Хмара для ERP

Розміщення ERP-системи у хмарі ― зручний, вигідний та безпечний спосіб керування бізнесом. Контролюйте його операційну діяльність, фінансову звітність, роботу HR-служби, логістику тощо. З будь-якого місця та в будь-який час.

Хмарна інфраструктура GigaCloud заточена під розміщення будь-яких ERP-систем, має підвищену безпеку, надійна та гнучка. Ви можете самостійно обрати, де хочете розмістити ERP ― на майданчиках у Києві, Львові чи Варшаві.

Замовити консультацію
about

Які задачі бізнесу вирішує хмара для ERP

Які задачі бізнесу вирішує хмара для ERP
  • Безпека та захист даних. Якщо сервер з ERP знаходиться в офісі, то різні форс-мажори можуть призвести до втрати даних. Хмара вирішує цю проблему, адже знаходиться в надійних дата-центрах України та ЄС.
  • Гнучкість. З розвитком бізнесу чи появою нових завдань, виникають потреби в ресурсах для впровадження нових модулів ERP. Хмара дозволяє масштабуватися за лічені хвилини.
  • Економія. Купівля та обслуговування обладнання для розміщення ERP тягне за собою значні кошти. Хмара звільняє від капітальних витрат та оптимізує витрати на ІТ.
  • Віддалена робота та георозподіленість. Війна в країні змусила підприємства евакуювати обладнання з ERP та налаштовувати віддалену роботу фахівців. Хмара в Європі захищена від форс-мажорів, а фахівці зможуть працювати віддалено з будь-якого місця де є інтернет.
  • Міграція з російського софту. Програма, яка належить чи працює з країною-агресором, може зливати важливу інформацію ворогам. Хмара значно пришвидшує перехід на український чи закордонний софт, адже адаптована до роботи з усіма популярними ERP.

Процес впровадження хмари

Вивчення проєкту та оцінка ресурсів

Наші фахівці оцінюють IT-інфраструктуру клієнта, допомагають підібрати оптимальне рішення та зробити попередній розрахунок необхідних ресурсів.

Налаштування IT-інфраструктури та міграція

Фахівці налаштовують хмару під потреби клієнта, складають зручний графік перенесення ERP у хмару з мінімізацією простою.

Тестування та оптимізація

Під час тестування наші інженери спільно з клієнтом оптимізовують хмарну інфраструктуру.

Цілодобова технічна підтримка

Фахівці технічної підтримки відповідають на запити 24/7, у форматі тікетів та по телефону. SLA 99,95%.

about
Для ERP — Хмара GigaCloud!

Виходячи із завдань бізнесу, ми можемо будувати публічну чи приватну хмару для розміщення ERP на платформах VMware, OpenStack та Red Hat OpenStack Platform.

Хмарна інфраструктура GigaCloud розміщується на базі чотирьох географічно рознесених майданчиках у Варшаві, Львові та Києві. Всі дата-центри відповідають рівню TIER III. Це дозволяє нам будувати будь-які складні та повністю зарезервовані IT-ландшафти. Високий рівень інформаційної безпеки у нашій хмарі підтверджений сертифікатами ISO 27001, ISO 27701, PCI DSS, КСЗІ та SAP. Це означає, що критично важливі дані клієнтів надійно захищені.

У хмарі можна налаштувати сервіс резервного копіювання, який допоможе захистити дані від втрати у разі людської помилки або хакерської атаки.

Також є можливість побудувати резервний майданчик на випадок серйозних форс-мажорів.

Працівники компанії зможуть працювати з ERP-системою віддалено, із будь-якого місця де є інтернет без встановлення додаткового програмного забезпечення. Збереження даних забезпечується за допомогою шифрування каналу передачі інформації. Користувачі завжди працюють з оновленою програмою та не займаються технічними питаннями.

Клієнт отримує хмарну інфраструктуру, а наші партнери допоможуть розгорнути у ній ERP. У нас більше ніж 200 компаній-партнерів, які розробляють та впроваджують ERP-системи. Вони підберуть для вас найкраще рішення та допоможуть із налаштуванням.

Документація:
Публічна хмара E-Cloud
Чому ERP система потрібна бізнесу?

facilities

Переваги розміщення ERP у хмарі GigaCloud

Безпека даних

Безпека даних

Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами PCI DSS, ISO 27001, ISO 27701, SAP та КСЗІ

Гнучкість

Гнучкість

Хмара дозволяє швидко збільшувати або зменшувати кількість обчислювальних ресурсів у моменти пікових навантажень на системи.

Відмовостійкість

Відмовостійкість

Чотири географічно рознесені технічні майданчики. Дата-центри відповідають рівню TIER III. Це дозволяє позбутися збоїв у роботі ERP-системи.

Віддалений доступ

Віддалений доступ

Ви можете працювати з ERP будь-коли, будь-де і з будь-якого пристрою. Зміни вносяться миттєво та доступні для відстеження.

Сертифікація SAP

Сертифікація SAP

Хмарний оператор GigaCloud пройшов аудит та отримав сертифікат SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations.

Міграція з російського ПЗ

Міграція з російського ПЗ

Пропонуємо готові українські та зарубіжні рішення, завдяки великій кількості підрядників у нашій партнерській мережі.

advantages

Історії успіху

Кейс «Нові Продукти»

Група компаній «Нові Продукти» виробляє напої та снеки на заводі у Жашкові. У цехах встановлене сучасне обладнання, а процес виробництва відповідає світовому стандарту якості та безпеки харчових продуктів ― Food Safety System Certification 22000. Компанія проводить цифрову трансформацію та активно впроваджує нові сервіси. Один із них ― ERP-система SAP Business One. Програма розміщена у приватній хмарі GigaCloud, а компанія отримала від цього низку переваг.


Детальніше про кейс >>>

Кейс Ukrainian Sugar Company

Ukrainian Sugar Company працює на базі «Засільського цукрового заводу» у смт Первомайське, Миколаївської області. Компанія спеціалізується на виробництві бурякового і тростинного цукру. Опинившись у зоні бойових дій, компанія перенесла свій програмний комплекс для управління бізнес-процесами підприємства у хмару GigaCloud у Польщі, щоб зберегти критично важливі дані та продовжити працювати навіть під час війни.


Детальніше про кейс >>>

Кейс CAPAROL

Софійський собор, Андріївська церква та Успенський собор Києво-Печерської лаври, сучасні житлові комплекси, спортивні споруди, в тому числі НСК «Олімпійський» ― для їхнього оформлення використовували продукцію компанії Caparol. Компанія частково перейшла в хмари на рубежі 2014 року, з 2016-го вся її інфраструктура стала віртуальною. Робота компанії зав'язана на CRM- та ERP-системах, які тепер «живуть» на хмарних серверах.


Детальніше про кейс >>>

Довірте надійність та стабільність роботи вашого бізнесу хмарі GigaCloud

Залиште свої контактні дані, з вами зв’яжеться наш фахівець та допоможе обрати рішення, яке вирішить завдання саме вашої компанії.