Резервування даних у хмарі

IT-компанії, e-commerce, торгові мережі та інший бізнес, робота якого залежить від постійної доступності сервісів та додатків, потребує відмовостійкої інфраструктури. Кілька годин простою коштують компаніям відчутних фінансових збитків, а для деяких ― це суми із шістьма нулями.

Щоб уникнути втрати даних через технічні збої, відключення зв’язку чи інтернету, необхідно робити копії важливої інформації та забезпечувати надійне зберігання. Серйозніші проблеми, пов'язані з конфіскацією обладнання або кібератаками, можуть призвести до закриття компанії. У такому випадку варто задуматися про резервний ЦОД, що виконує для бізнесу роль «страховки».

Консультація
about
Сценарії резервування

Для резервування та захисту даних у хмарі GigaCloud пропонує скористатися сервісами Backup as a Service (BaaS) та Disaster Recovery as a Service (DRaaS).

BaaS
Backup as a Service (BaaS) ― сервіс для створення та зберігання резервних копій IT-інфраструктури в хмарному сховищі. Це найбільш простий та недорогий спосіб захистити дані від втрати в разі поломки обладнання або збоїв програмного забезпечення, людської помилки або хакерської атаки. Послуга резервного копіювання у хмарі GigaCloud побудована за допомогою рішень Veeam. Доступні різні сценарії використання, в тому числі резервування інфраструктури, розміщеної в «чужих» хмарах, резервне копіювання «залізних» серверів та окремих комп'ютерів.

DRaaS
Disaster Recovery as a Service (DRaaS) ― це повноцінний резервний віртуальний дата-центр, побудований за допомогою рішень Veeam або VMware vCloud Availability, в який реплікується IT-інфраструктура клієнта разом з усіма розгорнутими в ній додатками. У разі аварії або недоступності основної інфраструктури, можна переключитися на резервну за декілька хвилин, забезпечивши безперебійну роботу. При цьому вартість утримання резервної інфраструктури в неактивному режимі обходиться значно дешевше аналогічного обсягу хмарної інфраструктури.
Головні відмінності Disaster Recovery від звичайного сервісу бекапіювання (BaaS) ― висока швидкість відновлення працездатності сервісів (RTO) та мінімальні втрати даних (RPO).

Документація:
Детальніше про дата-центри

facilities

Чому хмара GigaCloud?

Сучасні IT-рішення

Сучасні IT-рішення

Хмарна інфраструктура GigaCloud ― це обладнання А-брендів, новітні продуктивні процесори та системи зберігання даних, кілька платформ віртуалізації, що дозволяють вирішувати найскладніші завдання.

Інфраструктура в 3-х дата-центрах

Інфраструктура в 3-х дата-центрах

Ми розміщуємо своє обладнання в трьох дата-центрах рівня надійності Tier III: двох в Україні (GigaCenter, BeMobile) та одному в Польщі (Atman), що зменшує кількість єдиних точок відмови в IT-інфраструктурі.

Договори SLA та NDA

Договори SLA та NDA

Укладаємо з клієнтом договір SLA, за яким очікуваний місячний простій сервісу не перевищує 21 хв. 35 с (SLA 99,95%). За бажанням клієнта укладаємо договір NDA про нерозголошення інформації. Хмарні сервіси GigaCloud можна орендувати на термін від 1 місяця.

Світові стандарти безпеки

Світові стандарти безпеки

Ми першими серед українських хмарних операторів отримали міжнародний сертифікат з інфрмаційної безпеки ISO/IEC 27001, що гарантує знижені операційні витрати, а збиток від порушень у системі інформаційної безпеки зведений до нулю.

Лідер за темпами зростання та кількістю клієнтів

Лідер за темпами зростання та кількістю клієнтів

GigaCloud ― лідер ринку хмарних технологій в Україні за темпами зростання та кількістю клієнтів. У портфоліо компанії понад 1250 клієнтів у 6 країнах світу та понад 200 компаній-партнерів. У нас найбільший портфель хмарних сервісів серед українських хмарних операторів.

Безкоштовні міграція та <br>підтримка

Безкоштовні міграція та
підтримка

Виконуємо всі види робіт на хмарній інфраструктурі для успішної міграції. Надаємо безкоштовний тест до 4-х тижнів після міграції. Клієнти отримують цілодобову технічну підтримку російською мовою з оцінкою 4,9 балів із 5.

advantages

Дізнайтеся більше про хмару GigaCloud

КЕЙС
PORSCHE

Після атаки вірусу NotPetya, «Порше Україна» почали шукати відмовостійкі рішення та варіанти страхування інфраструктури. У компанії був бекап-майданчик за кордоном, але він виявився неефективним для швидкого відновлення. Компанія орендувала у GigaCloud інфраструктуру та побудувала хмарне DRaaS-рішення. У разі аварії бізнес не зупиняється, а всі сервіси продовжують роботу в хмарі.


Детальніше про кейс >>>

КЕЙС
CAPAROL UKRAINE

Софійський собор, Андріївська церква та Успенський собор Києво-Печерської лаври, сучасні житлові комплекси, спортивні споруди, в тому числі НСК «Олімпійський» ― для їхнього оформлення використовували продукцію компанії Caparol. Компанія частково перейшла в хмари на рубежі 2014 року, з 2016-го вся її інфраструктура стала віртуальною. Після цього інфраструктура виросла в 10 разів, і без хмари це було б зробити складно.


Детальніше про кейс >>>

КЕЙС «БАНК УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»

У технічних фахівців банку було два сценарії для захисту даних: побудувати свій ЦОД або мігрувати в хмару. Клієнт переніс 50% сервісів у хмару, а це переважно бізнес-критичні додатки. У разі непередбаченої ситуації в основному ЦОД, вони швидко відновлюються у хмару GigaCloud за допомогою Veeam Cloud Connect, не зачіпаючи роботу банку. Тепер замовник самостійно управляє резервним копіюванням і відновленням.


Кейс на сайті Veeam >>>
Кейс у блозі GigaCloud >>>

Подбайте про надійний захист свого бізнесу!

Не дайте технічним збоям або соціально-економічним змінам перешкодити розвитку вашої справи.


Напишіть нам на sales@gigacloud.ua або залиште свій телефон, і наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.