Ми стали технологічним партнером держпроекту 360 Tech Ecosystem Overview

Новини компанії

Автор: GigaCloud

23.12.2020

Офіційний запуск онлайн-платформи відбувся 21 грудня, о 14:00 у CQ Gulliver Tower A.

360 Tech Ecosystem Overview ― це онлайн-платформа для пошуку бізнес-інформації ІТ-компаній, людей, інвесторів та всієї технологічної екосистеми України. Інформація на порталі включає дані про поточний розвиток IТ-компаній, інформацію про засновників та осіб на керівних посадах, класифікацію компаній за індустріями, інвестиціями та фінансуванням, злиттям та поглинанням, новини компаній та тенденції у галузі.

Мета проекту ― зібрати та структурувати інформацію про всю IТ-екосистему, зокрема, що стосується університетів, стартап-акселераторів, технохабів та всіх технологічних індустрій. Це відкриє нові можливості для ринку та дозволить більш ефективно взаємодіяти та розвиватися всім учасникам екосистеми.

За словами представників Міністерства цифровий трансформації, останні кілька років IТ-галузь в Україні стрімко набирає обертів ― зароджуються і розвиваються інноваційні продукти та технологічні бізнеси. Зараз в Україні від 3000 до 5000 активних IТ-компаній, за якими відсутня точна статистика та оцінка цього сегменту. Немає єдиної бази, яка б включала інформацію про всі ІТ-проекти. Це тягне за собою недостатню прозорість ринку для внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів і стримує зростання екосистеми.

Портал буде корисним всім активним учасникам технологічної екосистеми України, ІТ-кластерам, українським і міжнародним бізнес-організаціям, створеним українцями технологічним компаніям, інвесторам, державним інститутам, які працюють над розвитком ІТ-екосистеми та представникам ЗМІ.

У рамках проекту GigaCloud безкоштовно надав технічні ресурси для розміщення онлайн-платформи. «Розвиток України безпосередньо пов'язаний з розвитком ІТ-галузі, ― говорить Любомир Дорошенко, керівник відділу продажів. ― Бізнес і держустанови вже усвідомлюють, що для їхньої ефективної роботи потрібна не просто автоматизація, а побудова повноцінної цифрової платформи. Диджиталізація не є альтернативою звичного способу життя, а єдиним шляхом удосконалення як для бізнесу, так і для держави. І чим швидше ці процеси почнуть впроваджуватися в життя, тим ефективніше вдасться Україні впоратися з нинішньою кризою. GigaCloud вже не вперше надає технічні ресурси для державних проектів, і, усвідомлюючи їхню важливість, продовжуватиме робити це й надалі».

subscribe

Підписатись на новини

Залиште свій Email, и будьте завжди в курсі свіжих новин!