SQL у хмарі

Надійне та доступне рішення для розміщення SQL сервера

SQL сервер у хмарі GigaCloud ― зручне рішення для керування базами даних вашої компанії,
незалежно від того, де вони знаходяться.

Хмарна інфраструктура дає можливість масштабувати SQL server за потреби, працювати з базами даних із будь-якого місця, легко відновлювати дані, використовувати розширені функції безпеки та скоротити витрати на обслуговування та зберігання локальних даних.

Спробувати
facilities

Як SQL сервер працює у хмарі

Хмарна інфраструктура ― аналог фізичного сервера
Хмарна інфраструктура ― аналог фізичного сервера

SQL сервер розгортається у хмарній інфраструктурі клієнта, розміщеній у дата-центрах GigaCloud в Україні чи Польщі. Клієнт можете перенести у неї свій SQL сервер, або ж орендувати у нас ліцензії Microsoft SQL сервер за моделлю Microsoft SPLA для розгортання бази даних у хмарі або на локальному майданчику. Ліцензії доступні для використання у публічній хмарі на VMware та OpenStack або приватній хмарі на VMware та Red Hat OpenStack Platform.

SQL сервер у хмарі ― гарантована безпека даних
SQL сервер у хмарі ― гарантована безпека даних

У хмарі можна налаштувати шифрування даних та підключити сервіс резервного копіювання у хмарний репозиторій GigaCloud, який допоможе захистити бази даних від втрати у разі людської помилки або хакерської атаки. Також є можливість побудувати резервний майданчик на випадок серйозних форс-мажорів та реплікувати туди SQL сервер. Доступ до хмари має лише клієнт ― він самостійно керує правами та політиками безпеки.

Оптимізація ресурсів<br/>та зручне користування
Оптимізація ресурсів
та зручне користування

Користування SQL сервером у хмарі відбувається за орендною моделлю, що дозволяє уникнути капітальних витрат. TCO SQL сервера у хмарі менше, ніж ТСО володіння власним обладнанням. SQL сервер можна масштабувати за потреби, гнучко додаючи чи зменшуючи ресурси. Ви можете під’єднатися до своєї бази даних з будь-якого ПК в будь-який час, незалежно від того, де вона розміщена ― у хмарі чи на «залізі».

Замовити
хмару
guarantee

Переваги хмари

Доступ 24/7

Доступ 24/7

Для доступу до SQL потрібен лише інтернет. Ви можете легко організувати віддалену роботу офіса.

Гнучкість

Гнучкість

Ви можете знизити свої витрати, використовуючи лише ті хмарні ресурси, які вам потрібні.

Стабільність роботи

Стабільність роботи

Хмарні сервери захищені від перебоїв напруги та інших аварій, тому ваш SQL сервер працюватиме стабільно.

Безпека даних

Безпека даних

Високий рівень захисту даних у хмарі, підтверджений сертифікатами ISO 27001, ISO 27701, PCI DSS та КСЗІ.

Безкоштовна міграція

Безкоштовна міграція

Фахівці GigaCloud допоможуть перенести ваш SQL сервер та бази даних в хмарну інфраструктуру. Ця послуга надається безкоштовно.

Віртуальний системний адміністратор

Віртуальний системний адміністратор

За допомогою додаткової послуги GigaCloud Admin можна швидко та ефективно налаштувати віддалену роботу вашого офісу. Детальніше за посиланням.

Обирайте
хмару
та отримайте:

Хмарний сервер за кілька годин

Ми обробляємо вашу заявку, і ви отримуєте готовий сервер миттєво після замовлення.

Безкоштовну міграцію та техпідтримку

Допомагаємо при замовленні хмари, міграції баз та під час встановлення додаткового обладнання чи ПЗ.

Швидкий онлайн-доступ звідусюди

Ви можете працювати будь-коли, будь-де і з будь-якого пристрою. Швидкість з'єднання досягає 100 Мбіт/с – зміни вносяться миттєво і доступні для відстеження.

Захист важливих даних

Хмари розміщені у відмовостійкому дата-центрі: всі інженерні комунікації задубльовано, тому дані захищені від втрат та пошкоджень.

facilities

Скільки коштує хмара для SQL сервера

Сплачуйте тільки за оренду замість придбання дорогого обладнання

Сплачуйте тільки за оренду замість придбання дорогого обладнання

Ви сплачуєте лише оренду віртуальної машини та не витрачаєте гроші на утримання, оновлення чи ремонт фізичного обладнання. Тестування безкоштовне!

Ціна на хмару GigaCloud

Ціна на хмару GigaCloud

Вартість формується трьома ключовими факторами: кількістю одночасних користувачів, які будуть користуватися програмою, об’ємом бази SQL та її версією.

Підберемо для вас хмарний сервер необхідної конфігурації

Підберемо для вас хмарний сервер необхідної конфігурації

На роботу вашого SQL сервера більше не буде впливати недостатня кількість пам’яті, погано налаштована система захисту чи застаріле "залізо". Також у вас буде можливість безкоштовно обрати необхідну ліцензійну версію ОС Windows Server (2008/2012/2016/2019) або дистрибутив Linux (Ubuntu, Debian, VestaCP, CentOS, FreeBSD, BitrixVM).

За точну роботу хмари відповідають наші фахівці

За точну роботу хмари відповідають наші фахівці

Ми підтримуємо функціонування платформи, гарантуємо безкоштовну техпідтримку наших клієнтів в режимі 24/7. Ви працюєте з базою SQL у звичному режимі онлайн, легко відслідковуючи будь-які зміни в базах.

testimonials

нам довіряють

Ukrainian Sugar Company,
Сергій Пронін, інженер комп’ютерних систем

Я радий, що ми відчули на собі переваги роботи із хмарними технологіями, і вдячні фахівцям GigaCloud, які допомогли нам у цьому. Нам подобається працювати у хмарі, і в майбутньому плануємо розширюватися.

Група компаній “Альянс”,
Юрій Кушнір, менеджер IT-відділу

Перенесення всієї критичної IT-інфраструктури в хмару GigaCloud стало нашим правильним рішенням. Це доступний за ціною та якісний за функціоналом продукт. Ми стали більш гнучкими та готовими до будь-яких змін.

Група компаній «Афіна»,
Олег Мовчан, керівник IT-департаменту

Дуже вдячний фахівцям хмарного оператора, що навіть в таких непростих умовах знайшли для нас ресурси та оперативно провели міграцію.

Prozorro,
Роман Пазич, IT-директор

Завдяки співпраці з GigaCloud ми розподіляємо серверні потужності, а отже не так залежимо від одного дата-центру. Це дає змогу забезпечити стабільність, доступність та безпеку системи, в якій проходять всі закупівлі держави.

OVITTA,
Сергій Ярошенко, Head of IT

Раніше лікарям платили за те, що їхні пацієнти не хворіють. Це була найвища оцінка їхньої роботи. Ми із задоволенням платимо GigaCloud за те, що у нас нічого не відбувається. Якісна та комфортна робота, що може бути кращим.

нам довіряють

Безпечне розміщення SQL сервера
у хмарі

Отримайте надійну хмарну платформу та безкоштовну цілодобову техпідтримку!

Працюйте віддалено з SQL
та будьте впевнені у захисті ваших даних!