Хмарна інфраструктура
E-CLOUD

Хмарна інфраструктура E-Cloud – це комплекс IT-ресурсів, що дає повну свободу у створенні будь-яких IT-ландшафтів: віртуальних машин, віртуальних дисків та мереж, об'єднаних в IT-інфраструктуру в межах віртуального дата-центру.

IaaS – Infrastructure as a Service (або Віртуальний дата-центр) для корпоративних клієнтів, побудований на базі платформи VMware – компанії-лідера у сфері віртуалізації та хмарних технологій.

Безкоштовне тестування
about

Як влаштовано E-CLOUD

  <span class=Як влаштовано E-CLOUD">

E-Cloud створено на базі платформи VMware. Наразі використовується стек продуктів актуальної версії: VMware vSphere 6.7, NSX Edge 6.5, vCloud Director 10. Під час розробки архітектури нашої хмари ми заклали можливість швидкого переходу на новіші версії продуктів VMware. Тому ми завжди надамо вам найсучасніший функціонал цієї платформи.

E-Cloud розміщується на базі трьох дата-центрів рівня TIER III. Вони працюють без простою протягом багатьох років: GigaCenter, BeMobile (Київ) та Atman (Варшава). Інфраструктура з трьох дата-центрів дозволяє побудувати будь-які складні та повністю зарезервовані IT-ландшафти. Інформаційна безпека у хмарі підтверджена сертифікатами PCI DSS, ISO 27001 та КСЗІ.
Інфраструктура дата-центрів
Архітектура нового кластеру

advantages

Можливості E-CLOUD

КОНТРОЛЬ НАД ВИДІЛЕНИМИ РЕСУРСАМИ

Самостійно управляйте хмарною інфраструктурою, створюйте та видаляйте сервери, розподіляйте між ними ресурси, налаштовуйте мережеві з’єднання, резервне копіювання та ін.

ПОБУДОВА БУДЬ-ЯКОЇ МЕРЕЖЕВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Будь-яка топологія L2 / L3-мереж, а також потужний функціонал VMware NSX, доступний у кожному проекті вашого E-Cloud, незалежно від його розміру та складності

СВОБОДА ВИБОРУ ОС ТА БУДЬ-ЯКИХ ШАБЛОНІВ VM

Створюючи власний проект на базі E-Cloud, обирайте те, що потрібно для реалізації ваших завдань – будь-які шаблони віртуальних машин та операційні системи

РЕСУРСИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ГІБРИДНОЇ ХМАРИ

Об’єднавши E-Cloud, власне обладнання, послуги colocation від GigaCenter та організацію каналів зв’язку від GigaTrans, ви можете створити будь-яку гібридну інфраструктуру

guarantee

ПЕРЕВАГИ E-CLOUD

Надійність та відмовостійкість

Надійність та відмовостійкість

3 дата-центри рівня TIER III; зменшення кількості єдиних точок відмови в IT-інфраструктурі

Швидка зміна конфігурації обчислювальних та мережевих ресурсів

Швидка зміна конфігурації обчислювальних та мережевих ресурсів

За лічені хвилини; як у більший, так і в менший бік

Найвищий рівень інформаційної безпеки

Найвищий рівень інформаційної безпеки

Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами PCI DSS, ISO 27001 та КСЗІ

Прозорі тарифи

Прозорі тарифи

Більше ніяких продажів “з-під поли”! Тарифи на хмарну інфраструктуру, SaaS-сервіси та ліцензії ПЗ у публічному доступі. Тарифи

Оптимізовані витрати на IT-інфраструктуру

Оптимізовані витрати на IT-інфраструктуру

Замість капітальних витрат на придбання та оновлення фізичного IT-обладнання – заплановані операційні витрати

Захист від фінансової нестабільності

Захист від фінансової нестабільності

Оплата проводиться в гривні, без прив’язки до курсу валют. Оплачуйте послуги зручним для вас способом

dashboard

Управління через vCloud Director

vCloud Director – центр управління віртуальною інфраструктурою. Можливості:

Підключення та доступ до віртуального дата-центру

Разом з обліковими даними, ви отримуєте URL-адресу для управління виділеними обчислювальними ресурсами, користувачами та групами

Створення та розміщення у хмарі інфраструктури

Ви отримуєте конструктор для збору та розміщення у хмарі GigaCloud необхідної приватної інфраструктури, що повністю відповідає потребам компанії

Управління правами доступу до віртуальних ресурсів

Ви маєте змогу створювати користувачів із різними правами доступу до інфраструктури

Внесення змін та налаштування серверів

Сворення, модифікація та видалення сервера; увімкнення, вимкнення та перезавантаження, встановлення ОС; зміна типів дисків серверів

