Резервування даних у хмарі

Захистіть бізнес від форс-мажорів, кібератак, вірусів та інших зовнішніх та внутрішніх загроз IT-інфраструктурі. Сьогодні робота компаній залежить від постійної доступності сервісів та додатків. Їх простій може принести бізнесу не лише збитки та втрату репутації, а й призвести до закриття компанії.

Уникнути цього дозволяють послуги резервного копіювання та післяаварійного відновлення в хмарному сховищі на території Європейського Союзу або України.

Консультація
about
Як захистити бізнес

Для резервування та захисту даних у хмарі GigaCloud пропонує скористатися сервісами Backup as a Service (BaaS) та Disaster Recovery as a Service (DRaaS).

Backup as a Service (BaaS) ― сервіс для створення та зберігання резервних копій IT-інфраструктури в хмарному сховищі. Це найбільш простий та недорогий спосіб захистити дані від втрати в разі поломки обладнання або збоїв програмного забезпечення, людської помилки або хакерської атаки. Послуга резервного копіювання у хмарі GigaCloud побудована за допомогою рішень Veeam. Доступні різні сценарії використання, в тому числі резервування інфраструктури, розміщеної в «чужих» хмарах, резервне копіювання «залізних» серверів та окремих комп'ютерів.

Детальніше про сервіс

Disaster Recovery as a Service (DRaaS) ― це повноцінний резервний віртуальний дата-центр, побудований за допомогою рішень Veeam або VMware vCloud Availability, в який реплікується IT-інфраструктура клієнта разом з усіма розгорнутими в ній додатками. У разі аварії або недоступності основної інфраструктури, можна переключитися на резервну за декілька хвилин, забезпечивши безперебійну роботу. При цьому вартість утримання резервної інфраструктури в неактивному режимі обходиться значно дешевше аналогічного обсягу хмарної інфраструктури.

Головні відмінності Disaster Recovery від звичайного сервісу бекапіювання (BaaS) ― висока швидкість відновлення працездатності сервісів (RTO) та мінімальні втрати даних (RPO).

Детальніше про сервіс

facilities

Чому хмара GigaCloud

Сучасні IT-рішення

Сучасні IT-рішення

GigaCloud ― золотий партнер VMware та Veeam, найкращих у світі розробників програмного забезпечення для віртуалізації, резервного копіювання віртуальних машин та моніторингу віртуальних середовищ на базі платформи VMware.

Інфраструктура в ЄС та Україні

Інфраструктура в ЄС та Україні

Ми будуємо наші рішення на базі чотирьох техмайданчиків: Atman (Варшава), GigaCenter та BeMobile (Київ), а також ЦОД у Львові. Усі дата-центри відповідають рівню надійності TIER III.

Договори SLA та NDA

Договори SLA та NDA

Укладаємо з клієнтом договір SLA (99.95%). За бажанням клієнта укладаємо договір NDA про нерозголошення інформації. Хмарні сервіси GigaCloud можна орендувати на термін від 1 місяця.

Найвищий рівень інформаційної безпеки

Найвищий рівень інформаційної безпеки

Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами PCI DSS, ISO 27001, ISO 27701, SAP та КСЗІ.

Лідер за темпами зростання та кількістю клієнтів

Лідер за темпами зростання та кількістю клієнтів

GigaCloud ― лідер ринку хмарних технологій в Україні за темпами зростання та кількістю клієнтів. У портфоліо компанії понад 1300 клієнтів у 5 країнах світу та понад 150 компаній-партнерів. У нас найбільший портфель хмарних сервісів серед українських хмарних операторів.

Безкоштовні міграція та <br>підтримка

Безкоштовні міграція та
підтримка

Виконуємо всі види робіт на хмарній інфраструктурі для успішної міграції. Надаємо безкоштовний тест до 4-х тижнів після міграції. Клієнти отримують цілодобову технічну підтримку з оцінкою 4,9 бала із 5.

advantages

Дізнайтеся більше про хмару GigaCloud

КЕЙС
PORSCHE

Після атаки вірусу NotPetya, «Порше Україна» почали шукати відмовостійкі рішення та варіанти страхування інфраструктури. У компанії був бекап-майданчик за кордоном, але він виявився неефективним для швидкого відновлення. Компанія орендувала у GigaCloud інфраструктуру та побудувала хмарне DRaaS-рішення. У разі аварії бізнес не зупиняється, а всі сервіси продовжують роботу в хмарі.


Детальніше про кейс >>>

КЕЙС
CAPAROL UKRAINE

Софійський собор, Андріївська церква та Успенський собор Києво-Печерської лаври, сучасні житлові комплекси, спортивні споруди, в тому числі НСК «Олімпійський» ― для їхнього оформлення використовували продукцію компанії Caparol. Компанія частково перейшла в хмари на рубежі 2014 року, з 2016-го вся її інфраструктура стала віртуальною. Після цього інфраструктура виросла в 10 разів, і без хмари це було б зробити складно.


Детальніше про кейс >>>

КЕЙС «БАНК УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»

У технічних фахівців банку було два сценарії для захисту даних: побудувати свій ЦОД або мігрувати в хмару. Клієнт переніс 50% сервісів у хмару, а це переважно бізнес-критичні додатки. У разі непередбаченої ситуації в основному ЦОД, вони швидко відновлюються у хмару GigaCloud за допомогою Veeam Cloud Connect, не зачіпаючи роботу банку. Тепер замовник самостійно управляє резервним копіюванням і відновленням.


Кейс на сайті Veeam >>>
Кейс у блозі GigaCloud >>>

Подбайте про надійний захист свого бізнесу!

Не дайте технічним збоям або соціально-економічним змінам перешкодити розвитку вашої справи.


Напишіть нам на sales@gigacloud.ua або залиште свій телефон, і наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.