advantages

Дізнайтеся більше про послугу DRaaS

Рішення на базі Veeam

Програмне рішення Veeam Cloud Connect допомагає налаштувати реплікацію в хмару сервіс-провайдера і переключитися на репліки в разі аварії на основному майданчику. За допомогою цього програмного рішення можна реалізувати Disaster Recovery для інфраструктури, яка знаходиться як у хмарі, так і на «залізі». Можна використовувати інкрементальне резервне копіювання та політики довгострокового зберігання.


Читати whitepaper >>>

Рішення Cloud Availability

Cloud Availability ― програмне рішення, створене на базі технологій VMware і підходить лише для віртуальних інфраструктур, побудованих на цій платформі віртуалізації. З його допомогою клієнт може самостійно реплікувати свої віртуальні машини між різними майданчиками, а також створювати резервні копії інфраструктур. Більше інформації ви знайдете в нашій детальній інструкції.


Читати whitepaper >>>

Кейс «Банк інвестицій та заощаджень»

З початком російського вторгнення «Банк інвестицій та заощаджень» опинився під загрозою. Оскільки вся його IT-інфраструктура знаходилася у Києві та розуміючи ризики, IT-фахівці банку почали реалізовувати завчасно підготовлений план безперервності бізнесу — будувати відмовостійке рішення у безпечному місці. Банк орендував публічну хмару GigaCloud та на її основі побудував DRaaS-рішення.


Детальніше про кейс >>>

guarantee

Переваги сервісу DRaaS від GigaCloud

Скорочення простою

Скорочення простою

15 хвилин замість 5 годин ― час, необхідний для відновлення повного функціонування IT-системи після настання аварійної події (RTO). Значення RTO залежить від обраного клієнтом способу реалізації DRaaS.

Партнерство

Партнерство

GigaCloud ― золотий партнер VMware і Veeam, кращих у світі розробників програмного забезпечення для віртуалізації, резервного копіювання віртуальних машин і моніторингу віртуальних середовищ на базі платформи VMware.

Висока доступність і захист

Висока доступність і захист

Хмара розміщена у чотирьох дата-центрах, що відповідають рівню надійності TIER III в Україні та Європі. Високий рівень управління інформбезпекою підтверджений сертифікатами КСЗІ, ISO 27001, ISO 27701, SAP та CSA STAR. Ми відповідаємо GDPR.

Експертиза

Експертиза

Наші технічні фахівці побудували десятки Disaster Recovery-рішень для великих та середніх компаній, тому знають потреби та «болі» кожного клієнта. Ми надаємо підтримку під час міграції сервісів клієнта в хмару і допомогу в їхньому подальшому використанні.

DRAAS: ЯК ЗАХИСТИТИ БІЗНЕС ВІД КАТАСТРОФ?

DRaaS

Захистіть бізнес від фінансових втрат!

Проконсультуємо та підготуємо DISASTER RECOVERY PLAN, який допоможе уникнути зупинок у роботі інфраструктури.

Залиште заявку, щоб наші фахівці могли зв'язатися з вами і відповісти на всі питання.