Хмара для агросектору

Хмарна інфраструктура GigaCloud ― гнучкий, надійний та безпечний фундамент для розвитку аграрних компаній та агрохолдингів.

Хмара дає можливість впроваджувати інновації, оптимізувати бізнес-процеси, запускати нові проєкти за короткий термін без капітальних витрат. За допомогою хмарних технологій можна якісно та оперативно накопичувати, надійно зберігати, використовувати та аналізувати дані про стан земельної інфраструктури, закупівлі сировини і логістики в режимі 24/7 без прив'язки до робочого місця.

Хмара дозволяє уникнути капітальних інвестицій при оновленні парку обладнання, знизити навантаження на IT-департамент компанії та направити зекономлені кошти на її розвиток.

Замовити тестування
about

Навіщо аграріям хмара?

Навіщо аграріям хмара?
 • Обладнання, на якому розміщені бази даних і критичні IT-системи старіє. Після цього витрати на його підтримку або оновлення ростуть.
 • Розвиток та розширення бізнесу вимагають збільшення потужностей IT-інфраструктури.
 • Агрокомпанії використовують точне землеробство ― комп'ютерні та супутникові технології, збирають великі масиви даних, які потрібно зберігати та обробляти в надійному місці.
 • Агросектор має переважно сезонний характер. У розпал агросезону потреба в потужних ресурсах і якісному обладнанні найбільша. Взимку такої гострої необхідності немає, і значна частина фізичних серверів не використовується.
about
Детальніше про хмару

Залежно від специфіки роботи агрокомпанії та завдань, які вона перед собою ставить, пропонуємо розмістити свою IT-інфраструктуру у публічній чи приватній хмарі.

Публічна хмара ― універсальний IaaS сервіс для перенесення у хмару ІТ-інфраструктури або її частини.

Переваги:

 • За потреби можна збільшувати чи зменшувати об’єм обчислювальних ресурсів.
 • Можливість робити резервні копії та будувати резервний майданчик на випадок форс-мажорів.
 • Цілодобова технічна підтримка від фахівців GigaCloud.
 • SLA 99,95% чи 99,5%, залежно від обраної хмари.
 • Оплата в національній валюті, чітка та зрозуміла тарифікація ресурсів.

Публічна хмара E-Cloud

Приватна хмара ― фізично ізольована віртуальна інфраструктура з ексклюзивним доступом, підвищеною продуктивністю та безпекою.

Переваги:

 • Персональне обладнання в захищеному дата-центрі.
 • Повна ізольованість обчислювальних ресурсів.
 • Можливість робити резервні копії та будувати резервний майданчик на випадок форс-мажорів.
 • Можливість побудови гібридної інфраструктури.
 • Цілодобова технічна підтримка від фахівців GigaCloud.
 • Оплата в національній валюті, чітка та зрозуміла тарифікація ресурсів.

Публічна та приватна хмара розміщуються на базі чотирьох ЦОД у Києві, Львові та Варшаві. Усі дата-центри відповідають рівню Tier III. Це дозволяє побудувати будь-які складні та повністю зарезервовані IT-ландшафти та зменшити число єдиних точок відмови в IT-інфраструктурі.
Приватна хмара PRO Cloud

guarantee

Переваги

Зниження витрат

Зниження витрат

Оренда хмарних сервісів замість інвестицій у власне обладнання. Вивільнені кошти можна направити на розвиток бізнесу.

Інформаційна безпека

Інформаційна безпека

Високий рівень керування інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами ISO 27001, ISO 27701, PCI DSS, SAP, КСЗІ та CSA STAR.

Гнучкість

Гнучкість

У моменти пікових навантажень на систему (в розпал агросезону) або під час тестування нових технологій можна миттєво збільшувати ресурси. Або зменшувати їхню кількість у разі відсутності потреби.

Захист від фінансової нестабільності

Захист від фінансової нестабільності

Ви можете знизити свої витрати, використовуючи тільки ті хмарні ресурси, які вам потрібні. Фіксована ціна в гривні навіть на хмару за кордоном.

Робота навіть під час блекауту

Робота навіть під час блекауту

Всі дата-центри мають два та більше енерговводи від двох різних підстанцій та дизельні генератори. Хмара та сервіси, розміщені у ній, будуть доступними незалежно від відключень електроенергії.

 Хмарний консалтинг та експертиза

Хмарний консалтинг та експертиза

Ми безкоштовно проводимо аудит проєкту, розраховуємо обсяг ресурсів, допомагаємо сформувати вимоги до хмарної інфраструктури. У нашому портфоліо ― великі агрохолдинги та агрокомпанії.

advantages

Дізнайтеся більше про хмару для агросектору

Кейс Kernel

Разом зі зростанням ризиків втрати критично важливих даних і підвищенням вимог до надійності та доступності ІТ-інфраструктури, Kernel задумався над побудовою відмовостійкого рішення та страхувальними варіантами. Проаналізувавши ситуацію, вирішили, що потрібно розробити та впровадити резервний майданчик для критичних бізнес-додатків. Між «залізом» та хмарою обрали другий варіант. Чому компанія вибрала хмару читайте нижче.


Детальніше про кейс >>>

Кейс «Торговий дім Долинське»

З 2003 року IT-сервіси компанії працювали на власних серверах. Традиційні сервери вимагали постійного обслуговування, адміністрування, оновлення та заміни. Коли в черговий раз прийшов час оновлювати парк «заліза», компанія зрозуміла, що оновлювати сервери раз на декілька років і постійно їх обслуговувати виходить дорожче, ніж орендувати хмарну інфраструктуру. Як тепер працює компанія, читайте в кейсі.


Детальніше про кейс >>>

Кейс "Сингента Україна"

«Сингента» в Україні мала гібридну IT-інфраструктуру. Частину сервісів розміщувала у закордонних хмарах. Більш критичні, такі як фінансовий софт та програми для локальної звітності ― на власному сервері. З початком масованих обстрілів росією, офіс на довгий час залишався без електроенергії, а відповідно зупинялася робота багатьох відділів. Як міграція допомогла одному із лідерів світового агробізнесу вчасно проводити всі фінансові операції, читайте у кейсі.


Детальніше про кейс >>>

Отримати консультацію

Залиште свої контактні дані, і наш фахівець відповість на всі ваші запитання!