Робота
IT-інфраструктури без простою

Послуга післяаварійного відновлення без втрати даних (DRaaS)

Це рішення забезпечує захист ІТ-інфраструктури та додатків від аварій за допомогою постійного синхронного резервування у хмарному дата-центрі.

Спробувати
about

Детальніше про послугу DRaaS від GigaCloud

Детальніше про послугу DRaaS від GigaCloud

Для бізнесу критично важлива відмовостійкість інфраструктури. Це особливо актуально для банків, e-commerce, торгових мереж і будь-яких інших бізнесів, що залежать від постійної доступності сервісів і додатків. Кілька хвилин простою коштують компаніям великих фінансових збитків, для деяких ― це суми з шістьма нулями.

Два головні ризики, що здатні порушити роботу бізнесу:

  • Несправність обладнання. Коли сервер не працює, а IT-системи недоступні, співробітники компанії не можуть працювати.
  • Втрата даних. Це трапляється через вірус-шифрувальник, несправність жорсткого диску або програмну помилку. IT-системи працюють з даними, а якщо даних немає, то працювати неможливо.

У таких ситуаціях рятує послуга DRaaS (Disaster Recovery as a Service) ― «страхування» бізнесу від форс-мажорних обставин і катастроф. Головна відмінність Disaster Recovery від звичайного сервісу бекапіювання (BaaS) ― швидкість відновлення даних.

advantages

Дізнайтеся більше про послугу DRaaS

Рішення на базі Veeam

Програмне рішення Veeam Cloud Connect допомагає налаштувати реплікацію в хмару сервіс-провайдера і переключитися на репліки в разі аварії на основному майданчику. За допомогою цього програмного рішення можна реалізувати Disaster Recovery для інфраструктури, яка знаходиться як у хмарі, так і на «залізі». Середнє значення RPO і RTO більше, ніж у vCloud Availability. Детальніше ― в нашій інструкції.


Читати whitepaper >>>

Рішення vCloud Availability

vCloud Availability ― програмне рішення, створене на базі технологій VMware і підходить лише для віртуальних інфраструктур, побудованих на цій платформі віртуалізації. З його допомогою клієнт може самостійно реплікувати свої віртуальні машини між різними майданчиками, а також створювати резервні копії інфраструктур. Більше інформації ви знайдете в нашій детальній інструкції.


Читати whitepaper >>>

Кейс Porsche

Після атаки вірусу NotPetya, «Порше Україна» почали шукати відмовостійкі рішення і варіанти страхування інфраструктури. У компанії був бекап-майданчик за кордоном, але він виявився неефективним для швидкого відновлення. Компанія орендувала у GigaCloud інфраструктуру і побудувала хмарне DRaaS-рішення. У разі будь-якої аварії бізнес не зупиняється, а всі сервіси продовжують роботу в хмарі.


Детальніше про кейс >>>

guarantee

Переваги сервісу DRaaS від GigaCloud

Скорочення простою

Скорочення простою

15 хвилин замість 5 годин ― час, необхідний для відновлення повного функціонування IT-системи після настання аварійної події (RTO). Значення RTO залежить від обраного клієнтом способу реалізації DRaaS.

Партнерство

Партнерство

GigaCloud ― золотий партнер VMware і Veeam, кращих у світі розробників програмного забезпечення для віртуалізації, резервного копіювання віртуальних машин і моніторингу віртуальних середовищ на базі платформи VMware.

Висока доступність і захист

Висока доступність і захист

Наша хмарна інфраструктура відповідає всім вимогам щодо інформаційної безпеки за стандартом КСЗІ, а також має додатковий міжнародний сертифікат ISO/IEC 27001: 2013. Вона доступна постійно, очікуваний місячний простій сервісу не перевищує 21 хв. 35 с.

Експертиза

Експертиза

Наші технічні фахівці побудували не один десяток Disaster Recovery як для великих корпорацій, так і середніх компаній, тому знають потреби та «болі» кожного клієнта. Наша мета ― не продати за будь-яку ціну, а забезпечити максимальну підтримку під час міграції сервісів клієнта в хмару і допомогу в їхньому подальшому використанні.

DRAAS: ЯК ЗАХИСТИТИ БІЗНЕС ВІД КАТАСТРОФ?

DRaaS

Захистіть бізнес від фінансових втрат!

Проконсультуємо та підготуємо DISASTER RECOVERY PLAN, який допоможе уникнути зупинок у роботі інфраструктури.

Залиште заявку, щоб наші фахівці могли зв'язатися з вами і відповісти на всі питання.