Хмара для ERP

Сучасний бізнес важко уявити без ERP-систем. Але статистичні дослідження свідчать, що лише 23% українських компаній мають ту чи іншу систему, а за призначенням активно використовують всього 7%.

Найважливіші параметри бізнес-процесу ― це швидкість, зручність, безпека та ціна. Тому все більше компаній розмірковують, яку систему для автоматизації обрати: 1С, SAP чи BAS, де взяти ресурси на її розміщення та як заощадити кошти на впровадженні.

Всі ці задачі вирішує хмарна інфраструктура GigaCloud ― безпечний, гнучкий та надійний сервіс.

Знижка 50% на публічну хмару. Нові клієнти зможуть шість місяців користуватися публічною хмарою GigaCloud. Термін дії пропозиції: 01.06.2022 – 31.08.22. Знижка почне діяти з моменту укладення договору.

Консультація
about
Для ERP — Хмара GigaCloud!

ERP у хмарі — сервіс, який дозволяє працювати в програмах та використовувати всі додатки без прив’язки до конкретного місця. Збереження даних забезпечується за допомогою шифрування каналу передачі інформації.

Аренда хмарної інфраструктури для розміщення ERP-системи звільняє від капітальних інвестицій (СapEx) та дозволяє обійтися операційними витратами (OpEx). Ресурси для розміщення систем можна отримати за 1 день, що дозволяє швидко почати роботу. Завдяки гнучкості нашої хмари, ви зможете миттєво збільшувати чи зменшувати кількість цих ресурсів. Витрати на обслуговування інфрастраструктури ми беремо на себе. Вивільнені кошти ви зможете витратити на розвиток свого бізнесу та запуск нових проектів.

У нас більше 200 компаній-партнерів, які розробляють та впроваджують ERP-системи. Вони підберуть для вас найкраще рішення та допоможуть із налаштуванням.

Хмарна інфраструктура GigaCloud побудована на базі платформи VMware. Наразі використовується стек продуктів актуальної версії: VMware vSphere 6.7, NSX Edge 6.5, Cloud Director 10. Для зберігання даних пропонуємо повноцінні SSD-диски виробництва Netapp, Fujitsu та Lenovo (all-flash СЗД), продуктивністю в десятки тисяч IOPS, які забезпечують максимальний рівень продуктивності та надійності. При розробці архітектури нашої хмари закладалася можливість швидкого переходу на нові версії продуктів VMware. Тому ми завжди надамо вам найсучасніший функціонал цієї платформи.

Хмарна інфраструктура розміщується на базі трьох дата-центрів рівня TIER III, які працюють без простою протягом багатьох років: GigaCenter, BeMobile (Київ) та Atman (Варшава). Інфраструктура з трьох дата-центрів дозволяє побудувати будь-які складні та повністю зарезервовані IT-ландшафти.

Документація:
Публічна хмара E-Cloud
Чому ERP система потрібна бізнесу?

facilities

Переваги розміщення ERP у хмарі GigaCloud

Безпека даних

Безпека даних

Високий рівень захисту критично важливих даних у хмарі підтверджений сертифікатами ISO 27001 та КСЗІ. За допомогою послуг нашого партнера GigaSafe можна провести аудит системи на предмет вразливості до кібератак.

Гнучкість та швидкість

Гнучкість та швидкість

Хмарна інфраструктура GigaCloud ― це обладнання А-брендів, новітні продуктивні процесори та системи зберігання даних, кілька платформ віртуалізації. Хмара дозволяє швидко збільшувати або зменшувати ресурси.

Хмарний консалтинг

Хмарний консалтинг

Наші кращі експерти допоможуть реалізувати в хмарі проект будь-якої складності. Занурюємося в деталі проекту, безкоштовно проводимо аудит, розраховуємо кількість необхідних технічних ресурсів, допомагаємо сформувати вимоги до хмарної інфраструктури.

Безкоштовне тестування

Безкоштовне тестування

Після міграції вашої ERP-системи у нашу хмару, надаємо безкоштовний тест. Оптимізуємо інфраструктуру за результатами тестування і надалі забезпечуватимемо її оптимальну роботу, обслуговування, експлуатацію та модернізацію ресурсів.

Віддалений доступ

Віддалений доступ

Ви можете працювати з ERP будь-коли, будь-де і з будь-якого пристрою. Швидкість з'єднання досягає 100 Мбіт/с ― зміни вносяться миттєво та доступні для відстеження.

Допомога з впровадженням

Допомога з впровадженням

Пропонуємо готові рішення, завдяки великій кількості підрядників у нашій партнерській мережі. Вони візьмуть на outsource розробку, впровадження та підтримку вашого ПЗ.

advantages

Історії успіху

Кейс CAPAROL

Софійський собор, Андріївська церква та Успенський собор Києво-Печерської лаври, сучасні житлові комплекси, спортивні споруди, в тому числі НСК «Олімпійський» ― для їхнього оформлення використовували продукцію компанії Caparol. Компанія частково перейшла в хмари на рубежі 2014 року, з 2016-го вся її інфраструктура стала віртуальною. Робота компанії зав'язана на CRM- та ERP-системах, які тепер «живуть» на хмарних серверах.


Детальніше про кейс >>>

Кейс MIRS

Корпорація MIRS — лідер українського ринку дистрибуції побутової техніки, посуду, обладнання та аксесуарів HoReCa. У 2017-му компанія частково перейшла в хмари. Сьогодні 40% їхніх сервісів для автоматизації бізнес-процесів мігрували до хмарної інфраструктури, у тому числі ERP-системи, що заощаджує компанії час та гроші. Наразі технічні фахівці працюють над більш глибоким впровадження хмарних сервісів у бізнес-процеси компанії.


Детальніше про кейс >>>

Кейс СОФТКОМ

Наш партнер, група компаній СОФТКОМ, основними напрямками діяльності якої є: автоматизація обліку програмними рішеннями 1С: Підприємство, спрощення здачі звітності та документообігу за рахунок програм M.E.Doc і СОТА, інформаційно-правовий захист бізнесу продуктами ЛІГА: ЗАКОН та надання різноманітних ІТ-послуг пропонує своїм клієнтам розміщувати ці програми у хмарі. Наш партнер впевнений, що це надійно, зручно та вигідно.


Детальніше про кейс >>>

Довірте важливу інформацію хмарі GigaCloud!

Залиште свої контактні дані, наші фахівці проконсультують та допоможуть на всіх етапах міграції в хмару.


Приєднуйтесь до величезної армії наших клієнтів!