Корпоративна хмара

Корпоративна хмара GigaCloud ― інноваційний та потужний інструмент, що змінює підхід до роботи середніх та великих компаній.

Ця технологічна платформа дозволяє бізнесу ефективно зберігати критично важливі дані, розміщувати IT-сервіси, страхувати IT-інфраструктуру на випадок форс-мажорів, організовувати ефективну дистанційну роботу команди. Завдяки корпоративній хмарі, підприємства можуть уникнути необхідності у великих фізичних серверних приміщеннях та складних системах управління IT-інфраструктурою. Замість цього вони отримують доступ до обчислювальних ресурсів, мережевих з'єднань та програмного забезпечення через інтернет.

Зосередьтесь на своєму бізнесі. Знизьте витрати на розвиток та обслуговування та підтримку IT-інфраструктури.

Безкоштовна консультація
about

Навіщо великому бізнесу хмара

Навіщо великому бізнесу хмара
  • Діяльність підприємств та компаній дуже критична до простоїв, тому IT-інфраструктура має працювати безперебійно.
  • Обладнання, на якому розміщуються IT-сервіси старіє. Щоб його оновити потрібно виділити кошти на його закупівлю та налаштування. Це вимагає багато часу.
  • Великі підприємства збирають значний обсяг даних, які потребують належного зберігання та обробки.
  • Запуск нових проєктів вимагає збільшення потужностей IT-інфраструктури. Для цього треба купувати додаткове обладнання. Якщо новий проєкт доведеться згорнути, додаткові сервери просто стоятимуть без діла.
  • Холдинги та корпорації мають багато відділень та розподілених команд, тому потрібно забезпечити ефективну комунікацію між ними.
facilities

Ключові переваги корпоративної хмари GigaCloud

Відмовостійкість

Відмовостійкість

Корпоративна хмара працює на базі чотирьох ЦОД, розміщених у Києві, Львові та Варшаві. Усі дата-центри відповідають рівню надійності TIER III, що дозволяє уникнути єдиної точки відмови.

Надійний захист даних

Надійний захист даних

Високий рівень управління інформбезпекою підтверджений сертифікатами КСЗІ, ISO 27001, ISO 27701, PCI DSS, SAP та CSA STAR. Ми відповідаємо GDPR та входимо до Європейської організації з кібербезпеки (ECSO).

Гнучкість та масштабованість

Гнучкість та масштабованість

Корпоративна хмара дозволяє швидко масштабувати ресурси хмари у моменти пікових навантажень на сервіси, які у ній розміщуються на кшталт «чорної п’ятниці». Так вам не доведеться купувати додаткове обладнання.

Оптимізовані витрати на IT-інфраструктуру

Оптимізовані витрати на IT-інфраструктуру

Замість капітальних витрат на придбання та оновлення фізичного IT-обладнання – заплановані операційні витрати.

Покращення спільної роботи та комунікації

Покращення спільної роботи та комунікації

Корпоративна хмара надає інструменти для зручної роботи всередині організації. Вона дозволяє співробітникам легко спілкуватися, обмінюватися файлами, працювати над спільними проєктами.

Експертиза та технічна підтримка

Експертиза та технічна підтримка

Ми успішно реалізували сотні проєктів для великого бізнесу. Наші фахівці вирішують проблеми з інфраструктурою цілодобово у зручному для вас форматі: телефоном, поштою, месенджерами.

tasks

Додаткові сервіси

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as a Service ― це резервний віртуальний дата-центр, в який реплікується ІТ-інфраструктура клієнта разом з усіма розгорнутими в ній додатками. У разі аварії в основній інфраструктурі, або навіть при проведенні в ній регламентних робіт, можна переключитися на резервну інфраструктуру за кілька хвилин, забезпечивши безперебійну роботу.

Детальніше

Backup as a Service

Backup as a Service ― сервіс резервного копіювання даних у хмарному сховищі. BaaS ― це найбільш надійний спосіб захистити дані від втрати у разі поломки обладнання або збоїв програмного забезпечення, людської помилки або хакерської атаки. Послуга резервного копіювання у хмарі побудована за допомогою рішень Veeam.

Інструмент Veeam Backup and Replication дозволяє налаштовувати план копіювання, вибірково відновлювати дані та в автоматичному режимі робити необхідну кількість резервних копій потрібного типу. В хмарі можна здійснювати:

  • Резервне копіювання хмарної інфраструктури в хмарі
  • Створення резервних копій з хмари клієнта в хмару
  • Створення резервних копій «залізних» серверів і окремих комп'ютерів у хмару

Детальніше

VPN

Сервіс VPN (Virtual Private Network) ще більше убезпечує вашу хмарну інфраструктуру від дій зловмисників.

Хмара замість публічної буде мати приватну IP-адресу. Це блокує спроби з’єднань з інтернету «напряму» (присутність хмари в інтернеті стане анонімною). Захищеність хмари підвищується завдяки використанню віртуального маршрутизатора на базі OpenVPN (як бар'єр між інтернетом та хмарою). Для дозволу обміну даними через незахищені з’єднання утворюється шифрований тунель між клієнтом та VPN сервером.

Детальніше

facilities

Як замовити хмару GigaCloud

Заявка
Заявка

З вами зв'яжеться наш фахівець. Розкажіть йому яка у вас інфраструктура та які задачі ви хочете вирішити за допомогою корпоративної хмари.

Консультація
Консультація

Наш інженер допоможе обрати необхідне рішення та розрахувати необхідну конфігурацію хмарної інфраструктури.

Тестування та міграція
Тестування та міграція

Наші фахівці допоможуть перенести ваші сервіси у хмару. Ви безкоштовно тестуєте та вивчаєте всі можливості хмари.

Оплата та підтримка
Оплата та підтримка

Оплачуєте сервіс та підключайтесь онлайн із будь-якого пристрою. Наша служба технічної підтримки на зв’язку 24/7.

support

Зробіть свій бізнес більш ефективним

Замовляйте безкоштовну консультацію.

Обговоримо деталі проєкту та відповімо на всі ваші запитання.

Залиште свої контактні дані, і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.