Хмара для роздрібної торгівлі

Хмарна інфраструктура GigaCloud ― гнучкий, надійний та безпечний сервіс для обробки та зберігання критично важливої інформації. Хмара дозволяє уникнути капітальних інвестицій при оновленні парку обладнання, а також знизити навантаження на IT-департамент компанії.

Завдяки своїй гнучкості хмара дає можливість впроваджувати інновації, оптимізувати бізнес-процеси, запускати нові проекти в короткі терміни без значних одномоментних грошових витрат. У будь-який момент можна збільшити ресурси під час пікових навантажень на IT-систему, а якщо запущений у хмарі проект не «вистрелив», його можна швидко згорнути з мінімальними втратами бюджету.

Замовити тестування
about

Навіщо ритейлу хмара?

Навіщо ритейлу хмара?

Сьогодні роздрібна торгівля розвивається досить стрімко та стикається з такими проблемами:

  • Обладнання, на якому розміщені бази даних і критичні IT-системи застаріває. Після цього витрати на його підтримку або апдейт зростають.
  • З розвитком проекту, впровадженням нових сервісів необхідно швидко масштабувати інфраструктуру, особливо, в моменти пікових навантажень.
  • Нові проекти в ритейлі пов'язані з переходом в онлайн, масштабуванням під час запуску нових майданчиків.
  • Ритейл збирає величезний масив даних про своїх покупців, їх потрібно швидко обробляти та зберігати в надійному місці.

Хмарна інфраструктура GigaCloud ― єдиний варіант, який дозволяє швидко запускати будь-які проекти, успішно конкурувати і при цьому уникнути капітальних витрат.

about
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ХМАРУ ДЛЯ RETAIL

Хмарна інфраструктура GigaCloud створена на базі платформи VMware. Наразі використовується стек продуктів актуальної версії: VMware vSphere 6.7, NSX Edge 6.5, Cloud Director 10. Бази даних розміщуються на швидких all-flash сховищах зі швидкістю до 20 тисяч IOPS. Віртуальні маршрутизатори NSX EDGE керують мережевими підключеннями до БД, термінальних серверів, тощо.

Під час розробки архітектури нашої хмари закладалася можливість швидкого переходу на нові версії продуктів VMware. Тому ми завжди надамо вам сучасний функціонал цієї платформи. Інтерфейс дозволяє конфігурувати віртуальні машини під потреби сервісу, а управління кількістю виділених ресурсів ведеться через білінгову систему.

При необхідності можна орендувати ліцензійне програмне забезпечення по SPLA і MSLA і керувати кількістю ліцензій так само гнучко, як і інфраструктурою.

E-Cloud розміщується на базі чотирьох техмайданчиків. Усі дата-центри відповідають рівню TIER III, мають два й більше енерговводи від двох різних підстанцій та дизельні генератори. Вони працюють без простою протягом багатьох років: Atman (Варшава), ЦОД у Львові, GigaCenter, BeMobile (Київ). Інфраструктура з чотирьох дата-центрів дозволяє побудувати будь-які складні та повністю зарезервовані IT-ландшафти.

Документація:

Публічна хмара E-Cloud

guarantee

Переваги хмари GigaCloud для Retail

ВАРТІСТЬ

ВАРТІСТЬ

Запускаючи проект у хмарі, протягом трьох років, ви витратите в два рази менше грошей, ніж запускаючи проект на «залізі». Вивільнені кошти можна направити на розвиток вашого бізнесу.

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Хмарна інфраструктура GigaCloud ― це обладнання А-брендів, новітні продуктивні процесори та системи зберігання даних, декілька платформ віртуалізації, що дозволяють вирішувати найскладніші завдання. Старіння та вихід зі строю обладнання ― більше не проблема!

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

Високий рівень керування інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами ISO 27001, ISO 27701, PCI DSS, SAP та КСЗІ.

НАДІЙНА РОБОТА

НАДІЙНА РОБОТА

Ми гарантуємо безвідмовну роботу сервісу 99,95% часу та компенсуємо збитки в разі збою інфраструктури.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Звільніть свій бізнес від закупівель та поставок обладнання, ліцензійного ПЗ, або послуг colocation. Дозвольте IT-відділу займатися розвитком, а не підтримкою існуючих сервісів!

ХМАРНИЙ КОНСАЛТИНГ

ХМАРНИЙ КОНСАЛТИНГ

Наші кращі експерти допоможуть реалізувати в хмарі проект будь-якої складності. А наші партнери візьмуть на outsource розробку та підтримку вашого ПЗ, а також інших важливих IT-сервісів.

cases

КЕЙСИ

КЕЙС RETAILGROUP

Ентузіасти RetailGroup запросили сервіс, який відповідав би амбіціям їхнього стрімко зростаючого бізнесу ― і ми задіяли сили всіх трьох компаній GigaGroup, щоб клієнт залишився задоволений. Що запропонувати великому холдингу для міграції в хмару, як зібрати гібридний пакет послуг і які резерви підключити читайте в кейсі.

Детальніше про кейс RetailGroup >>>

КЕЙС «ПОРШЕ УКРАЇНА»

Після втрат, завданих вірусом Petyа, в компанії почали замислюватися про відмовостійкі рішення та страхувальні варіанти. Тому що коли клієнти їздять на автомобілях за пару мільйонів гривень, і у них щось не працює ― це проблема довіри та репутації. Чому «Порше Україна» віддала перевагу хмарним технологіям читайте нижче.

Детальніше про кейс «Порше Україна» >>>

КЕЙС JSOLUTIONS

jSolutions ― український розробник програмного забезпечення для автоматизації різних сфер бізнесу, в тому числі й ритейлу. Перед компанією стояло завдання ― забезпечити постійну безперебійну роботу клієнтських сервісів. Чому розробник обрав хмарну інфраструктуру та які переваги отримав читайте в кейсі.

Детальніше про кейс jSolutions >>>

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Залиште свої контактні дані, і наш фахівець відповість на всі ваші запитання!