Хмарна інфраструктура
E-Cloud з PCI DSS

Віртуальна інфраструктура – це IaaS сервіс на базі стеку продуктів VMware для фінтех-компаній. Хмарна інфраструктура пройшла сертифікацію відповідності стандарту інформаційної безпеки PCI DSS.

Це означає, що заходи, які ми вживаємо для захисту інфраструктури, відповідають вимогам Ради зі стандартів безпеки індустрії платіжних карт. Розмістивши свою IT-інфраструктуру на сертифікованій хмарній платформі, вам залишиться лише пройти аудит на ваше програмне забезпечення та його адміністрування.

Завдяки PCI DSS ми будуємо інфраструктуру для всіх компаній, які працюють з платіжними даними: державних проектів, банків, e-commerce, ритейлу, операторів послуг платіжної інфраструктури тощо.

Замовити консультацію
about
Детальніше про хмару з PCI DSS

GigaCloud першим з українських хмарних операторів отримав сертифікат відповідності стандарту інформаційної безпеки PCI DSS.

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) ― міжнародний стандарт, який регулює інформаційну безпеку даних кредитних карток, таких як Visa та MasterCard. Він має бути у кожної компанії, яка приймає, передає або зберігає дані міжнародних карт користувачів: основний номер карти (PAN), ім'я власника, термін дії та сервісний код.

Щоб успішно пройти сертифікацію, компанії повинні гарантувати безпеку платежів своїх клієнтів на трьох рівнях:

 • фізичному (безпека зберігання фізичного обладнання);
 • віртуальному (безпека віртуальної інфраструктури);
 • програмному (безпека ПЗ).

В зоні відповідальності хмарного оператора:

 • контроль доступу до інформаційних ресурсів та інфраструктури;
 • мережеве екранування;
 • захист від усіх видів несанкціонованого доступу;
 • регулярне сканування інфраструктури з метою виявлення потенційних загроз і вразливостей;
 • резервне копіювання дисків віртуальних машин;
 • адміністрування інфраструктури відповідно до вимог PCI DSS.

Таким чином, термін аудиту PCI DSS та вартість організації належного рівня захисту даних і його підтримка зменшуються в рази. Компанії залишиться сертифікувати лише програмний рівень. Безпеку віртуального рівня гарантує GigaCloud. Безпеку обладнання гарантують дата-центри з PCI DSS, у яких ми розміщуємо інфраструктуру — GigaCenter та BeMobile.

Сертифікат PCI DSS

advantages

Можливості хмарної інфраструктури

КОНТРОЛЬ НАД ВИДІЛЕНИМИ РЕСУРСАМИ

Самостійно управляйте хмарною інфраструктурою, створюйте та видаляйте сервери, розподіляйте між ними ресурси, налаштовуйте мережеві з’єднання, резервне копіювання та ін.

ПОБУДОВА БУДЬ-ЯКОЇ МЕРЕЖЕВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Будь-яка топологія L2 / L3-мереж, а також потужний функціонал VMware NSX, доступний у кожному проекті вашого E-Cloud, незалежно від його розміру та складності

СВОБОДА ВИБОРУ ОС ТА БУДЬ-ЯКИХ ШАБЛОНІВ VM

Створюючи власний проект на базі E-Cloud, обирайте те, що потрібно для реалізації ваших завдань – будь-які шаблони віртуальних машин та операційні системи

РЕСУРСИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ГІБРИДНОЇ ХМАРИ

Об’єднавши E-Cloud, власне обладнання, послуги colocation від GigaCenter та організацію каналів зв’язку від GigaTrans, ви можете створити будь-яку гібридну інфраструктуру

guarantee

Переваги хмарної інфраструктури

Захист платіжних даних

Захист платіжних даних

Прийом, передача та збереження даних платіжних карток гарантується сертифікатом PCI DSS.

Найвищий рівень інформаційної безпеки

Найвищий рівень інформаційної безпеки

Високий рівень керування інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами ISO 27001, ISO 27701, КСЗІ та PCI DSS.

Надійність та відмовостійкість

Надійність та відмовостійкість

Хмарна інфраструктура розміщується на базі двох дата-центрів, що відповідають вимогам рівня TIER III. Це дозволяє побудувати будь-які складні та повністю зарезервовані IT-ландшафти.

Оптимізовані витрати на інфраструктуру

Оптимізовані витрати на інфраструктуру

Замість капітальних витрат на придбання та оновлення фізичного IT-обладнання – заплановані операційні витрати.