Налаштування внутрішніх та зовнішніх мереж

Ви можете об'єднати віртуальні машини до логічних одиниць та підключати їх до потрібних мереж. vCloud Director дозволяє відтворити будь-яку топологію L3 або L2 мереж; налаштувати зовнішній вихід, використовуючи функціональність NATабо VPN

Налаштування правил firewall

Установки, що визначають, які типи трафіку дозволено, які – блокуються, які порти мають бути закриті або відкриті

tasks

ДОДАТКОВІ СЕРВІСИ

vCloud Avaliability

Основна мета vCloud Availability – забезпечення безперебійної роботи сервісів, тобто реалізація Disaster Recovery as a Service у віртуальній інфраструктурі на VMware. За допомогою vCloud Availability можна керувати віртуальною інфраструктурою в основному та резервному дата-центрі. Сервіс виконує дві функції:

DRaaS – з її допомогою можна захистити віртуальні машини від збою. Для обраної віртуальної машини створюється копія та налаштовується реплікація. У разі збою основної віртуальної машини запуститься її повна копія, і робота продовжиться без простою.

Міграція – в цьому режимі, за допомогою vCloud Availability, можна переносити віртуальні машини з одного майданчика на інший.

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as a Service – це резервний віртуальний дата-центр, в який реплікується ІТ інфраструктура клієнта разом з усіма розгорнутими в ній додатками. У разі аварії в основній інфраструктурі, або навіть при проведенні в ній регламентних робіт, можна переключитися на резервну інфраструктуру за кілька хвилин, забезпечивши безперебійну роботу. При цьому підтримання резервної інфраструктури в неактивному режимі коштує всього кілька відсотків від вартості основної.

Детальніше: https://gigacloud.ua/offer/draas

Backup as a Service

Backup as a Service – сервіс резервного копіювання даних у хмарному сховищі. BaaS найбільш надійний спосіб захистити дані від втрати у разі поломки обладнання або збоїв програмного забезпечення, людської помилки або хакерської атаки. Послуга резервного копіювання в хмарі E-Cloud побудована за допомогою рішень Veeam.

Veeam – провідний світовий розробник рішень для бекопіювання даних. Інструмент Veeam Backup and Replication дозволяє налаштовувати план копіювання, вибірково відновлювати дані та в автоматичному режимі робити необхідну кількість резервних копій потрібного типу. В хмарі E-Cloud можливо здійснювати:

  • Резервне копіювання хмарної інфраструктури в хмарі E-Cloud
  • Створення резервних копій з хмари клієнта в хмару E-Cloud
  • Створення резервних копій «залізних» серверів і окремих комп'ютерів у хмару E-Cloud

Детальніше: https://gigacloud.ua/offer/baas

vCloud Extender

vCloud Extender – модуль, який використовується для міграції віртуальних машин із серверів компанії до хмари провайдера. При цьому дозволяє здійснювати «теплу» міграцію. Тобто, переміщати віртуальні машини практично без простою, не розриваючи зв'язок між віртуальними машинами, які вже перенесені та, які ще працюють на власній інфраструктурі.

ХМАРНЕ СХОВИЩЕ

Хмарне сховище GigaCloud – місце для зберігання даних на базі апаратної системи зберігання даних (СЗД) NetApp серії FAS.

СЗД дає можливість створювати повністю ізольовані середовища, в межах яких виділяється окремий ipspace (VLAN та IP-адресація), квоти на розмір сховища. Також ви можете обрати протокол доступу до цього сховища.

facilities

ПРОЦЕС ВИБОРУ

РОБИТЕ ЗАПИТ НА НЕОБХІДНИЙ ОБСЯГ РЕСУРСІВ
РОБИТЕ ЗАПИТ НА НЕОБХІДНИЙ ОБСЯГ РЕСУРСІВ

З вами зв’яжеться інженер-консультант та допоможе зробити попередній розрахунок

МИ МІГРУЄМО ВАШІ СЕРВІСИ У ХМАРУ E-CLOUD
МИ МІГРУЄМО ВАШІ СЕРВІСИ У ХМАРУ E-CLOUD

Надаємо підтримку на етапі міграції ваших сервісів до E-Cloud. Допоможемо вирішити завдання будь-якої складності!

ТЕСТУЄТЕ ХМАРНУ ІНФРАСТРУКТУРУ
ТЕСТУЄТЕ ХМАРНУ ІНФРАСТРУКТУРУ

До 30 днів ви тестуєте виділені ресурси. Протягом цього часу ми з вами оптимізуємо хмарну інфраструктуру

E-CLOUD ПРАЦЮЄ – ВИ КОРИСТУЄТЕСЬ СЕРВІСОМ!
E-CLOUD ПРАЦЮЄ – ВИ КОРИСТУЄТЕСЬ СЕРВІСОМ!

Повноцінна технічна підтримка на зв’язку 24/7; SLA 99,95%

support

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Залиште свої контактні дані, і наш спеціаліст дасть відповіть на всі ваші питання