Хмара для агросектору

Хмарна інфраструктура GigaCloud ― гнучкий, надійний та безпечний фундамент для розвитку аграрних компаній та агрохолдингів.

Хмара дає можливість впроваджувати інновації, оптимізувати бізнес-процеси, запускати нові проекти за короткий термін без капітальних витрат. За допомогою хмарних технологій можна якісно та оперативно накопичувати, надійно зберігати, використовувати та аналізувати дані про стан земельної інфраструктури, закупівлі сировини і логістики в режимі 24/7 без прив'язки до робочого місця.

Хмара дозволяє уникнути капітальних інвестицій при оновленні парку обладнання, знизити навантаження на IT-департамент компанії та направити зекономлені кошти на її розвиток.

Замовити тестування
about

Навіщо аграріям хмара?

Навіщо аграріям хмара?

Функціонування сучасного агробізнесу вийшло далеко за межі «роботи в полі», що спричинило такі проблеми:

  • Обладнання, на якому розміщені бази даних і критичні IT-системи старіє. Після цього витрати на його підтримку або оновлення ростуть.
  • Розвиток та розширення бізнесу вимагають збільшення потужностей IT-інфраструктури.
  • Агрокомпанії використовують точне землеробство ― комп'ютерні та супутникові технології, збирають великі масиви даних, які потрібно зберігати та обробляти в надійному місці.
  • Агросектор має переважно сезонний характер. У розпал агросезону потреба в потужних ресурсах і якісному обладнанні найбільша. Взимку такої гострої необхідності немає, і значна частина фізичних серверів не використовується.

Хмарна інфраструктура GigaCloud ― єдиний варіант, який дозволяє швидко впроваджувати нові технології, масштабувати IT-інфраструктуру та суттєво економити кошти.

about
Детальніше про хмару

Хмарна інфраструктура GigaCloud створена на базі платформи VMware. Наразі використовується стек продуктів актуальної версії: VMware vSphere 6.7, NSX Edge 6.5, Cloud Director 10. Бази даних розміщуються на швидких all-flash сховищах зі швидкістю до 20 тисяч IOPS. Віртуальні маршрутизатори NSX EDGE керують мережевими підключеннями до БД, термінальних серверів, тощо.

Під час розробки архітектури нашої хмари закладалася можливість швидкого переходу на нові версії продуктів VMware. Тому ми завжди надамо вам сучасний функціонал цієї платформи. Інтерфейс дозволяє конфігурувати віртуальні машини під потреби сервісу, а управління кількістю виділених ресурсів ведеться через білінгову систему.

Ресурси можна отримати за 1 день, і так само швидко збільшувати або зменшувати їхню кількість.

При необхідності можна орендувати ліцензійне програмне забезпечення за SPLA і MSLA і керувати кількістю ліцензій так само гнучко, як і інфраструктурою.

E-Cloud розміщується на базі трьох сертифікованих дата-центрів рівня TIER III, які працюють без простою протягом багатьох років: GigaCenter, BeMobile (Київ) та Atman (Варшава). Інфраструктура з трьох дата-центрів дозволяє побудувати будь-які складні та повністю зарезервовані IT-ландшафти та зменшити число єдиних точок відмови в IT-інфраструктурі.

Публічна хмара E-Cloud

guarantee

Переваги

Підвищення ефективності

Підвищення ефективності

Хмара дає реальну можливість підвищити ефективність роботи сервісів і програм, зовнішніх і внутрішніх бізнес-процесів.

Зниження витрат

Зниження витрат

Оренда хмарних сервісів замість інвестицій у власне обладнання. Вивільнені кошти можна направити на розвиток бізнесу.

Гнучкість

Гнучкість

Хмара дає можливість у моменти пікових навантажень на систему (в розпал агросезону) або під час тестування нових технологій миттєво збільшувати або зменшувати кількість ресурсів

Швидкість запуску

Швидкість запуску

Швидке впровадження нових технологій завдяки хмарі дозволяє отримувати прибуток вже зараз. Якщо запущений у хмарі проект не «вистрілив», його можна швидко згорнути з мінімальними втратами бюджету.

Надійність

Надійність

Високий рівень керування інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами ISO 27001, ISO 27701, PCI DSS, SAP та КСЗІ.

Експертність на ринку

Експертність на ринку

У нашому портфоліо ― великі агрохолдинги та агрокомпанії. Ми точно знаємо що потрібно для надійної роботи агробізнесу.

advantages

Дізнайтеся більше про хмару для агросектору

Кейс Ukrainian Sugar Company

Великий промисловий комплекс із виробництва цукру Ukrainian Sugar Company опинився у зоні бойових дій. Під обстріли росіян потрапило не лише все виробництво, а й IT-обладнання підприємства. Щоб продовжити роботу та нарахувати зарплату працівникам, вирішили перенести свій програмний комплекс для управління бізнес-процесами у хмару. Як це допомогло компанії продовжити працювати, читайте у кейсі.


Детальніше про кейс >>>

Кейс Kernel

Разом зі зростанням ризиків втрати критично важливих даних і підвищенням вимог до надійності та доступності ІТ-інфраструктури, Kernel задумався над побудовою відмовостійкого рішення та страхувальними варіантами. Проаналізувавши ситуацію, вирішили, що потрібно розробити та впровадити резервний майданчик для критичних бізнес-додатків. Між «залізом» та хмарою обрали другий варіант. Чому компанія вибрала хмару читайте нижче.


Детальніше про кейс >>>

Кейс «Торговий дім Долинське»

З 2003 року IT-сервіси компанії працювали на власних серверах. Традиційні сервери вимагали постійного обслуговування, адміністрування, оновлення та заміни. Коли в черговий раз прийшов час оновлювати парк «заліза», компанія зрозуміла, що оновлювати сервери раз на декілька років і постійно їх обслуговувати виходить дорожче, ніж орендувати хмарну інфраструктуру. Як тепер працює компанія, читайте в кейсі.


Детальніше про кейс >>>

Отримати консультацію

Залиште свої контактні дані, і наш фахівець відповість на всі ваші запитання!