Хмарні технології в автомобілебудуванні

Новини компанії

Автор: GigaCloud

04.11.2020

Хмарні технології відіграють важливу роль у розробці нових технологічних автомобілів. Поки що їх використовують частіше в інформаційно-розважальних системах і для побудови надійної IT-інфраструктури компаній-виробників та імпортерів. Але вже скоро ми побачимо, наприклад, оновлення електрокара через хмару. Таку думку висловив Антон Хвастунов, директор із розвитку бізнесу GigaGroup і співвласник компанії GigaCloud. У новому випуску на YouTube-каналі GigaCloud About ведучі обговорили тему актуальності цифрової трансформації автобізнесу на прикладі компанії «Порше Україна».

«Найближчим часом основними трендами в розвитку концерну Volkswagen будуть екологічність та безпека. До 2023 року концерн планує інвестувати близько 30 млрд євро в електромобільність, а до 2028 року випустити велику кількість нових моделей електромобілів», ― говорить Олександр Жуков, IT-директор «Порше Україна».

«Кожен водій має свій список технологій, які повинні бути в його автомобілі. Для когось ― це комфорт, для іншого ― безпека, за яку відповідають, так звані, асистенти безпеки, парковки або екстрене гальмування при якихось перешкодах на дорозі. Наприклад, в Audi є система “pre sense”, яка в момент небезпеки, може загальмувати до повної зупинки автомобіля», ― продовжує Олександр.

Ми використовуємо сучасні технології не лише в машинобудуванні, а й для ефективної роботи офісу ― підкреслює Олександр. «Ми розробляємо багато систем, спрямованих на аналітику та планування продажів. Велику увагу приділяємо CRM-системі, яка допоможе нам краще аналізувати воронку продажів. Зараз триває процес її розробки та тестування, а розміщуватиметься вона у хмарі. До кінця наступного року ми постараємося її впровадити на всіх дилерських підприємствах України. Дилер отримуватиме всі дані про автомобілі та їхні конфігурації практично в онлайн-режимі. Рішення стане доступним, як на робочому столі, так і на планшеті. І буде максимально безпечне».

Після втрат, нанесених вірусом Petya, ми почали замислюватися про відмовостійкі рішення та страхувальні варіанти для власної IT-інфраструктури ― продовжує Олександр. «Австрійський холдинг, частиною якого ми є, досить консервативний у плані технологічних рішень в інфраструктурі. Тому ми були першими, хто заговорив про сервіс Disaster Recovery на базі хмари. Маючи резервний дата-центр у хмарі GigaCloud ми можемо не зациклюватися на наших ресурсах і легко підняти як частину інфраструктури, яка нам необхідна в певний момент, так і всю інфраструктуру, коли у нас дійсно “ліг” основний майданчик. Протягом двох років ми провели близько 4-6 тестів, і тільки нещодавно наблизилися до необхідного нам результату по відновленню ― 1 година».

Ми не збираємося зупинятися на цьому, продовжуємо розвиватися, аналізувати наші помилки та приймати нові виклики», ― резюмує Олександр Жуков.

Які новаторські технології вже використовуються в автопромі, і які чекають нас в найближчому майбутньому ― дивіться у випуску GigaCloud About, присвяченому кейсу «Порше Україна».

Про YouTube-канал GigaCloud About
Канал створений у вересні 2019 року хмарним провайдером GigaCloud. На каналі в доступній формі розповідається про хмарні технології, як вони впливають на бізнес, проводяться регулярні інтерв'ю з експертами у сфері IT.

ТОВ «Порше Україна», засноване у 2008 році ― офіційний імпортер автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT і Volkswagen ― комерційних автомобілів в Україні. Компанія є частиною австрійського холдингу Porsche Holding Salzburg ― найбільшої компанії з продажу автомобілів у Європі, здійснює свою діяльність у 22 європейських країнах, а також в Південній Америці, Китаї та Малайзії.

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!