Хмарний консалтинг та експертиза

Хмарний консалтинг та експертиза

Ми безкоштовно проводимо аудит клієнтського проекту, розраховуємо потрібний обсяг технічних ресурсів, допомагаємо сформувати вимоги до хмарної інфраструктури. За нашими плечима ― сотні успішно реалізованих проектів.

Допомога в проходженні сертифікації за PCI DSS

Допомога в проходженні сертифікації за PCI DSS

Розміщення у хмарі з PCI DSS спрощує і прискорює замовнику процес отримання сертифікату.

tasks

Додаткові сервіси

vCloud Avaliability

Основна мета vCloud Availability – забезпечення безперебійної роботи сервісів, тобто реалізація Disaster Recovery as a Service у віртуальній інфраструктурі на VMware. За допомогою vCloud Availability можна керувати віртуальною інфраструктурою в основному та резервному дата-центрі. Сервіс виконує дві функції:

DRaaS – з її допомогою можна захистити віртуальні машини від збою. Для обраної віртуальної машини створюється копія та налаштовується реплікація. У разі збою основної віртуальної машини запуститься її повна копія, і робота продовжиться без простою.

Міграція – в цьому режимі, за допомогою vCloud Availability, можна переносити віртуальні машини з одного майданчика на інший.

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery as a Service – це резервний віртуальний дата-центр, в якому реплікується ІТ інфраструктура клієнта разом з усіма розгорнутими в ній додатками. У разі аварії в основній інфраструктурі, або навіть при проведенні в ній регламентних робіт, можна переключитися на резервну інфраструктуру за кілька хвилин, забезпечивши безперебійну роботу. При цьому підтримання резервної інфраструктури в неактивному режимі коштує всього кілька відсотків від вартості основної.

Детальніше: https://gigacloud.ua/offer/draas

Backup as a Service

Backup as a Service – сервіс резервного копіювання даних у хмарному сховищі. BaaS найбільш надійний спосіб захистити дані від втрати у разі поломки обладнання або збоїв програмного забезпечення, людської помилки або хакерської атаки. Послуга резервного копіювання в хмарі E-Cloud побудована за допомогою рішень Veeam.

Veeam – провідний світовий розробник рішень для бекопіювання даних. Інструмент Veeam Backup and Replication дозволяє налаштовувати план копіювання, вибірково відновлювати дані та в автоматичному режимі робити необхідну кількість резервних копій потрібного типу. В хмарі E-Cloud можливо здійснювати:

 • Резервне копіювання хмарної інфраструктури в хмарі E-Cloud
 • Створення резервних копій з хмари клієнта в хмару E-Cloud
 • Створення резервних копій «залізних» серверів і окремих комп'ютерів у хмару E-Cloud

Детальніше: https://gigacloud.ua/offer/baas

vCloud Extender

vCloud Extender – модуль, який використовується для міграції віртуальних машин із серверів компанії до хмари провайдера. При цьому дозволяє здійснювати «теплу» міграцію. Тобто, переміщати віртуальні машини практично без простою, не розриваючи зв'язок між віртуальними машинами, які вже перенесені та, які ще працюють на власній інфраструктурі.

ХМАРНЕ СХОВИЩЕ

Хмарне сховище GigaCloud – місце для зберігання даних на базі апаратної системи зберігання даних (СЗД) NetApp серії FAS.

СЗД дає можливість створювати повністю ізольовані середовища, в межах яких виділяється окремий ipspace (VLAN та IP-адресація), квоти на розмір сховища. Також ви можете обрати протокол доступу до цього сховища.

facilities

Процес вибору

Робите запит на необхідний обсяг ресурсів
Робите запит на необхідний обсяг ресурсів

З вами зв’яжеться інженер-консультант та допоможе зробити попередній розрахунок

Ми мігруємо ваші сервіси у хмару E-Cloud
Ми мігруємо ваші сервіси у хмару E-Cloud

Надаємо підтримку на етапі міграції ваших сервісів до E-Cloud. Допоможемо вирішити завдання будь-якої складності!

Тестуєте хмарну інфраструктуру
Тестуєте хмарну інфраструктуру

30 днів ви тестуєте виділені ресурси. Протягом цього часу ми з вами оптимізуємо хмарну інфраструктуру

E-Cloud працює – ви користуєтесь сервісом!
E-Cloud працює – ви користуєтесь сервісом!

Повноцінна технічна підтримка на зв’язку 24/7; SLA 99,95%


support

Потрібна допомога?

Залишіть свої контакти, і наш спеціаліст дасть відповіть на всі ваші питання